8tt bez srdíčka

dadanana
25. črc 2019

Ahoj holky, právě jsem dojela z kontrolu od dr... Mela bych být podle menstruace zhruba 8 tt. Poslední menstruaci jsem měla 30.6...
Doktor Neviděl srdíčko.. A Maličký odpovídal 6tt.. Doktor říkal že 14 dni je dost už. A že to nwlevidi dobře že tomu dáma tak 30 % že by to mohlo ještě vyjít.. Mám přijít příští týden ve čtvrtek a uvidíme... Máte někdo podobnou zkušenost s dobrým koncem?

vladienka
25. črc 2019

@dadanana urcite 30.6.??

dadanana
autor
25. črc 2019

@vladienka pardon 5 měsíc...

gruyerre
25. črc 2019

@dadanana a víš, kdy byla ovulace? A jak dlouhé míváš cykly? Pravidelné? Třeba jsi měla ovulaci skutečně až treba 25.den cyklu a embryo je o 2 týdny mladší

dadanana
autor
25. črc 2019

@gruyerre to pravé nevím... Třeba ano. Uvidíme za ten týden no :(

gruyerre
25. črc 2019

@dadanana tak to bych ještě nehazela flintu do žita, já mela taky plod o 2 týdny mladší, jenže já věděla, že ovulace byla dýl, takže mě to nechávalo chladnou. Držím palce, ať je to dobrý 🙂

dadanana
autor
25. črc 2019

@gruyerre děkuji moc a kdy to srdíčko u vás tedy šlo vidět?

katka_nedo
25. črc 2019

@dadanana Psala sis kdy byl sex?Ja treba cykly mela ruzne a tak jsem si psala kdy byl sex a malej tomu krasne odpovidal.Kdyby se bral podle ms,tak je taky o 2tydny mensi.

priefi
25. črc 2019

@dadanana kamaradka v 8tt jeste nemela srdicko a ted ma doma 4m mimco 😉 takze sance je

dadanana
autor
25. črc 2019

@katka_nedo nene nepsala. Měly jsme ho v tom období kdy k početí došlo fakt skoro každý den....

katka_nedo
25. črc 2019

@dadanana Pokud mas cykly rozhazene nebo dlouhe tak to bude oki.Ja mela ty cykly treba i 35 a vice dni.Ovulaci jsem nesledovala.

dadanana
autor
25. črc 2019

@katka_nedo snad ano.. A snad by to šlo už příští týden vidět, než mě někam dr pošle 😏

werik153
25. črc 2019

@dadanana jak dlouhý máš cyklus?

dadanana
autor
25. črc 2019

@werik153 bohužel teď nevím. Nedával jsem si na to pozor a brala jsem dlouho antikoncepci.. Tak jezdili o to by mě mohlo ovlivnit později ovulaci...

gruyerre
25. črc 2019

@dadanana o týden dýl, to odpovidalo embryo 7+0, ale podle MS bych byla už 9+0. Tak snad i to tvoje bude mít příště srdíčko.

barulina
26. črc 2019

Ja sla pro absenci srdce v 7+3 na revizi. Spis nez ale tyddny je zajima velikost. A pokud od ircitee velikosri sedce neni je to proste spatne. Videli me tri gynekologove ppred revizi a kazdy mi rekl nezavisle na sobe to stejne. V 8 tydnu pokud vis kdy byla ovulace uz sedce byt musi

larascont
26. črc 2019
Uživatel larascont je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od larascont.

@dadanana pokud odpovídá 6 tt tak je to určitě přesnější může se ti rozhodit cyklus můžeš ho mít nepravidelný takže ovulace mohla být jinak . Budu držet pěsti at vše dobře dopadne 😉

astyna88
26. črc 2019

Před 4 lety jsem na tom byla podobně. Dle ms jsem měla být 6.tt, ale uzv ukazoval sotva 4.týden. Věděla jsem ale, že jsem otěhotněla týden před ms, nicméně doktor mě hned vyhodnotil jako neprosperující těhotenství a dostala jsem žádanku na revizi. Jeho kolega to odkýval a za týden nashle na kontrole po přerušení...dnes mám 3,5letého syna. Doktor mě vadný uzv, moje nová gyndařka našla embryo v týdnu, jak jsem říkala...Já bych počkala, než udělat zbytečnou chybu. 8tt (6tt) je ještě málo.

astyna88
26. črc 2019

@barulina

je problém, že tak raná těhotenství se špatně měří. Záleží na šikovnosti doktora a ultrazvuku. Chodím do centra, kde jsou 4 lékaři na patře a mé kamarádce každý naměřil jinou velikost embrya a ani jednou se neshodli v dnu těhotenství - v týdnu ano.

barulina
26. črc 2019

@astyna88 je to mozne, me evidente proste nybilo srdce a pak uz ani nepporstlo. Holt priroda si ve vetsine pripadu poradi a my se musime naucot to akceptovat a byt stastni za to co mame

fouskovi
26. črc 2019

Taky jsme to tak měli u druhého podle MS jsem měla být 7+4 ale miminko odpovídalo 5+0 a ted tady mám půl ročního chlapečka vše krásně dohnal tak věřím i u vás v dobrý konec

dadanana
autor
26. črc 2019

Všem moc děkuji ❤️❤️

astyna88
28. črc 2019

@barulina

ted už je to stejně jedno, ale mě tenkrát něco říkalo, at počkám. Doktor měl takové jen šumítko, kde nešlo skoro nic vidět.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru