Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Prosím o nějaký nápad co koupit dceři k 4 narozeninám? Vše má po starší (kuchyňka, kočárek, panenky, stavebnice... na zahradě má pískoviště, trampolínu, klouzačku, houpačky, domeček, tatru k tomu kolo, odrážedlo, tříkolku a koloběžku) hledám nějaký zajímavý dárek kolem 1000. Já jsem úplně bezradná. Dostane oblečení které si přeje ale zároveň bych chtěla i nějakou hračku.

  Prosím dotaz ohledně covidu. Když je někdo v karanténě kvůli pozitivnímu kontaktu 21.1 (spolužák ve škole) a nemá žádné příznaky tak bude jen do 26.1 v karanténě a pak může do školy? Přišla mi smska od hygieny a takto jsem to pochopila ale nejsem z toho moudrá.

  Láska největší. U téhle kočičky se rozhodovalo jestli jí nechat utratit a nebo amputovat přední packu. Jsem ráda že se tchýně v létě rozhodla pro to druhé.

  Předsevzetí si normálně nedávám ani letos tomu nebylo jinak ale na začátku ledna jsem se rozhodla že chci zhubnout, až zhubnu že si chci najít práci (do konce roku mám rodičák ) a pak si chci najít nějakého chlapa. Všechno hezky postupně. Realita dole 32kg, včera podepsaná smlouva na brigádu chodím už od listopadu a chlap teda zatím v nedohlednu 😂

  Tak zítra po skoro 14 dnech opět do práce. Říkám dětem že zítra budou samy doma(ne úplně bude hlídat babička) takže půjdeme něco dělat ať je tady uklizeno. Skóre? Jedno dítě usnulo a ty dvě starší zdrhly na zahradu a koulují se tam. Super takhle by to taky šlo 😂 Akorat přemýšlím jestli si mám v klidu uklidit a nebo si dát v klidu kafe.

  Taková anketa kolika z vás se stalo, že se jim ztratily výsledky PCR testů? Já a dcera máme výsledky už od 17hodin a synovi stále nikde. Na testu jsme byly všichni 3 společně vcera ráno. Mají ještě čas ale psala jsem jim i email a žádná odezva.

  Prosím covid dotaz. Pomáhá něco na kovidí kašel? Dcera od středy pozitivní a dneska se přidal i kašel. Bohužel klasické léky na tlumení kašle nezabírají. Pro jistotu jsem jí dala i fenistil ale chtěla bych něco aby se chuděra mohla aspoň vyspat. Jestli něco takového je teda.

  Tak došlo i na nás. Nejdříve volali ze školy ať si přijdu pro dceru že má pozitivní antigen a ať si stáhnu syna i z druhého stupně. Přijdeme tam a že je to zbytečné že ho mám zatím nechat ve škole. Dojdu domů uvařím si kafe a volají od syna že má také pozitivní antigen. Takže jsem stáhla nejmladší okamžitě ze školky a ve středu všichni na PCR test. (vím že já a nejmladší nemusíme ale pro jistotu když už tam jedeme). Jediné plus že nemusím poslat do karanteny kolegyně z práce protože jsem měla dneska volno.

  Prosím dotaz za kamarádku. Může nastoupit do stejného zaměstnání kde má klasický pracovní poměr na brigádu? Nebyla by to stejná pracovní pozice ale stejný zaměstnavatel

  Ženy prosím co pomáhá na nervy Vám když "to" dostane. Jako dneska opravdu extrém kdy jsem se od nervů i klepala. Jo dopomohl k tomu ex ale stejně. Jsem protivná i sama sobě natož být 24hodin denně s 3 dětma. Snažím se to nedávat na sobě znát ale stejně mě rozčílí i drobek na zemi a úplně zuřím. Samotnou mě to štve. Vím že to trvá vždy max 3-5 dní v měsíci ale vadí mi to.
  Nějaké osvědčené rady? Procházka, sladké, víno ani vana nepomohla.

  Prosím pomoc syn má úkol z fyziky a já si dneska asi stojím na vedení. Ale vůbec si s tím nevím rady. Dokáže mi někdo poradit správné řešení? Děkuji

  Máte prosím někdo kartu Mallpay plus? Četla jsem si letmo podmínky a opravdu se nic neplatí? Pouze pošlu na kartu peníze které jsem utratila nebo tam je nějaký háček který jsem na mall nenašla? Mám vyhlidnutych pár věcí právě na mall.cz a nějaká sleva by se mi hodila. Nepotřebuji to jejich posunutí splátek, když na něco nemám tak si to prostě nekoupím a hotovo ale nenašla jsem když budu chtít splatit celou tu kartu každý měsíc.
  Děkuji za rady a postřehy 🙂

  Hurá syn je negativní na covid. Nejlepší bylo že když syn zůstal v karanténě(pozitivní spolužák ve třídě) tak kolegyně řekli mamce jestli nechce jít radši domů aby je tam náhodou všechny nenakazila.

  Prosím dotaz pro blbé. Dnes jsem jela pro syna do školy nařízená karantena na 14 dní od zítřka a můj dotaz zní karantena trvá do 19.10(úterý) a do školy půjde 20.10(středa) a nebo až do 20.10(středa) a do školy až 21.10(čtvrtek) ? 20.10 mají mít ve škole přednášku tak jestli jim odpadne a nebo jestli musím nějak ještě letět do školy to zaplatit. Děkuji moc.

  Chtěla bych se zeptat jak to řešíte vy, které máte větší konfekční velikost přes prsa a menší přes boky s bundou, mikinou nebo kabáty? Já když mi to sedí přes prsa tak mi to šíleně planda přes břicho a když seženu bundu která mi sedí přes břicho tak to přes psa prostě nezapnu 🤔

  Jdu si pro radu. Celý život trpím na nízký tlak ale dneska to byl jeden z těch opravdu extrémů kdy jsem sebou málem sekla v obchodě černo před očima ani nevím jak jsem zaplatila narovnala nákup do tašek a odešla z obchodu. Po příchodu domu tlak 90 na 55 a to už jsem byla celkem v pohodě. Co dělat pro rychlé zvýšení tlaku abych sebou někde nesekla? Máte někdo nějaké zkušenosti co pomáhá třeba vám? Dřív se mi to stávalo tak jednou za půl roku ale poslední dobou to je skoro každý týden.

  Hodně se řeší že nechtějí děti chodit do školky. My řešíme doma pravý opak. Včera i dnes histericky pláč že nechce ze školky domů. Připadám si jak úplný trotl. Přitom byla celé 3 roky pouze se mnou (jsem s detma sama od jejího narození) bez možnosti hlídání. Nepočítám do toho že mi jí jednou hlídala tchyně 20minut když jsem šla na pohřeb a jednou mamka 30minut když jsem šla k lékaři.
  Pro mě je to snad psychicky horší než kdyby do té školky nechtěla chodit. 😢😢

  Nikdy bych nevěřila že i mě se podaří zhubnout. Rozdíl 11 měsíců a 28kg 😂😂😂 a to ještě nejsem u konce

  Je tady prosím někdo znalý zákonů? Řeším za kamarádku.
  Může zaměstnavatel požadovat po kuchařce ve školní jídelně test na covid který si ovšem musi zajistit na své náklady? Jedná se zatím pouze o termíny testování žáků ve školách.

  Máme u baráku postavenou kolárnu a tu nám někdo vykradl z oploceného pozemku. Mohl se dostat pouze bránou od které však kolárna není vidět protože brána i plot je vysoký minimálně 180cm. Ukradl dcery drahé kolo plus moje starší kolo. Váhala jsem jestli volat policii nebo ne. V rodině jednoho máme tak jsem volala jemu jak to vidi. On že by volal. Dobře po půl hodině přijeli 2 strašně příjemní páni policisté. Po 10 minutách odjeli s tím že jsem věděla že kola zpátky nedostanu a pro matku samozivitelku momentálně nereálná situace koupit nová kola. Přijdu domů celá ubrečená a vyklepaná a hned telefon. Jestli bych mohla přijít že mají možná naše kola.
  Opravdu to byly naše kola hurá. Ale o co jde. A z čeho mám strach. Že ty kola někdo ukradl včera mezi 15-18hodinou. Dal si práci aby sundal koš z kola a ještě si musel u jednoho napumpovat duše. To jsou lidi opravdu v dnešní dobe tak hnusný že vlezou na cizí pozemek za bílého dne? Jinak psa máme ale může jen na půlku pozemku kvůli tomu že by cizí lidi roztrhal na kusy.
  Kola už jsou na jiném místě dokanale zamknutá a já se vzpamatovávám ze šoku.