Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Super objednala jsem dceři gumičky do vlasů a přišel k tomu dárek. Nevíte náhodou někdo jak se to používá? Návod k tomu bohužel žádný není 😀 hledala jsem na YouTube ale vůbec netuším pod čím to mám hledat. Děkuji

  Výměna manželek mě přivedla k úvaze co používáte v létě proti komárům? Syn i já jsme dost alergický na bodnutí od hmyzu. Používám v létě strojek do zásuvky. Sítě nepřipadají v úvahu. Máte třeba osvědčeného něco přírodního? Přeci jen mám strach když je strojek v zásuvce 12 a více hodin.

  Maminky prosím nevíte kde bych na internetu sehnala tyhle nebo podobná zvířátka? Děkuji moc za rady.

  Prosím o posouzení někoho kdo matematice opravdu rozumí. Jde o to druhé cvičení.Pohádala jsem se tady se svým bratrem a potřebovala bych to rozsoudit kdo má pravdu. Jim vyšlo že nejdelší strana je 11cm, druhá 8cm a třetí 5cm. Mě vyšlo nejdelší 8cm a pak 6,5cm. Jim teda vyšel výsledek 24 a mě 21cm.

  Musím si povzdechnout. Vloni mi těsně před vánoci odešla pračka.
  Dneska dětem notebook. Nový byl sice v plánu ale až v březnu.
  Na příští rok si musím udělat nějakou finanční rezervu. 😂😂😂

  #maminkam_soutez_joie
  Mám 3 děti a u každého se mi osvědčilo něco jiného. Péči o nejmladší mi nejvíc usnadňují její starší sourozenci. A jelikož jsem na ně sama tak občas pomůže večer sklenička vína a talíř zeleniny.

  (2 fotky)

  Máte prosím někdo stabil energy? Dneska jsem řešila svagrovi fakturu. To jako vážně posílají vyúčtování s ročním zpožděním a přeplatek za rok 2018 pošlou až po 3 urgovani v roce 2019? Pro přesnost vyúčtování bylo od 24.2.2017-23.2.2018. Hlavně se na tu jejich linku nedá ani dovolat.

  Takhke chodí u nás kačenky na procházku 😂😂

  Holky prosím SOS po kolika hodinách se můžou střídat Paralenové a Nurofenové čípky. Malá má po očkování horečky a zatím nám Paralen moc nezabral. Děkuji

  Nikolka se má čile k světu, když jí vypravím o bráchovi a ségře tak se takhle krásně usmívá. Po neděli nás čeká ještě neurologické vyšetření a vyšetření ledvin a hurá domů. 10dni skoro za náma a mě už snad z toho ležení bolí úplně všechno.

  (2 fotky)

  Tak i vám představuji Nikolku Mlýnkovou narodila se 6.5.2018 s váhou 2260g v 10:51.

  Mám takový dotaz jestli někdo nevíte. Mohu jít do práce v době kdy nemám vycházky? Jak by na to koukala kontrola z ossz? Nebo musím počkat na dobu vycházek? V práci mají problém a potřebovali by abych se tam nachvilku stavila ale vycházky mám až od 14hodin zase nechci jen kvůli jejich blbosti přijít o peníze.

  Ach jo včera mi zemřela moje milovaná babička a já jí nemůžu jít ani na pohřeb,jelikož nemám vycházky. Když si je nechám změnit tak zas nemůžu odvést a vyzvednout děti ze školy a školky.

  Ježíšek naděloval s předstihem

  (2 fotky)

  Maminky prosím poraďte mi co na smůlu ve vlasech dcera přišla z venku. A nepište ostříhat prosím to bych nedala. Někde jsem vyčetla máslo máte s tím někdo zkušenost? Ale při dnešních cenách másla teda nevím nevím 😂😂😂😂

  Tak se ptám je to dítě normální? Pokaždý vymyslí originální spánek