Tak už je to tady prostřední dítko má seznam přání od Ježíška. Je velice nenáročná chce NIC V PLECHOVCE mimo jiné 😀
Dcera jedny vanoce chtela vlastni krabici mleka a druhy rok lamankovy chleb - po precteni jejich prani k vanocum mam vzdy pocit, ze zije nekde v ghetu a my nemame ani na jidlo…letos v 10 letech ma poprve normalni vanocni prani, uf konecne
@kikousek33 já vím ale lepší hloupost si falt vymyslet nemohla 😀
@jannym dceři bude po Vánocích 12 čekala jsem nejake mega drahé dárky ale tohle mě fakt pobavilo. Jeden darek co si přeje už mám dokonce koupený a pak už si přeje jen nový obal na telefon. Takže letos dárky co si přeje jsou max za 300kc. Syn si přeje hudební brýle já do minulého týdne nevěděla že něco takového existuje. Ten má přání max do 2000. U nejmladší to je nejlepší chce vše co vidí 🤣🤣🤣
@jannym to je super já si vždy pripadam úplně bezradná a přemýšlím co by se jim mohlo líbit
Muj syn (7 let) si dnes taky maloval prani Jeziskovi (tvl, teprve skoncily prazdniny!!!) a chce Nintendo, hoverboard a notebook, aby si nemusel pujcovat muj. A 15 euro na hru do nej 🤦🏻♀️ No, tak asi dostane tech 15€... 😅
@mlynkova85 Bych jí to nic v plechovce sama vyrobila. Jo a klukovi se to taky moc líbilo. Asi to letos realizuju k narozeninám, protože skoro nic nechce. Jen to nebude plechovka, ale sklenička od přesnídávky.
Nic v plechovce se da koupit, ja takhle dostala vzduch z Bruntalu 🤣🤣🤣 mam ho porad pekne schovanej 🙈😂