Jakou televizi koupit🤔?

jirinakuk
16. lis 2020

Chci pořídit novou televizi. Prosím poraďte mi nějakou se kterou jste spokojeni 🙏
Samozřejmě chytrou a aby to byl novější typ😁 děkuji

similenka
16. lis 2020

@jirinakuk My se včera dívali taky na novou a nejspíš Samsung,byl myslím šestý na heurece.

alik20
16. lis 2020

My mame samsung a super, nic jinyho nekupujeme

kakba
16. lis 2020

Jedine LG nebo Samsung. Je to temer to stejne. Rekla bych, ze LG ma lepsi obraz, samsung je pro blby😂.

majulkaa
16. lis 2020

Taky mame Samsung a velika spokojenost. Manzel se hodne zajima o veskerou tuto techniku, stale studuje novy vyvoj, ostatne je ájťák a hodne to resi i v ramci prace a rikal, ze Samsungy maji ty technologie dobre vyladene. Mame nasi TV uz 6,5 roku, obraz stale krasny, zivy a to i presto, ze za tu dobu jsou technologie obrazovek zase o kus dal. Jinak plus Samsungu je i velmi intuitivni ovladani.

jirinakuk
autor
16. lis 2020

@majulkaa mohu poprosit o typ TV nebo co by měla hlavně mít a na co se zaměřit 😉 děkuji

sigyn
16. lis 2020

My máme Samsung už 10 let a spokojenost. Určitě bych se vyhla značkám Philips, Panasonics a Sencor, to je spíše low-end pro hodně nenáročné diváky. Jinak v posledním dtestu vyhrávaly hodně LG. Zaměřila bych se hlavně na to, zda má televize rychlé reakce (např. zapnu videa, TV guide atd.) Jsou televize, které mají prodlevu třeba 3-5s a to je pak hrozná otrava.

dandaa
16. lis 2020

Samsung jsou top, hlavně ty jejich barvy, rychlost ovládání atd. Máme novou od jara .

sudylichozrout
16. lis 2020

@sigyn Philips ma vytecne OLED panely, a s jejich Ambilightem je to naprosta pecka. Vubec nemuzes srovnavat se Sencorem. Panasocic to same. OLED, Viera je klasika.

sudylichozrout
16. lis 2020

@jirinakuk Kdyz poridis cokoliv nad bratru 30 tisic, bude to dobre. 🙂

majulkaa
17. lis 2020

@jirinakuk Zalezi, jakou velikost preferujete 😉 Manzel pokukuje do budoucna uz po vetsi TV (uhlopricka 65", tj. 165 cm) a ty maji uz tzv. prime LED podsviceni, ktere ma jeste zivejsi, krasnejsi obraz, ale jsou drazsi (momentalne kolem 35 tisic Kc), maji treba i vestaveny subwoofer a lepsi zvuk. Doporucoval by 100Hz televizi - lepe vykresleny obraz pri pohybu, pokud koukate vic i na sport. Konkretne by ted sel momentalne do typu QE65Q80T. Jinak lze koupit i levnejsi QE65Q70T (za 29.990 Kc). Napiste kdyztak rozpocet, jak moc jste narocni, jak casto a na co koukate a jeste se mrkne treba i do relace kolem 20 tisic 😉

badyr
17. lis 2020

Kupovali jsme v září LG, úhlopříčka 164, zatím spokojenost. Měnili jsme za Samsung, ta je stále funkční, šla do jiné místnosti.

sigyn
17. lis 2020

@sudylichozrout Nesrovnávám kvalitu obrazu, ale hlavně o UI, které je u všech zmíněných dost tragické. A k čemu je potom skvělý obraz, když pak má člověk chut prohodit ovladač televizí 🙂

amazonkajanik
17. lis 2020

Samsung je stálice. Měla jsem ještě před 2lety plně funkční (občas pozlobil zvuk,ale stačilo z boku bouchnout 😂) tv z roku 1996,prostě kráva velká,těžká,ale fungovala. Teď máme po babičce sharp,4roky stará,ale taky jede. Novou,chytrou nepotřebuji,máme k ní set top box za 500,-. Na to naše koukání stačí 😉
A naši mají 12let panasonic vieru

puhelin
17. lis 2020

My se divame na TV pres internet (O2 TV) v notebooku, obraz mame na samostatnem monitoru pocitace. Nemusime porad ladit satelit a nebo kupovat porad nove televize. 🙂

amazonkajanik
17. lis 2020

@puhelin taky řešení 😉já jsem toho názoru,že bazary budou teď plné dobrých tv a stačí koupit jen set top box. Ten náš stál na mall 500 (bez hdmi kabelu). Ale že by mi telka nějak chyběla,to ne. S tou,co jsme měli,tak jsem pouštěla filmy,zbytek přes telefon. Zprávy mi stačí na seznamu. Ale naši se rozhodli mi věnovat tv,tak jsem ji vzala a dokoupila stb

aaalenicka
20. pro 2020

koupili jsme samsung, uz třetí do bytu. 🙂 zkratka jsme spokojeni . QE55Q80TA vyšla na 22k