Náramky. Co teď nejvíce frčí na zápěstí?

clarres
10. zář 2023

Chci si pořídit něco nového co budu nosit na zapěstí? Co teď tak hodně frčí? Nejvíce vidím buď chytré hodinky nebo korálky. Pandoru znám. Prosím o nějaké nové tipy

teenyel
10. zář 2023

@clarres jeden naramek mam vytetovany, jinak jsem si hrozne oblibila tenoucky decentni zlaty naramek z Alovu. Na ruce o nem ani nevim, nikde se o nic nemlati, nezachytava. Drive jsem sbirala Pandoru, mam sbirku tak za 60-70 tis a nenosim ji uz vubec, protoze me rozciluje, jak je velka, tezka, robustni a porad o neco boucha.

levandule_k
10. zář 2023

Já mám "běžné" stříbrné náramky, co jsem tak různě posbírala k různým příležitostem. Pandora mi přišla vždy trochu jako kýč, který má super marketing. Kámoška nosí náramky z kamenů typu růženín, ametyst, akvamarín, křišťál..., ale jestli to dostatečně trendy, nemám zdání.

areh
10. zář 2023

Já jsem si teď pořídila obyč od Vuch. Je to řetízkový náramek s ozdobami. Líbí se mi.
Pak ještě pokukuju po náramku Kabbalah. To jsou ty na šňůrce.
Koukám hlavně, aby se mi to líbilo. Tyhle zrovna jsou za pár korun.

blackblue
11. zář 2023

@clarres tak ja treba silenstvi kolem Pandory nikdy nechapala... az tak originalni mi to neprislo, a ze by me to esteticky okouzlilo, to taky ne. Ja jsem ne cernostribrne naramky, a nebo jeste vic na ty z mineralu 🙂

l_
11. zář 2023

Mam slabe stribrne a pak koralky.. ale ty klasicke 1cm mi vadi.. takze mam 4mm.. ty me netlaci, neprekazi..

veunka17
11. zář 2023

Hodně vídám kabbalah náramky a moc se mi líbí, také jsem už měla

agneska7
11. zář 2023

@areh kabbalah by měl být darovaný no já už několik let marně čekám 🤣🤣

areh
11. zář 2023

@agneska7 mě ho nemá kdo dát. 😁 A najíždím na vlnu, že co si nezařídím/nekoupím sama, to nemám 🤷🏼‍♀️ líbí se mi, pořídím si ho 😂

ekou
11. zář 2023

Nosím převážně náramky na šňůrce

uzivatelkapetra
27. lis 2023

Máte někdo prosím srovnání pandora a jiné značky? Doslechla jsem se, že snad dělá apart něco podobného, co narozdíl od pandory netmavne. Ještě něco takového je?
Děkuji

veroniquecz
27. lis 2023

@blackblue tak já ji třeba mám, žádný koralek jsem si nekoupila, všechno darovane, pro mě má citovou hodnotu 🙏

blackblue
2. pro 2023

@veroniquecz však v pořádku, každému se líbí něco jiného, a citové hodnoty k těm věcem s tím souvisí, když bližní ví, co ti udělá radost 🙂