Lenor perličky a susička. Nebude to vadit?

mirinda83
6. pro 2020

Ahoj maminky,mám na vás dotaz,dostala jsem susičku a mám velkou zásobu od lenoru ten vonných perliček,myslíte že prádlo vyprané v perličkach může do sušičky?Na internetu jsem se dočetla jen že vadí aviváž. Dekuji Vám všem za reakce.

qistyna
6. pro 2020

@mirinda83 nevadi ani avivaz, ani perlicky. Pouzivam uz leta se vsim a vse v poradku, vubec bych se toho nebala.

michaelarousova
6. pro 2020

@mirinda83 taky si myslim ze to nevadi ,ani ta avivaz, ale pak to chce fakt dukladne cistit ty filtry☺️Aby to fungovalo vse jak ma☺️

mirinda83
autor
6. pro 2020

@qistyna já právě nevím,pán mi v elektru říkal,že když budu uplatňovat reklamaci a opravář zjistí že peru v aviváží, tak prý mi neuznají reklamaci.

mirinda83
autor
6. pro 2020

@michaelarousova no to já právě se snažím pravidelně vysávat ten filtr.

qistyna
6. pro 2020

@mirinda83 hele takhle, s reklamaci susicky nemam zkusenost, ale neznam nikoho, kdo by dodrzoval neavivazovani a susicka se kvuli tomu rozbila.. je to asi jako se vsim, radeji to tam napisou, aby byli z obliga (podle me).K nicemu Te nenavadim, kdyz se rozhodnes nepouzivat a budes rozprodavat zasoby tak se rada prihlasim 😂

mirinda83
autor
6. pro 2020

@qistyna úplně v pohodě ,já mám v práci třeba kolegyni a ta mi říkala, že normálně avivážuje, že suší 4 roky a bez problémů ale kamarádka mi zase říkala že v žádném případě aviváž nedává , ale radši jsem se nato chtěla zeptat.Tak díky moc za reakci,vyzkouším a uvidím.

meronym
7. pro 2020

@mirinda83 Ono davat avivaz, kdyz mate susicku, je zbytecne. Ale neslysela jsem, ze by nekomu kvuli tomu nefungovala.

aneta15
7. pro 2020

@mirinda83 já ze začátku aviváž používala ale když dáš prádlo do sušičky tak se aviváž "vyfouka" za mě není rozdíl jestli tam je nebo ne, prádlo voní pořád stejně ať ji tak naleju nebo ne.

meronym
7. pro 2020

@aneta15 Mne dokonce avivaz delala na obleceni v susicce skvrny.

eva118
7. pro 2020

Když suším, používám perličky. Voní to lépe než s aviváží, ta se fakt vyfouká a prádlo je ze sušičky měkké, tak je aviváž zbytečná. K používání aviváže- ptala jsem se opraváře a říkal, že ji nedoporučuje u samostatné sušičky, že se zanáší čidla, co měří vlhkost a sušička se pak vypíná a prádlo je mokré. Já mám pračku se sušičkou a tam to prý nevadí, protože ta čidla jsou mimo- chráněná před praním.

jakreb
8. pro 2020

@michaelarousova Skus si prečítať nielen návod na používanie ale aj sirsie odporúčanie výrobcov. Su filtre ku ktorym sa nedostaneš ale s.acky z aviváže ano. Bohužiaľ. Mam sušičku uz 4roky aviváž nepoužívam prave preto co píšem a ani mi nechýba.

eva118
9. pro 2020

@mirinda83 A k hlavní otázce. Vonné perličky používat můžeš. Jenom ovoní prádlo, nefungují jako aviváž.

mirinda83
autor
13. pro 2020

@eva118 Perličky jsem nakonec začala používat, abych je využila, tak snad dobrý. Všem moc děkuji za reakce

vendik22
14. pro 2020

@mirinda83 mam susicku a pouzivam jen perlicky 🙂 takze urco neva

mirinda83
autor
15. pro 2020

@vendik22 děkuji moc,já jsem právě nevěděla.