Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

    Pracuje někdo jako školní asistent? Jak se řeší prázdniny a volna pokud má asistent nárok jen na 25 dní dovolené?

    Mám možnost jít od září pracovat do školy jako školní asistent. Je to jen na 3 hodiny denně. Jsem na rodicaku do 6/2024 do synovych 4 let. V současné době mám v zaměstnání ve kterém jsem pracovala před otěhotněním smlouvu na dobu neurčitou s tím, že mám dohodnuté na ten rok neplacené volno. Otázka zní mužů pobírat rodicak, mít smlouvu na dobu neurčitou v soucastne práci a mít další smlouvu na úvazek 0,3? Syn bude chodit na dopoledne do školky. Za tu práci asistenta je výplata spíš výsměch, jde mi spíš o zkušenost.

    Odchází mi pomalu ale jistě pračka. Koukám po nové a zaujala mě parní pračka. Máte někdo? Jediná podmínka je, aby byla na 8 kg. Máte nějaké vychytávky u pračky z které jste nadšene?

    30.11. Upeceny perníčky... Sezrany ani jsme je nestačili ozdobit. Minulý týden jsem upekla znova perníčky z kila mouky a vanilkové rohlíčky z dvojité davky. Opět všechno sezrano🤦‍♀️. A samozřejmě to nikdo nebyl, nikdo se k tomu ani nepřiblížil a nikdo netuší kam se to cukroví podělo. Tvl to nejsou děti ale sarancata 🤦‍♀️

    14 let jsem nebrala žádnou antikoncepci. Po třetím porodu jsem se rozhodla kvůli silné menstruaci, že to zkusím. První mirelle - celou dobu jsem spinila, tak mi ji gynekolog vymenil za Asumate. 10 den přišla opravdu silná menstruace. Antikoncepci jsem vysadila. Přemýšlím, zda to ještě pokoušet nebo prostě nebrat nic. Máte někdo zkušenost?