Ahoj holky, prosím nevíte jak je to s večerníčkem na Slovensku? Znají ho děti ve stejném formátu? Klasiku papírová čepička 😁
8. říj 2024
nene, je tam Dedko Večerníček 🙂
8. říj 2024
@malytlustyhroch jj, tam mají baču, co rozsvěcí hvězdy, podle ročního období se mění vzhled krajiny a toho stromku, co má u koliby, a v zimě navíc pustí pejska dovnitř do tepla. Podle mě je to hezčí znělka, než česká 😁
9. říj 2024
Jako dítě jsem se vždycky těšila na zimu, až toho pejska na noc pustí k sobě do chaloupky.😊
9. říj 2024
Jak už píšou, mají jiný. Jako malé se mi líbil mnohem víc než náš.
9. říj 2024

Myslim, ze tam mivali jako znelku takoveho dedecka se psem, co rozsveci hvezdy nebo neco takoveho...