icon

Ahoj holky, prosím nevíte jak je to s večerníčkem na Slovensku? Znají ho děti ve stejném formátu? Klasiku papírová čepička 😁

avatar

Myslim, ze tam mivali jako znelku takoveho dedecka se psem, co rozsveci hvezdy nebo neco takoveho...

8. říj 2024
avatar
8. říj 2024
avatar

nene, je tam Dedko Večerníček 🙂

8. říj 2024
avatar

@malytlustyhroch jj, tam mají baču, co rozsvěcí hvězdy, podle ročního období se mění vzhled krajiny a toho stromku, co má u koliby, a v zimě navíc pustí pejska dovnitř do tepla. Podle mě je to hezčí znělka, než česká 😁

9. říj 2024
avatar

Jako dítě jsem se vždycky těšila na zimu, až toho pejska na noc pustí k sobě do chaloupky.😊

9. říj 2024
avatar

Jak už píšou, mají jiný. Jako malé se mi líbil mnohem víc než náš.

9. říj 2024