Nafukovací vířivka. Zkušenosti?

emamir
20. dub 2021

Ahoj holky,
zajímá mě, zda některá z Vás doma vlastní nafukovací vířivku. Uvítala bych Vaše zkušenosti, zda jste spokojené či nikoliv, zda je to náročné na údržbu, zda je to velký žrout peněz.. Tchánovci slaví výročí a zároveň budou mít 60, oba jsou nadšenci teplé vody (často jezdívali na wellness právě kvůli venkovní vířivce😂🤦🏼‍♀️), sem tam už od nich padlo, že by vířivku chtěli doma. Taková ta klasická vířivka je nemyslitelná, manžel našel na netu tu nafukovací, to by jim stačilo a vůbec špatně to nevypadalo. 👍🏼

zrzeckas
20. dub 2021

📌

89peta
20. dub 2021

@emamir Manzelovi rodice si ji poridili a jsou spokojeni. Zapinaji ji cca 2-3hodky predem,maji ji v provozu od lonskeho jara. Jak to leze do penez netusim.

emamir
autor
20. dub 2021

@89peta
Super, díky.🙋🏼‍♀️☺️ No já mám právě strach, aby to nezřalo hodně peněz.🙄 Nemám vůbec představu.

andelka
20. dub 2021

Manželovi rodiče ji mají už asi 4-5 let a super. Každý rok se na to těšíme ( přes zimu vypouští)

mhpraha
20. dub 2021

my ji máme, pro 4 osoby, za mě dobré. jen u nafukovací vířivky nemůžete čekat, že ty bublinky budou stejné jako u normální. ale i tak je to fajn 🙂 to vytápění asi něco stojí, ale zas až tak strašné to také nebylo

leilinka1234
20. dub 2021

Máme a jsme moc spokojeni 🙂 něco to sežere, to je jasný, ale stojí to za to. Údržba snadná. Máme jí venku od jara do podzimu. Celou vodu neměníme, jen občas doplňujeme, protože se v tom ráchaj i děti, tak dost vycákaj. Jinak klasická bazénová péče. Už se těším, až se napustí 👏👏👏😊

zrzeckas
20. dub 2021

Holky....kdyz to tak ctu... Da se to srovnat treba s filtraci bazenu? (jako spotreba energie) filtrace jede skoro porad, toto asi vypinate a zapinate par hodin predem nebo take jede spis porad?

madamas
20. dub 2021

@emamir máme od loňska nafukovací pro šest osob a je super. Voda se udržuje chemií jako v bazénu. Něco to sežere, poznat to je když se voda často ohřívá, nějakou tu tisícovku to za provoz jaro - podzim sežralo. Filtr ani bublinky moc nežerou, hlavně to ohřívání no. Na zimu jsme ji vyfoukli a uskladnili, máme v plánu přístavět k sauně zimní zahradu a pak ji využívat celoročně.

ivanka085
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dixi86
31. led 2022

Sestra ji ma(my mame bazen) a deti z ni jsou nadsene. Nevahala bych. Tolik vody tam neni a neni tam clovek 24/7. Ale je to skvela vec.

anetka1701
Autor odpověď smazal
Zobraz
darija06
17. dub 2022

Taky jsme moc spokojení. Máme takovou menší od Marimexu a ještě se od nich chystáme pořídit kvůli dětem nějaký z těch větších bazénů 🙂