Parní čistič, nebo tepovač. Je i něco 2v1?

kata267
24. dub 2020

Zdravim, mela bych dotaz k tem co uz mozna zkouseli oboje...Zvazuji porizeni nejakeho parniho cistice (mame temer vsude dlazbu), zaroven by bylo.idealni kdyby ten stroj umel treba I vycistit sedacku/matrace...Je nejaky takovy stroj (zatim jsem nemela cas moc hledat na netu)? Nebo je nutne resit extra parni stroj a extra tepovac?

kata267
autor
24. dub 2020

Mela jsem I moznost vyzkouset parni cistic myslim Rowenta Steam Power ale stroj s takovym vykonem me teda nenadchl, chtelo by to neco opravdu vykoneho ☺

legelata
24. dub 2020

@kata267 Ahoj, já mám parní čistič Karcher SC 1 a za mě teda zklamání... Čekala jsem, že tím snadněji vyčístím spáry nebo troubu, ale účinější mi přijde to pořádně vydrhnout manuálně prostředkem a houbičkou.

hojda
24. dub 2020

Na sedačku bych si půjčila profi Kaercher, neděláš to tak často, lépe vysaje vodu, jinak sedačka zasmrádne.

hojda
24. dub 2020

@legelata Já mám Kärcher SC 2 EasyFix a čistí spáry krásně, není to materiálem ve spárách?

hojda
24. dub 2020

@legelata už to vidím, mám vyšší tlak páry a ohřev u té verze 2.

legelata
24. dub 2020

@hojda Zkoušela jsem všechno mozne, mne to proste nevycisti ani troubu... Ani na ty dlazky to neni zadny zazrak. Mozna je teda slabsi, ale stal 300, tak jsme cekala trochu vyssi ucinek :(

martt
24. dub 2020

Ja mam karcher KST 2 a za mne top. Vyčistí to úplně všechno vyčistil mi sedačku, která byla od dětí v katastrofickém stavu. Spáry v koupelně mám jako nové. I mřížku v troubě mi to vyvistilo úplně do čista.

hojda
24. dub 2020

@legelata Tak ten můj 2 500,- a já jsem tedy spokojená, už jsem ho koupila i mamce, vyčistily jsem s tím i spáry u babičky u sporáku, které ničím nešly.

fyii
24. dub 2020

@kata267 ahoj uz nejaky rok mam Karcher SC4 stal myslim kolem 5 tisic a teda pouzivam ho na vsechno, da se s nim bezne vytirat bez chemie(jako vysavac s podlahovou hlavici a na tom hadr), cistim tim sedacku, kocarek, autosedacky, koupelny, koberce atd. myju s tim drevenou kuchyn a pak ji jen otru frote hadrem.. Za me urcite doporucuji, ale uplne ty levne viz. Lidl nebrat mam odzkouseno a nefunguje

legelata
25. dub 2020

@hojda Zavist, mne to proste nejde 🙈

kata267
autor
26. dub 2020

Diky za postrehy a za tip na ty karchery...☺