Robot na mytí oken. Zkušenosti? Kdo má doma?

pmendy
25. srp 2020

Ahoj, je tu někdo, kdo má robotický čistič oken (ne tu sterku) a podělil by se o zkušenosti? Bydlime v rd s mnoha velkými okny i rozměrem 1x2metry takže nedosahnu nahoru a je to fakt fuška. Bydlíme tu 2roky, okna jsem myla už hodnekrat ale furt jsou špinavé ( dítě, pes, prach...) Můj favorit je hobot 298 s nádržkou. Děkuji za odpovědi

sigyn
25. srp 2020

Už nevím, kdo ze známých to měl, ale byl tím zklamaný - špatně to stíralo a zůstávaly tam dost čmouhy, takže to nakonec stejně skončilo u tradičního mytí oken. Ale byl to jeden z těch prvních, tak je možné, že už to polepšili.

vita_
25. srp 2020

Na nová okna do novostavby jsme si taky pořídili robota (Mamibot) ... strašné ... šmouhy, jak se posouval ... tak jsme zkusili v bytě na stávající okna, jestli to není těmi okny .... no není, dělalo to i tam. A navíc na nová okna (aspoň ta naše) se nesmí používat mikroutěrka, kterou ten robot má.

nejtik
25. srp 2020

Měla jsem doma jeden už nevím přesný typ. Bohužel pro mě velké zklamání. Špatně se přisávál na okna. Máme doma plastová okna. Doporučuji si před nákupem ověřit na jaký tip to vlastně je schopné se přidat a hlavně ne všechny jsou schopné do výšky ten co jsme měli když už se přisál tam zajel max do 1.5 m výšky a to vše

lovemusicsun
25. srp 2020

My měli také, už nevím co to bylo za typ, ale byla jsem s ním spokojená. Byl super na velká okna i na zasklený balkon. Ale asi po 4 měsících začal jezdit jen jedním směrem, reklamovali jsme ho, ale nepřišli na příčinu. Nového jsme už nepořídili. Pořídila jsem právě tu stěrku a taky dobré, ten robot mi už nechybí. On není úplně samostatný, takže časově to s tou stěrkou vyjde asi na stejno..

dandaa
25. srp 2020

Zrovna řeším to samé, máme většinu domu proskleneho a jsem blázen do úklidu a okna od jara do podzimu myji klidně každý týden. Mám jen štěrku karcher a líbil by se mi i ten robot. Brácha pracuje pro alzu tak si zkusím nějaký půjčit. Měla jsem takto půjčené i ty vysavače.

pmendy
autor
26. srp 2020

@dandaa budu moc ráda za recenze ... když čtu na netu hodnocení jsou většinou stará nebo od lidí co robota nevlastní. Asi nejvíc se mi líbí hobot 298 🤔😀