Robotický vysavač. S jakým máte zkušenost?

pabka
10. kvě 2020

Ahoj holky, chystáme se vybrat robotický vysavač, bez vytírání. Chceme nějaký dobrý, když už. S jakým mate opravdu dobre zkušenosti? Je rozdíl mezi těmi levnějšími a drahými? Jaký? Moc děkuji všem za všechny postřehy.

fyii
15. kvě 2020

@dandaa a neopravuji roboticke vysavace xiaomy, obvolala jsem jich nekolik.. opravuji mobily apod.

malenka3
15. kvě 2020

@fyii já mám Xiaomi výrobky už přes 4 roky, spousta mých přátel a krom prasklého displeje mobilu jsme nikdy nic řešit nemuseli, takže mě to zatím netrápí a nadšení z výrobků to zatím vyvažuje 😁

dandaa
15. kvě 2020

@fyii u robotu dají nový pokud není špatná baterie, jinak dají novou tu.

fyii
16. kvě 2020

@dandaa ano, ale pouze v zaruce a po 2 letech co? servis treba do te dobu uz oficiální bude, ale treba taky ne. Me se taky moc libi, ale tohle me odradilo. Dat cca 12 tis. s tim, ze po 2 letech bude neopravitelny je kontraproduktivni.. ale kazdeho rozhodnuti. Ja jsem vyzkousela v prodejne tu s5max versus Symba V7 a funguji a vypadaji temer stejne, i prodavac rika no zajimalo by me kdo koho odkopiroval😁. Kdybych nemela zkusenost s jinym robotem, ktery byl v servisu za 3 roky asi 5x, tak by me to ani nenapadlo zjišťovat.

dandaa
16. kvě 2020

@fyii oni, ale díly mají, navíc pokud je to po záruce tak si vše platíš a většinou se oprava ani nevyplatí, ostatně jako u většiny spotřebičů. My máme na vše delší záruku a i pojištění spotřebičů, takže se nemusím ničím stresovat.

fyii
16. kvě 2020

@dandaa no mr v nekolika servisech rekli, ze dily cinani nedodavaji. Takze se mi neuda, ze shodne x servisu by tvrdilo nepravdu. Tim diskuzi na tohle tema koncim, at ti dobre slouzi, pro nekoho dalsiho jako i me, to je parametr vybrat jiny. Rozhodne se tim nestresuji😉, to mi za to nestoji, ale treba ne kazdy zajemce o robota chce nebo muze kupovat novy po 2-3 lete zaruce. 😉 robotum zdar, pomocnik je to fajn at je od kohokoliv