Rýžovar / horkovzdušná fritéza. Jaké máte?

20. kvě 2022

Dobrý den poradíte mi jaky Rýžovar máte? A jakou horkovzdusnou fritezu? Jsme 3clena rodina 🙂 Děkuji ❤

87pavlina
20. kvě 2022

Já mám tento rýžovar: https://www.chefshop.cz/ryzovar-rk102811-tefal-... Jsme 2 dospělí a 2leté dítě. Mám ho už asi rok a jsem s ním moc spokojená. Funguje také jako parní hrnec, což je super.

zuzaaaaa
20. kvě 2022

Mame obyc od Sencoru, je skvelej a ryze vyborna. Fritézu neporadim

jannym
20. kvě 2022

Multifunkci od crock potu (pomaly hrnec, ryzovar, papinak a jogurtovac v jednom) a horkovzdusnou fritezu od tefalu actifry, 4 clena rodina, hranolky k masu nam staci jedna davka, americke brambory s dipem, pecem na dvakrat, jsou desne zravy a jedna davka nam nikdy nestaci

zrzeckas
20. kvě 2022

Horkovzdusnou fritezu mame od delimana a spokojenost....... Ryzovar ma mamkabobyc z kauflandu a spokojena 🙂

jjasmina
21. kvě 2022

Rýžovar obyc Sencor Top, fritézu nemáme, nevyužili bysme

nat
21. kvě 2022

Mame hork.fritezu Tesla jsme max spokojeni 🙂

drep
21. kvě 2022

Rýžovar máme stejný jako @87pavlina a jsme taky spokojeni, ale zatím jsme moc neexperimentovali a nevařili nic jiného než rýži

87pavlina
21. kvě 2022

@drep Já do toho nacpu všechno. Když jsem začínala s příkrmy pro dceru, tak jsem v páře vařila všechno. Nedávno jsem tam ohřívala i vajíčko a párek, když už jsem to měla zapnutý 😀

misamisenka
21. kvě 2022

Rýžovar používám už skoro deset let a mám už třetí. První jsem měla nějaký noname od kamaráda Vietnamce, druhý nejlevnější z Lidlu, teď mám tenhle https://www.sencor-eshop.cz/ryzovary/srm-1890ss...
Doporučuju koukat na to, jestli jde do myčky. Ty moje dva první nešly a šíleně mě to rozčilovalo. První mi myslím začal po nějaké době prskat páru, první i druhý se mi po nějaké době poškrábala zevnitř ta nádoba. Tak jsem hledala něco, co trochu vydrží. Tenhle poslední mám od podzima a zatím dobrý. Vařím v něm jenom rýži, ale často.

fyii
21. kvě 2022

ja teda taky premyslela nad nejakym ryzovarem, ale porad jsem neprisla na to v cem by byl lepsi nez jak ryzi varim uz asi 10 let.. mam varnou sklenenou nadobu do ni dam 1 dil ryze+2 dily vody, priklopim a 16 min varim v mikrovlnce. a moje kamaradka v ty mikrovlnce rovnou do ryze prida mrazenou zeleninu osoli a maji zeleninove rizoto..popravde jinak uz ryzk nevarim, pac takhle je jak od vetnamcu z ryzovaru.. spis pokukuji po nejakym multi hrnci...jen nevim podle ceho vybrat..

ckei
21. kvě 2022

Fritézu mame xxl Teslu a spokojenost.

autor
26. kvě 2022

@87pavlina děkuji