Společné spaní a postel. Co myslíte?

martik169
7. dub 2022

Ahojte , prosím o názor. Spím společně se synem a zatím to nechci měnit spíme v ložnici manžel zvlášt( nevyspi se s námi) Ráda bych ale, aby manžel spal kvalitně, takže chci aby se přesunul do ložnice a já s malým půjdeme do pokojíčku. Nechce se mi ale.kupovat postel ,ráda bych koupila něco v čem budu moct spát s malým a co mu pak i zůstane. Našla jsem na jedné strance docela zajímavé řešení. Postel se mi líbí, je nízká, má zábrany. Synovi je rok . Co myslíte? Fotku přikládám níže. Nevim kdy je vhodné přesunout dítě z postýlky do normální postele, určitě se mi naučí vylizat. Nemá třeba i někdo zkušenosti s touto stránkou? Nerada bych koupila šrot. Děkuji

sigyn
7. dub 2022

Stránka působí dost genericky. Pro začátek bych se zajímala, jestli do postele šeženete matraci potřebných rozměrů, protože i matrace se musí po čase vyměnit. Osobně bych šla do nějaké širší obyčejné postele (se šířkou 140-160 cm). Ta pak může vydržet až do puberty (když se vybere nějaká rozumná).

olga_
7. dub 2022

Řešení by mohla být postel s výsuvným šuplíkem, kde je další matrace. Syn to pak může využívat třeba na přespávačku s kamarády.

martik169
autor
7. dub 2022

@olga_ taky jsem se dívala, ale je ještě maly na takovou postel si myslím, je mu jen rok taktéž potřebuju at je to bezpečné 😏

martik169
autor
7. dub 2022

@sigyn určitě jde, postel má více rozměrů. Jen jsem chtěla at je ohraničena, malý dost cestuje

montmirail
7. dub 2022

Nebylo by lepší zadat truhláři něco na míru? Máme rozměry jednolůžka, plus zábrany které se dají přesouvat. Syn spí sám, ale třeba na přečtení pohádky, nebo když je nemocný se to hodí. 👍