Dětská postel pro roční dceru, kam se vejde i rodič. Máte tip?

jana31990
25. srp 2019

Zdravím chtěla bych se zeptat na podzim budeme zařizovat dcerce které je rok a 4 měsíce detský pokojík. A sháním nějakou pěknou postel pro ni se zábranou ale aby byla velká popřípade abych si k ni mohla lehnout kdyžby byla třeba nemocná atd... Ale nemůžu nic na internetu pekného najít. Mohli by jste mi jištak prosím poradit odkud máte postele nebo z jakou internetou stránkou máte dobré zkušenosti? Děkuji za rady a inspirace

leilinka1234
25. srp 2019

Za mě je nejlepší koupit postel jaká se vám dle rozměrů líbí a k tomu samostatně koupit zabranu. Máme zabranu summer infant a paráda. Bereme jí i na cesty. Složí se během pár minut.

makronka222
25. srp 2019

Dite ma tusim 140x70 z Ikea. Zabrana sla dokoupit univerzal taky Ikea za 200,- Kdyz je nemocna lehnu si k ni do pokoje na gauc, ale zvlada spat sama, moc ji na tohle nezvykam. Spi v tyhle posteli od roka a kousek, protoze po spanku se nudila a postel tu klasickou pro mimina sama prelezla. Myslim, ze do 6 let ji vydrzi pak uz koupim velkou.

soleilll
25. srp 2019

@jana31990 Pokud chcete, aby vydržela léta, vyberte kvalitní postel v designu, co se vám líbí a hodí do pokojíčku. Zvlášť bych vybírala rošt a dbala na kvalitní matraci. Zábranu pořídíš kdykoli později. Moje obě děti spaly ve velké posteli od 1,5 roku a nikdy zábranu nepotřebovaly - zvyky si na velký rozměr velice rychle - naopak mi zábrana zavazela při manipulaci s dítětem, ale třeba i při večerním čtení pohádek, takže jsem ji za pár týdnů dala pryč. Kvalitní postele má např. Domestav, Purtex, Svět spánku, Čílek atd.

dominika07
25. srp 2019

@jana31990 mrkněte na benlemi domečkové postele 🙂

jitule_hrachule
25. srp 2019

@jana31990 Ahoj my nechávali synovi dělat u truhláře a kdyby se mu nenarodil brácha, a byli jsme nuceni měnit za palandu u stejného truhláře (postel i palandu jsme si navrhli sami). Zábranu jsem kupovala skládací v lidlu a spokojenost, jde na kazdou postel s matrací a roštem. Jinak inspiraci jsem hledala na favi.cz, kámoška kupovala postel v ikea a za rok si stěžovala na vrzání.

keety2
25. srp 2019

@jana31990 zdravím synovi jsme teď dělali pokojíček a koupili jsme postel 120x200 a zábranu v Kice a jde sklopit směrem dolů. Když potřebuji krásně se k němu vlezu. Dobré pořízení přeji

zelenaesmolda
25. srp 2019

Pokud si k ni chces nekdy lehnout tak proc neporidit rovnou letiste?

hanulkaha
25. srp 2019

@jana31990 my jsme kupovali malému postel, kdyz mu bylo 22 mesicu... Koupili jsme na maxmax, klasiku 80x200cm a 15cm matraci 😉
Spi se tam dobre, manzel uz ma vyzkouseno 😁

saffy
25. srp 2019

Já se s dovolením zaháčkuji, taky teď řešíme. Koukala jsem na ty rostoucí postele Ikea, má někdo zkušenost?

ladyhacek
25. srp 2019

Ikea dělá postele 1,2x2m a zábrana jde dokoupit zvlášť

saffy
1. říj 2019

@dominika07 máte s těmi Benlemi osobní zkušenost? Docela nad ní uvažujeme, tak by mě zajímala recenze.

dominika07
2. říj 2019

@saffy my máme objednáno,takze zkušenost zatím ne,ale už se jí nemůžeme dočkat 😍😍

mariefiura
2. říj 2019

Zdravím, taky bych doporučila zábranu dokoupit nějakou univerzálku a raději se zaměřit na to postel jako takovou. My kupovali postel loni a na i-matrace.cz a pomohli nám i s výběrem matrace ( v tom jsem se úplně ztrácela...)

saffy
4. říj 2019

@dominika07 a nedala byste prosím vědět, až dorazí? Přece jen komplet stojí přes deset tisíc a některé recenze na internetu nebyly úplně dobré.

dominika07
4. říj 2019

@saffy Dám vědět 🙂

dk123
4. říj 2019

Dcera má francouzskou postel z Ikea - ideální pro jednoho a půl člověka 🙂

kata267
4. říj 2019

@jana31990 dcera ma ikea drevenou 160x200 takze tam s ni v pohode muzu spat ja I milion plysaku a panenek 😀....zabranu dodelal muz extra