Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Vítání občánků Jiřík

  (5 fotek)

  Tak nám naše malá Karolínka dala na štědrý den krásný dáreček v podobě úplně prvního postavení na nožičky v 8 měsících. Jen tak dál Kájo 🙂

  (2 fotky)
  jana31990
  15. lis 2018    Čtené 216x

  Naše velké testování Sunaru

  Předem mockrát děkuji za výběr při testování Sunaru. Hned, jak nám došel balíček, jsem byla mile překvapena za dárek v podobě lahvičky. Samozřejmě, i naše hlavní aktérka z toho měla radost. Hned druhý den jsme se pustily do testování.

  Ale při prvním testování jsem s tím moc neuspěla, jelikož Kája mi to zcela odmítla. Ale dalsí den už si něco málo alespoň cucla, a jelikož dávám UM především na noc, tak jsem na to byla velmi zvědavá.

  Bohužel během prvních pár nocí moc neuspěl. Karolínka se tak 2-3 za noc vzbudila a měla hlad. Ale nakonec si na něj relativně zvykla a už se nebudila, jen opravdu výjimečně.

  Jako velké mínus je podle mě balení krabice, které je je docela nepraktické. Spíš bych upřednostňovala nejakou dózu. Takže jsme to nakonec alespoň přesypali do misky s víčkem.

  Za druhé jako další mínus je podle mě, že chybí stěrka. Jinak jako plus je balení 2x300g, jelikož malá mi jednou za čas úplně odmítá UM, takže jen kojíme. A tím pádem není celé balení tak dlouho otevřené. A samozřejmě, jako další plus považuji to, že Sunar Premium obsahuje mléčný tuk.

  Ještě jednou obě moc děkujeme za možnost testování.

  #test_sunar #recenze #zkusenosti_sunarpremium2

  Jak na rychlo vytvořit kolotoč nad postýlku aby se na nej nedostala moje malá cácorka 😉 🙂

  #test_sunar
  Tak i u nás stále probíhá testování Sunaru. A i kdyz už to malé chutná o něco více tak ale stále prý mlíčko od mámy je nej 🙂. Zatím jediné mínus je i kdyz ho dáváme většinou jen na noc tak ale po něm bohužel nevydrží spinkat celou noc ale samozřejmě to momentálně může být i tím že nám začali růst zoubky ☹ jo a ještě zatím jedna nevýhoda je že to není v nějaké uzaviratelne plechovce ale v pytlikach. Takže je to horší co se třeba týče aby to náhodou nenavlhlo. Ale mi jsme holky šikovný a tak si umíme poradit 🙂 takže zatím se loučíme a určí ještě napíšeme jak u nás testování nadále probíhá 👍

  (3 fotky)

  #test_sunar
  Tak v sobotu jsme poprvé vyzkoušeli Sunar i s novou lahvičkou. A výsledek? No nic moc ☹. Na první pokus to u nás moc nevyšlo malé to podle obličejíku moc nechutnalo. Ale nakonec to teda vypilila. Jelikož dáváme mlíčka jen na noc před kojením aby spinkala. Tak jsem byla zvědavá jak to dopadne. A bohužel po 4 hodinách byla vzhůru a brečela hlady :-/ . Ale mi jsme to nevzdali a včera zkusily znovu už se na to i tvářila podstatně lépe i kdyz to pořád není ono moc ji to zatím nechutná. A nakonec jsme spinkali celou noc. Tak uvidíme. Třeba nám to zachutná

  #test_sunar
  Dnes dorazil na testování Sunar premium 2 🙂
  Mockrát děkujeme za lahvičku k němu. Malá Kája samozřejmě musela pomáhat při rozbalování a hlavně kouknout co ji to dobrého přišlo. A očividně z toho má taky radost 😀

  (2 fotky)
  jana31990
  24. říj 2018    Čtené 381x

  První domácí zeleninový příkrm

  Karolínky první seznámení s příkrmem bylo jak jinak docela legrační. Na začátek jsme zkusily klasiku. Brambor a mrkev a vše samozřejmě rozmixovane. Už jen když jsem to rozmixovalatak podle té ,, vůně " jsem tomu moc nefandila.  Ale co zkusíme to. Když jsem si ji pak dala do lehátka dala přes ní bryndak.  Tak už na Káje bylo videt jako by něco tušila jelikož do te doby andílek se změnil na Ďábla. Takze jsme zkusily prvni lžičku a jak to tak bývá bylo to všude jak po ní tak i kolem ní.  Takže první pokus nevyšel. Tak jsem si řekla jak ty na mě tak já na tebe! Takže že ji zkusím rozesmát a nenápadně ji to pri tom dám.  Plán byl jednoduchý ale opak je pravdou. I kdyz jsem že sebe dělala kašpara tak ne a ne otevřít tu pusu. Po půl hodině už jsem to vzdala. Ale ejhle najednou jsem si všimla jak malá mi strčila ruce do mističky a šup s nimi do pusy. Takže nastal pokus číslo 3. Dělala jsem se lžičkou jako letadlo jen otevřela pusu že se začala smát šup tam s tím. Nastala doba pravdy. Buď to půjde vše ven a nebo to tam zůstane.  A HURÁ  sláva vítězům první lžička s příkrmem tam zůstala celá. I když se že začátku na to moc netvářila tak nakonec zblajzla asi 4 lžičky. Což to jsem se divila. Pak když jsme vyzkoušeli kupovany tak to byl totální propadák prý raději umře hlady než aby to snědla.  Njn nedá se nic dělat holt domácí je domácí  🙂. A teď baští mrkvicku s bramborem jak o závod. Sice to je až na nose ale co hlavně že chutná.