Maminky, kde koupit hezký gauč do obýváku?

sarad
18. črc 2018

Zdravím všechny,

sice to sem úplně nepatří, ale třeba mi někdo poradí...chceme si konečně koupit nějaký lepší gauč do obýváku, ale bohužel všude vidím gauče typu Asko, které se mi úplně nelíbí a taky nejsou zrovna kvalitní a dlouho nevydrží. Nechápejte mě špatně, nejde mi o to koupit něco luxusního. Spíš bych ráda našla nějaký obchod, který prodává opravdový nábytek, ne dřevotřísku a levné materiály. Líbí se mi nábytek eshopu Bonami, ale není ho kde vyzkoušet, a to si myslím je pro koupi gauče klíčové. Poradí mi někdo prosím? Praha.

Díky!

dmiska
18. črc 2018

My jsme spokojeni se sedačkou slovenské výroby http://www.gkt.sk Jen bude případně nutné poslat dotaz, kde v Praze mají jejich sedačky k vyzkoušení. My jsme kupovali mimo Prahu.

pulse
18. črc 2018

Mrkni na nejčinabytek.cz. Mají na výběr latky, provedení, nabízejí sedačky s,, omyvatelnou latkou,, budeme od nich řešit sedacku v září.

kkubikula
18. črc 2018

Máme kožený zn.LongLife a super. I po 5 letech stále jako nový. A to máme 2 děti. Za mě doporucuji si připlatit.Predtim jsme měli sedačku z Ikei a vydržela 2 roky.

babanci
19. črc 2018

Tak já mám naopak úplně jinou zkušenost než @kkubikula , protože my nyní máme dva roky luxusní sedačku za hromadu peněz a je už prosezená a vytahaná a hnusná a vzpomínáme na obyčejnou z IKEA, kterou jsme měli asi 14 let a byla super. Nevím, proč jsem si myslela, že jsme se zmohli a můžeme si koupit lepší. 😀

soleilll
19. črc 2018

@sarad V rodině máme dvě sedačky z Jeny, obě vyrobené v německu podle typového plánu a řekla bych, že jsou fakt kvalitní. Dobrý je i český výrobce Aksamite nebo prodejce, který sdružuje tuzemské výrobce Český nábytkář - můžeš se mrknout na web, jestli tě něco osloví.

hlasimse
19. črc 2018

Máme Ektorp z Ikei a super!

sarad
autor
19. črc 2018

Ahoj všem, děkuji za tipy! Vše si prohlédnu. Mám radost z nových nápadů.

leneee
19. črc 2018

@sarad torrimex Plzen www.atraktivni-nabytek.cz (z Prahy dojedete za hodinku, gauc sestavite na miru z komponentu-vyrabeny v Nemecku,vyberete typ latky-my mame s teflonovou upravou,takze prezije i neustale patlani od deti 🙂))

sarad
autor
19. črc 2018

@hlasimse Ten Ektorp se mi v rámci Ikea vždycky docela líbil. Mohla byste mi prosím říct, jak dlouho jej máte a zda není po několika letech používání celý prosedělý, a takový hodně použitý?

suzyz
19. črc 2018

Ahoj, mohu vsemi deseti doporucit sedacky Phase. Slovenska znacka, v Praze jsou urcite na Smichove, nevim jestli i jinde. Delaji sedacky na miru, cena myslim velmi rozumna a sedacky jiz na pohled vypadaji kvalitne, neda se srovnat s Asko a spol. Mame doma dva roky a nedame na ni dopustit 🙂

wampzee
19. črc 2018

My jsme nakonec zvolili gauč Andy od aksamite.cz . Ale potřebujeme, aby snesl velkou zátěž, byl pohodlný a nezačal vrzat po pár použitích.. 🙂

lady5
19. črc 2018

My si nakonec vybrali luxusní koženou sedačku v XXXLutz a byla zlevněná ze 65 tis na 25 tis. A slouží perfektně. Podívat jsme se na ní byli na Černým mostě.

lady5
19. črc 2018

Máme tuto, ale už není tak levná, mrkni mají jich tam spoustu a fakt hodně ve slevě. https://www.xxxlutz.cz/p/xora-sedaci-souprava-b...

hlasimse
19. črc 2018

@sarad Máme ho asi 3 roky, takže ještě ne zas tak dlouho, ale pořád je jako nový. Mám na něm dečku, takže nesedíme přímo na něm, ale i tak se dá ten potah prát 😉

sarad
autor
20. črc 2018

@lady5 Díky!

zuzaad
2. srp 2018

Máme teď sedačku z IKEA, ale ta nás zklamala. Nevydržela ani 5 let a už vypadá hrozně. Děti na tom mají také svojí zásluhu, ale i tak...To jsme nečekali. 😒 Teď jsme objednali sedačku na https://www.edona.cz/katalog/sedaci-soupravy-222/ a moc se na ni těšíme. Měla by nám dorazit příští týden, tak pak dám vědět jaká je. 😉

sarad
autor
2. srp 2018

@zuzaad Díky!

dosjan
7. srp 2018

Jak už tu zaznělo, i my máme velmi dobrou zkušenost se slovenskou sedačkou Phase. Máme ji 5 let, je testována 2 velmi akčními dětmi, které na ní rozhodně jen nesedí. Stále vypadá výborně a není prosezená. Připlatili jsme si za potahovou látku, kterou lze vyčistit pouze mokrým hadříkem a tímto způsobem jsme z ní dosud dostali opravdu vše,včetně počmárání fixem.

slunea
8. srp 2018

Máme sedačku od české firmy Jech. Cena je vysoká, ale počítáme, že nás přežije.