Postel s úložným prostorem?

jaromi
27. čer 2018

Ahoj,
Brzy nas ceka stehovani a vybavovani noveho pokoje pro holky. Vybirame postele v klasicke vel 90x200cm, ale hlavne s uloznym prostorem. Date mi nekdo tipy na dobrou postel? Chtela bych sehnat max do 6tis za jednu. Mooooc diky za tipy a recenze!
I spatna zkusenost je zkusenost, takze napiste co treba nekupovat a na co si dat pozor. Diky vsem

priefi
28. čer 2018

@jaromi ahoj, my resime neco podobneho. Chteli bychom postel z masivu, se zabranami, kde predni lze pak sundat, rostem a chtela jsem i suplik/y, avsak manzel mel skvely postreh, ze suplata nejsou nijak uzavrena a jsou primo pod rostem, kde se do supliku bude diky tomu hrozne prasit. Takze asi postel bez supliku a pod postek ukozne boxy. Ale jeste hledane tu pravou "orechovou"

lobella
28. čer 2018

Ahoj, my ted kupovali tedy manzelskou, take jsme se stehovali a vybrali v asku z rady Luca, vim, ze tam v te rade meli i jednoluzko, pod posteli je suplik na ulozeni treba perin atd, ja u te manzelske dala 2 zimni periny perovky do jednoho suplu, jsou docela prostorne na dnesni pomery a postel pevna, za nas zatim spokojenost

lobella
28. čer 2018

Jinak ta manzelska stale v akci 7 tis, kolik nednoluzko netusim

katarad
28. čer 2018

my jsme zvolili postel z masivu i se suplíkem, do toho bylo třeba pořídit vhodnou matraci, což byl problém, já mám ráda měkčí a manžel tvrdší 😀 nakonec jsme zvolili atyp rozměr a máme každej svoji samotnou. Jinak tady jsem našla nějake tipy na výběr postele :https://pruvodce-realitami.cz/jak-si-vybrat-kvalitni-postel/

blahova_andrea
28. čer 2018

@priefi šuplík může mít taky i vyklápěcí poklop 😉

priefi
28. čer 2018

@blahova_andrea jj, muze, ale zrovna postele, na ktere jsme koukali, tak bohuzel to nenabizi 😔

alkuska
28. čer 2018

Já jsem chtěla širší dvojlůžko 200x200, s úložným prostorem. Byl docela problém ho sehnat, aby nestála majlant. Můj praktický postřeh - šuplíky mají většinou jednotný rozměr, takže třeba u té šířky 200 budou stejně jenom 2x80 cm velké, tzn se nevyužije celý prostor pod postelí - na to bacha. A navíc jsou často i kratší kvůli nočnímu stolku. Krom toho jsem šuplíky zavrhla i proto, že nemáme vedle postele dost místa na vytahování do stran. Proto jsem nakonec zvolila výklop a nelituju, máme jeden velký úložný prostor pod celou postelí a tam se vejde fakt hodně.My v našem malém bytě s místem dost bojujeme. Nakonec jsem nechala postel udělat u firmy Monarc, vybrala jsem si z jejich katalogu a domluvila na prodejně, že nám udělají tu nastandartní šířku a i vyšší výšku (o 5 cm) za cenu materiálu. Dvojlůžko i s úložným prostorem vyšlo na cca 11000. Rošt a matrace jsem sehnala jinde.

blahova_andrea
28. čer 2018

@priefi podle mě to pro šikulu nebude těžké případně dodělat 😉

priefi
28. čer 2018

@blahova_andrea 😂 no... to by prve nesmel bojkotovat ty suplata 😂

jaromi
autor
28. čer 2018

@priefi super diky. O tom se mi taky muj muz zminil... tak to asi taky tak vyresime...
@lobella diiky. Urco juknu

jaromi
autor
28. čer 2018

Diky holky za postrehy. Vyklopne se mi libi. Ale opravdu cena do 6tis za jednu max. Nemuzu bohuzel si dovolit dat vic, i kdyz byvh rada.