Sušička - s jakou máte dobré zkušenosti?

novacka1276
16. lis 2018

Ahoj 🙂 máme v plánu pořídit sušičku.. Ale absolutně se v tom ztrácím 🙄..
Máte někdo s nějakou dobrou zkušenost? Limitní cena do 10500,- 😊😊

alcazabojnikova
16. lis 2018

Ahoj,máme letos koupenou zn.Beko,zatím jsem moc nepoužila kupovali jsme Ji na jaře a párkrát jsem dala prádlo usušit ale bylo vlhké tak nevím co jsem dělala špatně, přes léto jsem prádlo dávala sušit ven,už se těším na nějaké příspěvky,tak šup,šup ..

andelka
16. lis 2018

Mám též Beco,od jara, suším často a jsem spokojená.

novacka1276
autor
16. lis 2018

@andelka a mohu vědět jaký model? Já na Beko právě taky koukám.. Ale jak říkám.. Jsem z toho úplně zmatená 😊

baruda
16. lis 2018

Také mám beko.mam ji pár týdnů,funkčně jsem spokojená,jen si musím pozvat servisaka.....píská mi nastavovací kolečko a při cyklu prokapává voda přes dvířka.nicmene používám pořád......Stala mě 6500

baruda
16. lis 2018

Omlouvám se za falešnou zprávu ....mám Candy - https://www.mall.cz/kondenzacni-susicky/candy-c...

michaela19911991
16. lis 2018

@alcazabojnikova nejspíš si jí přeplnila proto se to pořádně neusušilo 😉

hezz17
16. lis 2018

Máme beko od ledna. Naprostá spokojenost. Ususi bez problémů 2 pračky prádla. Přes léto jsem dávala na sluníčko na susak, ale teď se nezastavi. Peru téměř každý den a než jsme ji poridili, tak jsme byla úplně šílená z toho jak mi trička schla 2 dny, okna orosena, vzduch jak v prádelně... Ale byla teda určitě dražší než 10,5 no

vecerinka
16. lis 2018

tež Beko, susim ob den a máme přes rok

dixi86
16. lis 2018

Mám Beko z ledna, tu nejprodavanejsi, stala kolem 14 tis, ale A+++, minimálně věcí je k doschnutí, ani v létě se prakticky nezastavila. Domov bez sušáků, nemusim ani kupovat tolik oblečení. Nevim jak jsem bez ní mohla žít.

hezz17
16. lis 2018

@dixi86 přesně 😀 😀 a s tím oblečením je to taky pravda. My většinu oblečení podedili ale brala jsem si jej pár kousků, pořád je tocim dokola. Nemusím řešit že je zimní bunda špinavá. Večer vyperu, ususim a ráno ma zas co spinit 🙂

ropetra
16. lis 2018

Susicku mam asi 2 dny a mam AEG, stejnou znacku ma i bratr a tchyne a jen si ji chvali. Ja tam zatim susila 3 varky pracek a vse suche a toho prachu, no to jsem koukala.

horseska19
16. lis 2018

Mám AEG a jsem velice spokojená. Nejlepší domácí pomocník

soleilll
16. lis 2018

@novacka1276 Za tu cenu se v tom nemůžeš ztatit - při výběru menší spotřeby (A+++) je to jen pár modelů Beko.
Já mám Bosch a i po půl roce se s ní učím pracovat. Někdy neusuší pořádně, jindy všechno zmačká, pořád se bojím, že je vzduch moc teplý a všechno prádlo se zdrcne. 🙂 Zatím mě nepřesvědčila, že je to tak super spotřebič...

zelenaesmolda
16. lis 2018

ono hodne zalezi na tom,jaky typ susicky si poridis.jestli s tepelnym cerpadlem,kondenzacni nebo tu co se musi vyvest odvod ven pres zed
nejdriv se zamer na to,jaky typ susicky vlastne potrebujes a chces (v panelaku tezko budes vrtat diru do zdi) a pak se mrkni treba na amazon na recenze,byva jich tam k vetsine vyrobku docela dost

leilinka1234
16. lis 2018

My máme sušičku AEG, byla teda 2x tak dražší, než váš strop, ale miluju jí a nedala bych jí za nic :D suším v ní všechno a nikdy se mi prádlo nezničilo, nesmrsklo... Možná bych doporučila nákup trošku odložit a přidat nějakou tu tisícovku navíc. Moje mamka má obyč sušičku asi já 7k a po roce plánují koupit tu naší. Prádlo má zmuchlané, vlhké, před sušením prádlo třídí, co může jít do sušičky a co ne a navíc, když suší, tak to je jak když startuje vrtulník.

23363
17. lis 2018

My máme Beco a taky naprostá spokojenost. Když mi něco nedoschne, tak dám na deset minut na dosušení a je vše ok. Jediné co se mi srazilo byly dětské punčochy. Tak jsem se naučila kupovat o číslo větší a taky ok. Už si nepamatuji typ, ale stála asi 14 tisíc. Ale už ji máme nějaký čas.

zelenaesmolda
17. lis 2018

@leilinka1234 tak to dopada kdyz nekdo vybira hlavne podle ceny.u nas se vzdycky kupovalo co bylo levne,nevadi,ze je to sunt ale je to levne.pak to taky podle toho vypadalo :D

evakaspar
17. lis 2018

Mam susku 2 mesice a miluji ji. Jede furt. Uz nikdy pradlo nepovesim. Mam Aeg za 15000 a uplne super suseni tridy A, tepelne cerpadlo, senzor suchosti pradla susim cca 40 minut plnou pracku, je na 8 kg a ma pristupne vsechny filtry. Nektere typy nemaji pristupny spodni druhy filtr a je potreba volat servis na cisteni jinak ztraci vykon. Takze koukat na spotrebu energie, ucinnost suseni, na kolik kg je, zda je jak do odpadu tak s nadrzkou, senzor suchosti, pristupnost filtru, a programy.

evakaspar
17. lis 2018

@alcazabojnikov Zalezi na ucinnosti suseni. Ja mam A a pradlo luxusni. A taky zalezi na volbe programu podle pradla.

miba10
17. lis 2018

Máme LG od května a naprostá spokojenost. Je samočistící a kondenzační. Což je paráda, protože plánujeme stěhování a nevíme zda se bude vejít do nové koupelny 😁

dulmich
17. lis 2018

Máme také LG a skvělá. Ale tedy nestála tak málo.

lucyp13
17. lis 2018

Mame Whirlpool tu nejvyšší třídu a je bomba, ma plno programu takze vždy nastavim dle typu co susim a nikdy se nic nesmrsklo. Jedine co nesusim jsou košile ale jinak je super i na periny, bundy, plysaky atd. Vše je krasne nacechrane, jen doporučuji si připlatit, je to opravdu znát

novacka1276
autor
17. lis 2018

Tak už máme objednáno.. Dali jsme do ní víc než jsme původně chtěli, ale snad se to vyplatí ☺️☺️ děkuji za rady!!!

zelenaesmolda
17. lis 2018

@novacka1276 jakou jste objednali?hod odkaz 🙂

odula
17. lis 2018

já mám bosch. začíná od 12000,mám nejjednodušší model. jede 10 let bez poruchy. skvělá

odula
17. lis 2018

@novacka1276 aha. tak nic. tak ať slouží!! 🙂

novacka1276
autor
17. lis 2018

@odula děkuji!! 🙂