Tapety do kuchyně - jaké se hodí?

janawaes
15. únor 2019

Sice se to netyka pokojiku, ale prestavujeme kuchyn a ji vytapetovat, chtela bych poradit jakou pouzit, chtela bych neco moderniho, linku budu mit svetlou v lesku, tak aby se to k ni hodilo 🙂.

janawaes
autor
15. říj 2019

@emamokra jo ta bílá je hezká jen záleží jakou barvu máš sedačky protože světlá ti před tou bílou stěnou zanikne. Jako já jsem takový pako že pořád něco vymýšlím takže bych i při světlé sedačce vzala tu bílou a nabarvila :D

gabrolo
15. říj 2019

@janawaes my ženské vždycky něco vymyslíme s tou barvou je to dobrý nápad ale tatirala bych jen lomy ať nezanikne ten vzor

monika9876
15. říj 2019

Holky teď jste mě nahlodaly chtěla jsem ty kamenné obklady ale jelikož mám ráda barvy ale měla jsem hrůzu z malování a případného přemalovávání celé zdi tak ty namalované obklady jsou super nápad :D jako už to vidím jak bych to udělala jen teda nevím co by na to řekl manžel ale co když si to udělám sama tak podle sebe :D

gabrolo
17. říj 2019

@monika9876 to mě jen tak napadlo protože mám ráda originální věci, neokoukané tak se snažím vždy něco ne nutně vylepšit ale ozvláštnit ať to mám jiné než všichni ostatní 😉

janawaes
autor
17. říj 2019

@gabrolo jako teď jsem naštvaná že to nenapadlo mě namalovat jen lomy jako já bych asi taky nemalovala celou plochu protože tam by to fakt nevyniklo ale asi bych volila nějakou variantu až bych to viděla nalepené 😉

emamokra
21. říj 2019

@janawaes No sedačku chci právě taky kupovat a ještě nejsem rozhodnuta ale vidím to na šedou s růžovými polštáři :D prostě miluju růžovou :D

hanasedla
23. říj 2019

@emamokra Jo ta je hezka a jak procitam dalsi prispevky tak pokud se do toho pustis tak to bude super jsem blazen do barev nemam rada fadni jednobarevne byty tak ted jen zalezi co se libi tobe :D

janawaes
autor
26. říj 2019

@emamokra Jsi muj clovek. Miluju ruzovou ale nechci to mit doma moc ruzove asi by to u chlapa neproslo takze vybiram jen ruzove doplnky :D takze za me palec nahoru :D asi bych pokud budes malovat ten obklad tak bych asi taky volila jen tu ruzovou ale ne na celou plochu

monika9876
28. říj 2019

@gabrolo jo to jsme dve vetsinou neco koupim a dodelavam doma mamka ma ze me vzdycky srandu :D pry proc si nekoupim neco uz hotoveho ... no proste proto ze chci mit original a kdyz si chci koupit nejaky original tak za nej chteji nehorazne penize :D

emamokra
30. říj 2019

@janawaes No právě že ta růžová u chlapa asi taky nebude top ale jak jsem pročítala příspěvky a rady jak namalovat ten obklad tak uvidím když neprojde růžová tak udělám duhu :D :D ti chlapy ty novoty moc nemusí ale nakonec když to nemusí dělat oni tak se tomu nebrání 😉

janawaes
autor
30. říj 2019

@emamokra no jo chlapi pokud si to udelas sama tak to neresi asi je to vsude stejne :D vzdy neco chci a manzel jo jo jo a pak se zapoji az to zacnu ja :D ale ono to bude hezke at uz das jednu nebo vice barev jen to s nima nesmis prehnat 😉

monika9876
4. lis 2019

@janawaes ja si myslim ze mi zenske jsme sikovne vsechno zvladneme sami a chlapi nam to jenom pochvali a vi co maji doma a nebo na posledni chvilku nam reknou ja bych ti pomohl milacku🙂ja mam taky rada neutralni barvy.

hanasedla
5. lis 2019

@monika9876
Jo holky šikovné ,ale někdy Vás to štve že jste na všechno sama taky vždycky mám radost ,že to všechno zvládnu ,ale nechci byt na všechno sama na co ty muže máme ,aby nám doma snad pomohli .

monika9876
6. lis 2019

@hanasedla ja uz jsem si zvykla ze jsem na vsechno sama co nadelame nic☹taky chci ted dat doma do kupy precinku vymalovat udelat novy botnik a natirat futra tak nevite jaka je nejlepsi barva na futra poradite ?

janawaes
autor
7. lis 2019

@emamokra tak co vybrala si neco nejakou tu ruzovou chtela bych videt jak to vypada. dali jste to za tu sedacku?

monika9876
11. lis 2019

taky bych chtela videt fotecku jak jsi to vymyslela za tou sedackou jestli jste tam dali nejakou tu tapetu ?a tu ruzouvou si davala ,kde do detskeho pokoje ?

emamokra
11. lis 2019

Tak holky sedačku dostanu pod stromeček tak všechno bude tak cca lednu takže budeme tapetovat po vánocích.Už se těším jak malá holka ať už to je musíme po Vánocích všechno totiž nejde hned 😉

hanasedla
11. lis 2019

Taky po Novém roce chci tapetovat a udělat si to nějak jinak jsem žena ,která furt by chtěla změny.Ale kdyby na to byli finance tak bych to brala hned moje přání vyhrát nějakou sportku by se šiklo 😀

monika9876
11. lis 2019

Tak holky tak já jsem teda ,šla jsem teda do té tapety 3D PVC ten kámen jsem neodolala půl roků jsem se na ní dívala a už jsem si jí musela objednat to bude super už to vidím jak si to budu užívat jak si budu dělat sama chlopek odjede a já budu mít klídeček na práci .Udělám si pěkné Vánoce .

janawaes
autor
12. lis 2019

tak monika9876 dej vedet jak se darilo s lepenim tapety 3D jestli to slo lechce ,jestli to zvladneme my zenske sikovne sami nebo budeme potrebovat u toho muze 😂

gabrolo
13. lis 2019

Teď je čas na tvoření doma je to počasí únavné furt doma prší tak aspoň budeme mít přes zimu doma všechno uděláno my ještě chceme tvořit před svátky zatím máme vymalováno a půjdeme tvořit do dalšího pokoje.Taky furt něco hledám do domácnosti na internetu .Taky uvažují o tapetě ,ale nemůžu se rozhodnout jestli obyčejnou nebo 3D no uvidíme určitě děvčata dám vědět.

hanasedla
13. lis 2019

Jéééé holky vy jste teda šikulky vidím ,že tady se bude pracovat a dělat rekonstrukce.Vidím že to tady holky všechny budete mít na Vánoce krasné jedna tapety tapety 3D a já holky nevím kde mi hlava stojí kdy na Vánoce uklidím a napeču 😵

monika9876
20. lis 2019

@hanasedla taky ty holky tady obdivuji ,my holky totiz musime umet vsechno taky jseem ted tapetovala u kamradky udelali jsme krasnou kuchyn do tapety 3D vypada to moc dobre moc se mi to libi musim se pochvalit.

hanasedla
25. lis 2019

JJ mám tady ráda tu skupinku ,když tady si holky radí co doma co a jak postěžujeme si jaké máme doma polovičky a trochu se nám uleví ....Vánoce se nám blíží ,ale celkem už něco mám tento rok nestresují jelikož jsme taky s můžem udělali radost a dali jsme celkem domácnost do kupy jelikož už to bylo třeba.....tak zůstaneme u maličkosti hlavně že bude rodina po spolu.

emamokra
26. lis 2019

Taky to nebudeme s dárky přehánět myslím si že Vánoce jsou o dětech my si z manželem kupujeme když potřebujeme ,ale teď taky řešíme domácnost.Chceme udělat všechno nové atd.tak to bude taky náročné.Sedačka nám dorazí v polovině prosince tak se těším jak malá holka.A možná se pustíme ještě do něčeho podle volna v práci .

hanasedla
28. lis 2019

@emamokra taky si myslím že my dospělí řešíme celý rok...my si taky kupujeme celý rok taky řešíme děti .aspoň nejsem v tom sama ,kdo to tak vidí .Sedačka dobrý nápad taky bych chtěla ,ale jak říkám nejde všechno hned.Takže tapety řešíme a nebo ten obklad koukala jsem na firmu BIOFLAME líbí se mi tam jedna tapeta.

emamokra
3. pro 2019

@monika9876 taky si dělám doma co se týká domácnosti sama muž mi pomůže vždy ,když už si nevím rady ....ale taky převážně sama si🙂

emamokra
11. pro 2019

Tak co holky co připraveno všechno na vánoce bytečky se doma svítí čistotou.

hanasedla
11. pro 2019

no holky já teda ještě vánoční úklid ještě nemám jsem furt v práci takže už jsem celkem nervozní že nic ještě doma nemám.Ani stromeček ještě nikde nechci to mít všechno na poslední chvilku tak příští týden už musím holky.

janawaes
autor
11. pro 2019

@hanasedla
nic si z toho nedělej taky ještě nic nemám myslím si že v práci už spím....ale za týden už volno takže všechno bude hotovo ...ale tapetovat taky budeme asi v létě budeme i malovat tak to uděláme jedním rázem.