Tapety do kuchyně - jaké se hodí?

janawaes
15. únor 2019

Sice se to netyka pokojiku, ale prestavujeme kuchyn a ji vytapetovat, chtela bych poradit jakou pouzit, chtela bych neco moderniho, linku budu mit svetlou v lesku, tak aby se to k ni hodilo 🙂.

janawaes
autor
12. pro 2019

@hanasedla
já už taky začínám být nerovozní do toho dítko ,takže je toho moc ještě je nemocný takže toho neudělám kolik by chtěla.

janawaes
autor
13. pro 2019

@monika9876

taky bych chtěla ten kamenový obklad ještě že manžel je šikovný takže by to zvládl...

emamokra
13. pro 2019

@janawaes
já jsem našla krásné tapety na bioflame máji tam toho hodně na výběr tak zkus se podívat určitě vybereš.

emamokra
13. pro 2019

@janawaes
já si to taky myslím že nemám už energii před těma vánocemi vždycky jsem byla plná elánu a teď je toho nějak moc ...

hanasedla
13. pro 2019

@emamokra
taky to tenhle rok nevnímám ,že jsou vánoce doma taky pracujeme takže to nějak nevnímám .Trochu napečeno mám .To je asi všechno jelikož děláme rekonstrukci pustily jsme se do toho holky .

monika9876
13. pro 2019

jelikoz jak jsem psala ze mam rada neco originalni tak jsem nasla nec o fakt paradniho pustim se do toho po vanocich uz se holky na to tesim vymyslala jsem super napad ,.tesim se uz to vidim jak to bude vypadat.

hanasedla
14. pro 2019

@monika9876
taky mám ráda věci originální ,ale zase ne takové extravagantní barvy zase ne mám ráda přírodní barvy .taky vždycky mám velkou radost ,když něco si udělám sama .