Tvl, stavím nábytek😂✊🏻

28. pro 2021

Holky já totální antitalent stavim malé židličku se stolečkem. Zidli jsem zvládla naprosto bez problému, stůl bych zvládla taky, ale má se to dělat imbusovym klíčem (jsem našla na netu, jinak bych nevěděla vo co jde😂) a proste to jde strašně těžce, mám totální modřiny a za boha si nemuz vzpomenout co je to druhy (boule, červený a jako puchyre, nevím ten mazec😔😂) a už proste nemuzu, jako co to je.. stalo se to někomu, ze to jde opravdu ať tak z tezka? Děkuji 😂😭

autor
28. pro 2021

*MOZOLY! Mám to😂

camelinka
28. pro 2021

🤣🤣🤣 promin, ale uplne te vidim, nemuzes si nekde pujcit akucku s imbusovym bitem?

makovice88
28. pro 2021

Presne, nemuzes si nekde od souseda pujcit akucku?
Jinak super popis. Neni to Ikea? 😂😂

nikolite
28. pro 2021

Modřiny a mozoly ?? 😮😮 To stavíte restauraci 😂😂?? ... Pokud to jde tak těžce tak asi nesedí předvrtané dírky .

camelinka
28. pro 2021

@makovice88 nahodou ikea se montuje dobre😅😄

izzylka
28. pro 2021

Pobavilo 😂😂 díky za zlepšení dne 😂😂
Jinak já teda s imbusem nikdy problém neměla, vždy šlo vše v poho 🤔 jak píšou holky, zkus zajít za nějakým sousedem 😅

makovice88
28. pro 2021

@camelinka Ja montovala ten jejich nejvic znamy stolecek, jen deska a 4 nohy a nedala jsem to 🙈😂😂 A pak drevenou stolicku a taky nic. Ale ja jsem na tohle drevo vseobecne, takze obdivuji vsechny zenske, co se do toho pusti.

camelinka
28. pro 2021

@makovice88 😄tak to me bavi kutit celkove, ikdyz zrovna u toho montovani nabytku vzdycky pi*uju jak chora vrana😅

autor
28. pro 2021

Holky Nee, chyba není ve mě 😔😂 měla jsem tu souseda, imbus byl už hodně zničeny, takže byl potřeba nový, proto.. ale já prsty jak ta z harryho pottra😂😂😂🤦🏽‍♀️ Mozoly, trpim jako pes, ale už dobrý 😂 asi 2x jsem měla slzy, 3x s tím triskla a konec! Seru na to už😂😂😂😂

autor
28. pro 2021

@nikolite Tohle mě zabilo!😂✊🏻🍀 Podle počtu hodin, mozolu a nervu, minimálně restauraci 😂🙄
Kdyby nepřišel soused, tak bych to stavěla tak do příštího roku 😂😂😂🤦🏽‍♀️