Bolest stydké kosti, čím to je?

stepanka245
29. črc 2017

Holky prosim vám včera me začala bolet stydka kost a docela hodně jen při chůzi nevíte cim vy to mohlo být?

lv
29. črc 2017

Jsi těhotná? U toho je to běžné

makky1310
29. črc 2017

Pokud jsi v tom tak je to normal, mela jsem to i po porodu...

stepanka245
autor
29. črc 2017

Těhotná nejsem nebo spíš o tom nevím menstruaci mám dostat za týden ale takhle hned ze začátku by neměla bolet?

soleilll
29. črc 2017

@stepanka245 Ne, bývá to ke konci těhotenství, kdy už těžká děloha tlačí zvrchu na stydkou kost. Pokud tě někdo nenakopl mezi nohy nebo ses nenarazila, tak to asi normální není. Zašla bych na gyndu.

aaani
29. črc 2017

@soleilll Zaujala mě diskuse a před i porodu (to víc) mám pocit, že mě někdo do té kosti nakopnul 🙂.. to asi, jak ta kost dostala zabrat či co, nevím.

stepanka245
autor
29. črc 2017

@soleilll zajdu tedy k doktorce aby se na to mrkla 😉

bamishop
29. črc 2017

@aaani muzete mit rozvolnenou symfyzu, jestli ste po porodu dyl je to lepsi nechat zkontrolovat

stepanka245
autor
29. črc 2017

Jsem po porodu 3apul roku

bamishop
30. črc 2017

@stepanka245 ortoped by mel zkontrolovat pater, klouby. Ono je cas dovoleny, jestli ste treba byli nekde na dovolene a uz nejste extra zvykla na pohyb, klidne to muze byt z toho, staci mit zablokovanou kostrc, to udela, ze je panev nakrivo a i kdyz mate stejne dlouhe nohy, pak je na jeden kycel vetsi tlak nez na druhy a panev , stydka kost boli hned. Muzete se take odvapnovat.

soleilll
30. črc 2017

@aaani Před porodem se fyziologicky rozvolňují klouby, takže v oblasti pánve to může víc bolet. Navíc tlak těžké dělohy. Asi to chvilku potrvá, než se to po porodu dá zase do kupy. Mě to teda přešlo skoro hned.

stepanka245
autor
30. črc 2017

@soleilll nikdy me to nebolelo a ze by mě to začalo bolet 3apul roku po porodu

aaani
31. črc 2017

@soleilll Už je to víceméně ok, po porodu jsem dneska přesně týden 🙂..