icon

Biopsie prsu v Klatovech a její průběh

avatar
rendis
25. čer 2026

Ahoj holky,
Dnes jsem byla na biopsii prsu hrozně moc jsem se bála ani večer jsem nemohla usnout ale vůbec jsem nemusela paní doktorka i sestřička byli úplně úžasné byla jsem v Klatovech v mamocentru paní doktorka mi vše vysvětlila první mi to Umrtvili to jsem skoro necítila pak mi dělali 4 odbjery které jsem vůbec necítila ani tlak ani nic jiného tak jestli vás to čeká vůbec se ničeho nebojte.