Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

boruuvka
20. říj 2011

@kacula87 ...co se týče toho pregnylu, taky jsem měla obavy, aby ještě nebyl v krvi...spočítej si kolik si dní po jeho píchnutí a koukni na netu, jak dlouho vydrží v těle.

kacula87
20. říj 2011

No jsem 13 den po pregnylu a prý to má vyprchat do týdne ale někdo to může mít třeba i 12 den, ale holky já cítím, že to vyšlo to víte, že budu testovat každý den jak divá. Bože já bych si tak přála aby to vyšlo.

jaanulka
20. říj 2011

@kacula87 Kači je to mazec...já vím že jsem psala že musíme být silné a taky se snažím ale začíná mi asi už hrabat........já to teda asi taky zkusím ten 6 den.....mě taky břicho chvilku bolí pak zas ne a hlava mě bolela jen trošičku.......Neboj to musí vyjít!!!Moc držím pěsti a hned napiš co bude zítra!!!!

kacula87
21. říj 2011

Holky tak dneska ráno jsem si dělala zase test a tentokrát čárka vyletěla okamžitě 😀 a už docela silná, jako není ještě tak silná jak by měla být úplně červená, ale o 100% SILNĚJŠÍ NEŽ VČERA A HLAVNĚ NASKOČILA HNED. 😵
Samozřejmě to ještě neberu definitivně uvidíme co řekne krev a doktor, ale na to , že to je 6. den tak docela silná. Doufám, že to opravdu výjde. Janulko zkus taky měli jsme obě dvě prodlouženou kultivaci takže je fakt, že už se objevovat může. A z Pregnylu to podle mě být nemůže jsem už od něho 14dní a čárka by podle mě byla stejně silná jako včera, takže dle mého je to tak jak má být. 🙂

kacula87
21. říj 2011

Jo a Jani to je mazec a VELKEJ!!! Neuvěřitelnej pocit vidět poprvé na testu //, je to nepopsatelný!!! 😅

jaanulka
21. říj 2011

@kacula87 Úplně jsi mě rozbrečela je to úžasný úžasný úžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já se docela bojím...Kači je ti něco??já dneska vstala a tak šíleně mě bolí prsa že nevím co s tím......záda a břicho....a včera to bylo docela dobrý..myslíš že toto je normální?

jaanulka
21. říj 2011

@kacula87 A chodíš do práce nebo jsi doma??já jsem to říkala že to musí vyjít!!! 😅 😀 😵

kacula87
21. říj 2011

@jaanulka Jaanulko myslím, že máš ty správné příznaky holky na stránkách ( po transferu ) pslai, že bolení břicha jako před menstruací, záda a bolest hlavy to vše byli příznaky před pozitivním testem. I mě stále bolí břicho i jsem se osypala. Já jsem se bála ptž vždy když to mám dostat tak se mi loupe celý tělo a ted to mám taky tak tak doufám, že to bude ok a jsou to ty hormony. Jo a na bradavky si nemůžu šáhnout už dobrý 2 týdny jak mě bolí.

kacula87
21. říj 2011

@jaanulka Nee chodím normálně do práce, pracuji v oční ordinaci a jen sedím takže v poho. Ale pořád jaksi tomu testu nemlůžu uvěřit zdá se mi to hrozně brzo a už jsou taak krásný ty //. jenom aby to nebyl nějakej klam bojím se.

jaanulka
21. říj 2011

@kacula87 Jo já jsem se nějak tak na to koukala já tam taky psala a právě že když jsem toto podstoupila poprvé tak mi nic nebylo a teď se mi aji motá hlava, tak jsem fakt už teď z toho na nervy, hlavně jak jsem na začátku byla silná a teď je to hrůza.......to víš že to bude ok a co na to manžel???Neudělal vám díru do stropu? 😀

jaanulka
21. říj 2011

@kacula87 Neboj se uvidíš že ne ..borůvce to taky vyšlo....já jsem doma ......práci mám doma takže je to ok.....no tak to je fajn na očním tam já chodím často.....jsem slepá jak patrona...nosím čočky! 😀

jaanulka
21. říj 2011

@kacula87 jo a Kači máš taky nafouklý břicho???

kacula87
21. říj 2011

@jaanulka No manža je nejšťastnější, ale ještě do stropu neskáčeme nechci to zakřiknout, ale jestli to bude potvrzené tak z dvojky vyskočím až do osmičky v baráku 😀 To se máš, že můžeš být doma, ale já bych se asi doma zbláznila, nevydržela bych to tam pořád bych nato musela myslet. A poprvé si to měla jak jak ses cítila před tím jak to nevyšlo?

kacula87
21. říj 2011

@jaanulka Trošičku jo ale spíš z těch nervů jsem trošku zhubla.

jaanulka
21. říj 2011

@kacula87 jejda ty jsi ještě zhubla???tak teď musíš jen a jen přibýrat!!!! 😀 No před tím mi prakticky nic nebylo.....byla jsem spíš taková akční...no a teď jsem jak mrtvolka......ale už si to ani nějak nepamatuju už je to decela dlouho........takže se budete stěhovat do osmého patra? 😀 😀 😀

kacula87
21. říj 2011

No stěhovat se nebudeme,a le pak radostí vyskočím, bydlíme ve dvojce 😀 Jo akorát jsem zapomněla dodat, že se mi trochu zvětšily prsa. Já jsem tak půl napůl někdy jak mrtvolka někdy, že bych přeprala stádo volů. 😀 jj budu přibýrat neboj, ale nervíky zapracovaly to víš. A to poprvé si testovala a měla jsi tam sněhobílo nebo jsi tam něco našla?

jaanulka
21. říj 2011

@kacula87 nene já na testu neměla vůbec nic tenkrát.......jj já to pochopila s tím bydlením 😀 ...nervy to jsou a řádny takže se není čemu divit, že jsi ještě zhubla...no já ty prsa mám takový nateklý.....no včera jem měla depku ale byla jsem relativně v poho ale dneska je to fakt hrozný...já tu hlavu asi strčím někam do kýble nebo fakt nevím co s ní.... 😉

kacula87
21. říj 2011

@jaanulka JJ znám to předevčírem jsem málem taky skočila z okna měla jsem hlavu jako střep. Pomohl studenej hadr na hlavu a voda. Musíme to přečkat ještě nás čeká dlouhá cesta. 😅

jaanulka
21. říj 2011

@kacula87 jj to čeká musíme to zvládnout!!!!jdu si pro hadr!! ☹

kacula87
21. říj 2011

@jaanulka Běž a odpočívaj zítra napiš jak si dopadla já napíšu taky jak zase test dopadl budu to porovnávat. 🙂

boruuvka
21. říj 2011

@jaanulka
@kacula87 děvčátka tak to vypadá, že tady kooonečně budou dvě těhule, co?? Tak hlavně klid a nohy v teple 😀 hlavně to nezačněte moc brzo roztrubovat po svém okolí. Můj manžel těm // čárkám vůbec nechtěl věřit, uvěřil až když mi řekli, že v krvi mám 550 hcg 🙂

jaanulka
21. říj 2011

@kacula87 jasně budu se těšit papa

jaanulka
21. říj 2011

@boruuvka já nevím se cítím hrozně a mám děsnej strach.....co když to tak není a tak já to zkusím testnout asi v neděli nebo až ve středu ale když mě vraceli blastocysty tak by to mohlo být trochu dřív než když má třeba někdo jen 3 denní kultivaci že? U nás nikdo nic neví a jetě dlouho vědět nebude...... 🤐

kacula87
21. říj 2011

@boruuvka Ne to se neboj sama tomu zatím nevěřím, je to nějaké divné, že bych měla už 6.den tak krásné čárečky, budu věřit až z krve a těch 550 v krvi jsi měla kolikátý den, já totiž tedka nevím pokud budu mít ty testy pozitivní i přes víkend kdy se mám ozvat doktorovi??

jaanulka
21. říj 2011

@kacula87 Kačuli mě řekli že mám volat 12 až 14 den po ET.......ale je možný že třeba ty to máš jinak...

kacula87
21. říj 2011

@jaanulka No mě řekli testovat 12.den, ale neřekli kdy mám volat no tak asi teen 12.den možná, že.. 😒

kacula87
21. říj 2011

@kacula87 Obdivuju tě, že to vydržíš až do příštího týdne já jsem tady v tom hrozná,a le chápu tě kdybych měla už jeden neuspěch bála bych se taky testovat, ale u tebe je ted vidět, že míš naprosto jiné příznaky a je to jasné 😉

jaanulka
21. říj 2011

@kacula87 jo asi zavolej ten 12 den šak oni ti řeknou co a jak dál.......no já bych šla do testu hned ale fakt se bojím...uvidím jak se domluvím s manželem kdy..protože jsme se domluvili že to uděláme spolu....příznaky mám jiné to je pravda ale stejně dokud neuvídím neuvěřím.Hlavně zítra napiš jo budu čekat ........

kacula87
21. říj 2011

Holky tak jsem volala sestřička, že se chci objednat někdy na příští nebo přespříští týden mívají tam totiž narváno a ona se mě ptala kdy mám začít testovat a já ji řekla, že až v úterý, ale že jsem si test dělala už dneska a byl pozitivní a ona že mám přijít na krev už dneska i když jsem teprve 6. den a ona říkala, že je to jedno pokud je to na testu musí to být už v krvi tak teda nevím

boruuvka
21. říj 2011

@kacula87 těch 550 jsem měla asi ten 12 den po ET. Spočítej si kolikátý den jsi od OPU a to je vlastně od oplodnění...to by mohlo být nějakých 11dní? Tak to je super, že tě vezmou už teď na krev, aspoň budeš vědět na čem jsi.