Azoospermie. Co s tím?

rcruella
24. srp 2007

Ahoj holky!!!

V úterý jsme byli na spermiogramu a ukázalo se, že manžel nemá žádné spermie. Objednali jsme se tedy do Pronatalu. Nevíme ale vůbec, co nás čeká. Máte někdo podobné zkušenosti?

skrecko
30. bře 2010

monasek: nie bohuzel, ale bohuvdaka. Tak u nas teda tiez neplatia nic moc. A ked je vela roboty beriem aj domov ☹ Teraz je nastastie celkom klud, tak som mala aspon cas precitat o nasom probleme kopu veci na nete.

monasek84
30. bře 2010

skrecko: nejhorsi je, ze vyuzivaji toho, ze lidi se o praci boji, grrrr 😒
jj, tak uz sem hodne pocetla 🙂 pak jsem doma chytra jak radio 😀

skrecko
30. bře 2010

monasek: ja tiez 🙂 ale napr. ten moj si necita absolutne nic.
Aj vasi chlapi su taki? Maximalne sa ma obcas nieco opyta, ale oni asi nemaju tuto potrebu. Ja to zas chcem pochopit, prestudovat...

monasek84
30. bře 2010

skrecko: ani muj 🙂 a kdyz mam potrebu mu rict, ze co jsem vsechno vycetla atd tak mi rekne,ze to moc lamu pres koleno a ze mi tikaji hodiny a ze z toho blbnu.... ale necitim ze by mi nejak brutalne tikaly, proste to chci jen vyresit 😒 on je u nas ten, ktery chce vic mimi, tak me vzdycky nastve, ze mi rika toto a on dela jakoby nic 🙄 🙂

skrecko
30. bře 2010

monasek: no u nas je to podobne. Tiez vzdy tuzil skor po babatku. Ale zase mi nevycita, ze si o tom studujem, dokonca mi cez vikend za to podakoval 😀 Obcas mu poviem co som nove zistila, alebo o vas ze mate podobne problemy. Ale ked mam snahu skusit este dalsich a dalsich lekarov tak to uz je zle, ze moc tlacim na pilu.....

skrecko
30. bře 2010

no majte sa krasne, zajtra som tu zas, pa

monasek84
30. bře 2010

skrecko: aj muj je rad, jen nekdy je proste tak nevrlej ze rekne toto, ale pak si to zas uvedomi, jen uz me tim nastve 🙂

tak se mejte krasne, zitra ahojte 🙂

skrecko
31. bře 2010

Dobre rano kocky!

monasek: no obcas sa musime aj trochu poskriepit, to inak nejde, ved je toho na nas strasne vela. Aspon sa udobrime a zocelime vztah 😎

Vcera som volala cele poobedie do gynfivu (konecne sa objednat na prvu konzultaciu 😅 ) a bud bolo obsadene alebo nedvihali. Tak aby sme si to este nerozmysleli!!! Som zvedava dnes, ale zas hocikedy sa z roboty volat neda ☹

monasek84
31. bře 2010

Ahojte, dobre ranko 🙂

skrecko: presne tak 🙂 vsak tento problem nas celkove pekne trenuje 🙂
Jinak jsem zvedava kdy vam daji prvni termin 🙂 urcite brzo a zacne se nam to vsem konecne trochu hybat 😉

My uz mame od zitra dovolenou a pristi tyden uz by mel MM jit k tomu endokrin. tak uvidime co to je vlastne za vysetreni 🙂

skrecko
31. bře 2010

monasek: no to som fakt zvedava na co znova k tomu endokrinologovi. Ten moj ide najblizsie 12.4 na krv k endokrinologicke. Ale zatial prvy krat. Takze u nas kym sa to pohne, tak to bude trvat. Aspon mozme setrit zatial 😲 Idem skusat volat zas, ale nejaky je tu dnes v praci blazinec uz od rana. Pomooooc.
Takze uz zajtra mas volnicko, to je super. Aj MM ma dovolenku, ale ja este idem do roboty. Spolieham sa na to, ze nas pusti sef na obed domov 😎 Teda musi nas pustit, lebo uz mam plany 😠 . Ale to sa uvidi, uz nas dlho nepustil☹

monasek84
31. bře 2010

skrecko: aj ja sem zvedava a nedockava 🙂 a s tim setrenim nam ani nemluv....strasne toho vyuzivaji ze maji lidi takovy problemy ☹
tady je zase nejak podezrelej klid, asi pred bouri 🙂 no do 3 musime vydrzet 🙂
S terminem konzultace drzim pesti 😉

skrecko
31. bře 2010

monasek: co sme spolu 11 rokov boli sme par krat na dovolenke, ale vzdy len na slovensku na turistiku, alebo na nasej chate. Tento rok prvykrat sme si povedali, ze by sme si zasli niekde k moru, do Spanielska. A teraz prask a mame po Spanielsku 🙂

monasek84
31. bře 2010

skrecko: uz ste spolu 11 let? pekny 🙂 my jsme 5 let spolu 🙂 a v podstate jsme byli jen jednou na ceskoslovenske tour, jinak nic (pokud nepocitam na vikend chatu)..... A MM jeste nikdy neletel, tak jsme cheli loni v Septembri, ze poletime do Recka, ale doktor poslal MM na jednu malou operaci, ktera se nakonec protahla na mesicni PN-ku ☹ takze nic a letos zas nebudou penizky a kdo vi jestli jeste nekdy 😕 vsak uvidime 🙂 ale more uz bych uvitala, strasne mi chybi ten vzduh a to vlhko a tak, jaaaaaj 😅

skrecko
31. bře 2010

Konecne som sa dovolalaaaaaaaaa!!!!! Tesim sa ako keby bolo na co 😵 Termin mame o dva tyzdne. Som myslela, ze to bude dlhsie trvat. Este som pisala tu s babami z gynfivu a jedna mi vychvalila akurat toho gynekologa ku ktoremu nas priradili. Tak dufam, ze tam budu v pohode. Inak doteraz som chodila k zene, tak mi je to take cudne 🙂

skrecko
31. bře 2010

monasek: hej, hej, uz sme spolu 11 rokov (mala som len 16 ked ma zbalil 😀 ) a dovolenky nelutujme, pojdeme k moru az s babatkami 😉

monasek84
31. bře 2010

skrecko: super, to uz budete mit po krvi a to bude tak akorat, tesim 🙂 no jsem zvedava 🙂
ja chodila k zene i k muzi a nejak v tom nevidim rozdil 🙂 je to spis nejaky takovy psychicky blok zen 🙂

monasek84
31. bře 2010

skrecko: ani ja nelituju, jen nekdy bych proste vypadla nekam takto daleko 😉

deniiiii
31. bře 2010

Dobre ranko 🙂
monasek, skrecko urcite se k mori brzo dostanete 🙂
Skrecko, jsem zvedava, co vam na te endokrinologii reknou..MM zatim nikam na endokrinologii neposlali, az 21.4. jdeme do caru na pohovor o tech vysledcich..dobre, ze jsi se dovolala 🙂 asi to mama stejne jako monasek, taky jsem chodila k dr i ce a nevidim rozdil, neboj j 🙂
jak ja bych chtela postrcit cas dopredu!!! 😔

monasek84
31. bře 2010

deniiii: dobre ranko 🙂 tak koukam , ze pro nas vsechny bude april (duben) pokrokovy 🙂 kazda o krucek dopredu 🙂

deniiiii
31. bře 2010

monasek: po te konzultaci nas chci jeste objednat k jinemu dr (dr koci, uz se tu o nem psalo, odepsal hezky mail, i kdyz tak pul na pul nadeje), abychom meli i druhy nazor. Dnes rano jsem byla na tom alpiningu, byli tam kluci, na konci jsem skoro vypustila dusi 😉 ted v praci skoro nejsem schopna vstat ze zidle 😀

monasek84
31. bře 2010

deniiii: ja taky zastavam to, mit nazor od vice dr, takze souhlasim 🙂
tise zavidim, taky bych si zaslouzila takto dat do tela 🙂

skrecko
31. bře 2010

Inak tu dovolenku by sme asi potrebovali teraz vsetky uplne najviac zo vsetkeho a viac ako kedykolvek predtym. No uvidime.

deniiiii: to som zvedava, co ti ten koci napisal(kedze sme na tom podobne) to ja by som mu uz ani nemusela pisat 🙂 . Inak som sa chystala aj ja skonzultovat s nim, ale az podla toho, co nam povedia v CAR a co budu chciet robit. Takze velmi optimisticky nebol?
Vy vlastne idete do toho CARu prvy krat? Uz som zabudla. Tak to my nakoniec pojdeme este skor ako vy.

monasek84
31. bře 2010

skrecko: to ano... proto uz se neskutecne tesim na tento prodlouzenej vikend kdy jedem aspon na chatu, po strasne dlouhe dobe 🙂

skrecko
31. bře 2010

monasek: my budeme doma a v nedelu obehneme rodinu. Ale nam je aj tak doma najlepsie na svete 🙂 Ale niekedy zmen urobi dobre, to je pravda. Tak si uzite chatu a hlavne sa odreagujte

monasek84
31. bře 2010

skrecko: diky moc 🙂 my bysme prave doma jen pracovali, takto si aspon odpocneme 🙂

skrecko
31. bře 2010

monasek: pracovat doma? Ha, to len v najnutnejsich pripadoch. Ked uz si caso musim brat robotu domov, to uz je zle. MM nema pre to pochopenie. Ale uz treba v zahrade robit, aspon sa tam vyblaznim.

monasek84
31. bře 2010

skrecko: nemyslim jako tuto robotu 🙂 myslim tak ze jeste nemame uplne dokonceny dum a tak by se delalo na nem, jako posledni 3 roky 😉

skrecko
31. bře 2010

monasek: ahaaaaaa, tak to my tiez mame teraz veselo. Trosku sme prerabali a akosi sa to do sviatkov nestihne dokoncit. Takze vlastne byvame na stavenisku. Ale nevadi, uz som si zvykla a nemusim sa stresovat sviatocnym upratovanim, pecenim, varenim.... 😎 Aj tak tie sviatky rychlo utecu. Byvate tiez v rodinnom dome?

monasek84
31. bře 2010

skrecko: presne tak 🙂 akorat my uz mame vevnitr skoro vsechno hotove a venku mame bordeeeeeeeeeeeeeeel 🙂 ale tak co 🙂 aspon jsme v klidu a ve svym 🙂

deniiiii
31. bře 2010

Tak mi volal mm, ze 21 musi jet na sluzebku, ach jo, tak jsem tam volala a dalsi termin je az 12.5 grrrrrr
Skrecko, poslu ti na mail tu odpoved, jsem zvedava, co v caru reknou vam..ja jsem tam byla 1x (zjistili, ze jsem ok), mm 2x (prvni odber genetiky a sperm., podruhe ultraz.a HP, ktere jsem dostala minuly tyden po telefonu), ted tam mame jit potreti, aby nam k tomu vysledku neco rekli.
Monasku, tak v tom dubnu se zas nic nedozvim 😖