Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

gabikri
13. lis 2009

nadis.h: supeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 Jé, jak bych to to přála !!!!!
Dvojčátka bych taky brala, vzhledem k mému věku, ale aspoň jedno 😉

Dnes jsem byla na třetí injekci, tak už to doklepu u nich, nemám to tam tak daleko, autem jsem tam za 10 minut 😉

rosienka
13. lis 2009

nadis- tak uz ti tam pekne svieti 5tt 😀 inak moje krsniatko sa narodilo 17.7, to je pekny datum 😉
ja idem na test uz 12.den od ET a 14.den po OPU a uz sa neviem dockat... 😅

gabi- tak uz to tam dobojuj, ale ked ti daju ine preparaty tak do brucha pichat je fakt pohodka 😉

gabikri
13. lis 2009

rosienka : díky 😉 Ale jako pohodičku nám raději jiné činnosti, než injekce, třeba bych si dala masáž 😵
Bolí mě záda jako blázen. K tomu jsem oteklá jako balón a pořád unavená. Cítím se na 100let 😒

nadis.h
13. lis 2009

Jsem si to přešoupla. 😅 Tak doufám,že si tím nic nezakřiknu. 😨
Mě je dneska divně holky. Strašně mě pálí žáha. A píchá mě až na hrudi když dýchám. A bříško taky bolí.Zas hnusně jak na mrchu. 😝

Gabi tak to jo takhle,když to nemáš daleko. Máš jistotu,že to dělají odborníci. 🙂

Můj přítel má Rosi narozeniny 19.7. 🙂 Tak snad bude mít dárek. 🙂

Masáž bych si taky dala. Záda mám taky bolavá. 😝

Rosi a kdy jdeš na tu krev? To už je nějak tento týden ve čtvrtek ne? 😵

rosienka
14. lis 2009

gabi - no jasne, pohodicka je nieco celkom ineeee, a je to relativne 😉 ale myslim, ze az taky srab nie si, ze by si to zvladla 😉 co budes brat po fostimone? ides v pondelok na sono?

nadis- tak to budete mat teda krasny darcek, mne teda AK sa podari, vychadza termin na 1.8. a to je tu statny sviatok---tiez nie zle, bude sa furt oslavovat 😀 Idem na krv 22.11., az v nedelu, to aj lekat vravel, ze dobry den na dobru zvest o tehotenstve, tak snad bude mat pravdu 😅 😵

nadis.h
14. lis 2009

Ahojíček,
Bylo taak krásně venku.Byli jsme venku a pak nakoupit dobroty a jsem uťapaná. Teď udělám véču, sprchu se a zalezu v pyžamku k telce a nehnu ani prstem. 😝

Rosi to už je za chvilku neděle. Mě se to nejdříve táhlo,ale pak to hezky utíkalo. Pomohlo mi jak jsem jela na ty 4 dny pryč. Zabavila se a tak se mi to popošouplo pěkně.

V létě je hezké rodit. I kvůli oblečení až pak budeme pupkaté tak se nebudeme muset tolik nabalovat a nebudeme muset chodit po ledě a sněhu. 😝 I když ten pařák taky asi nebude ideální pak ty poslední týdny.

gabikri
14. lis 2009

Ahojky 😉

Dnes jenom na skok, měli jme toho za celý den hodně.

Zítra ranko poslední injekce a v pondělí na kontrolu, tak mi řeknou co dál..vůbec netuším, co se bude dít.

nadis.h. : to budou aspoň slavit narozky dohromady, to bude fajn 😉 Taky jsem si říkala, že je lepší
rodit v létě.

rosienka : 22.11. je nějaká dobrá konstalace hvězd ? 😉

nadis.h
14. lis 2009

Gabi ahojky.🙂
Ja uz lezim,ale taak me boli tri sla a kycle,ze asi zhebnu. 😝
Kolikaty den stimulky budes v pondeli? To Te zkouknou utz jak reagujes na stimulku. A dle toho Ti bud uberou nebo nechaji davky. Mne to vzdy zvysili. 😝 pak si Te pozvou na dalsi utz asi za 2-3 dny a kdyz to bude stacit,tak Ti uz reknou kdy bude Opu. Uz nas dohanis. 🙂

rosienka
15. lis 2009

Ahojky baby 🙂

uz zacina na mna liezt nervozita..klasika 😉 ...ze sa nic nedeje a nic zvlastne necitim a chcem citit 🙂

nadi- no, v lete je to krajsie, ale aj bude poriadne horuco v juli, tak ziadna sranda a med lizat to nebude...ale nevadi, nahodim volne dlhe saty a ide sa! 😅 A z coho ta tie klby bolia??? Este stale?

gabi- to dufam, ze je dobra konstelecia a urcite aj z numerologickeho hladiska je to zaujimyvy den...len neviem v akom zmysle a ci ma to pozitivne ovplyvni...snad hej 😎
tak drzim palce na zajtra, nech mas dobre vysledky 😉

nadis.h
15. lis 2009

Ahojky Rosi,

to je jasné.Táhne se to co. 😝 Ale ve všední dny to vždy letí rychleji jak o víkendu.

No ty klouby moje já vůbec nevím. Dnes mě zas pro změnu bolí záda strašně. Děs. To nevím jak budu lézt až budu mít bachůrek. 😀

gabikri
16. lis 2009

Holky jsem úplně rozbitá. Jak byla včera ta přestřelka na Spořilově, tak ta mrtvá byla moje kamarádka. To je strašný !!!! Chodila od lonškého Silvestra s jedním týpkem z Brna, ale vyklubal se z něj magor, párkrát ji zmlátill, tak ho nechala a našla si teď asi tři měsíce nějakého policajta, prý ji požádal o ruku a tehhle magor tam vlítnul do bytu a zastřelil jí a sebe. ten policajt je prý v nemocnici s průstřelem. Jsou toho plné noviny..já se teprve dnes dozvěděla, že je to ona. Jééžiš taková hezká a chytrá holka..dělala na ambasádě v Římě..to snad ani není možný!!!!!!!

nadis.h
16. lis 2009

Gabi to mi neříkej!!!! 😲 To je strašný a je mi to moc líto!!!! Já na to koukala jak pitomec. Chlapi jsou takoví idioti žárlivý,že to není možný!!!! Já měla taky bejvaláka magora. 2 roky po rozchodu mě prionásledoval a do dnes mi nedá pokoj. Vždy někoho podplatil aby dostal moje číslo a nebo mu řekli kde jsem. Teď jsem mu naštěstí zmizela tím,že jsem odstěhovaná, ale na mejl a tak mi píše pořád. 🙄

gabikri
16. lis 2009

nadis.h. : já to taky zažila, chvíli jsem chodila s jedním volem a záhy jsem zjistila, že to je magor. On to pak nemohl pochopit a pořád mě pronásledoval. Fakt jsem se ho tenkrát bála!! Naštěstí si pak někoho našel a dal pokoj.
Tenhle se ze začátku vůbec neprojevoval, byl milý, hodný, pozorný, byli spolu na dovolený v Zanzibaru, plánovali, že se k sobě nastěhují..řeklo by se idylka. Ale pak jí začal dělat žárlivé scény a párkrát ji zmlátil. Pak prosil, sliboval...říkal, že to o sobě ví, že
není normální..Majka mu tenkrát říkala, ať si zajde k psychiatrovi..a on že tam v životě nepůjde, že by měl cejch nadosmrti. A takhle to dopadlo !!!

Dneska jsem byla na ultrazvuku a prý mi folíky nerostou, jsou malinké, tak mi přidali ještě dva dny 2 x 5 fostimonu 😒

nadis.h
16. lis 2009

Gabi já s ním žila přes 4 roky. Ale byla jsem s ním od 18i a to jsem byla ještě kravka naivka. Takže jaký je to psychopat jsem zjistila až pozdě. Ale nepomohlo ani to když si našel jinou. Já s ním chtěla dítě a on furt že jsem mladá. Tak přišla do jiného stavu ta jeho současná a šla na potrat a teď si rve vlasy a lituje, že neměl děcko se mnou. Prostě to panbíček zařídil. ZAPLAT PANBUH že s ním dítě nemám!

Jej no to jsem měla přesně já v tom červnu kdy jsem měla 1 stimulku. To jsem měla taky Fostimon a nereagovala jsem a tak mi ten cyklus stopli. Ale řekla bych že to zarazili moc brzy. Kdo ví.

gabikri
16. lis 2009

nadis.h. : no jo, ale mě když nenarostou, tak mám strach, že už to podruhé zkoušet nebudou a rovnou mě budou směrovat na darovaná vajíčka 😒

nadis.h
16. lis 2009

Gabi ano ja jsem za tohle strasne vdecna primarce meho Car. Nezasklila to a zkusila to jeste jednou se mnou s Gonalem a az do konce. I kdyz to vypadalo hodne zle. Ale dala na ten antimuller hormon a proste to bylo bud a nebo. Ale rekla mi narovinu,ze kdyby mela brat ohled na me hormony tak by trvala na darkyni. Coz by u me byla konecna s mojim soucasnym pritele.

rosienka
16. lis 2009

ahojte dievcata!

prehoha, gabi, co to tu citam, to je normalne horor, zly sen a tragedia 😢 ☹ 😖 to je fakt strasne, co sa to tvojej kamoske stalo...chudatko, co si ku koncu musela prezit a vytrpiet kvôl jednemu choremu mozgu...otras! Ubohy policajt, ten sa z toho tak skoro nepozviecha... 😒
...a druha nie moc pozitivna sprava o folickoch...dufam, ze este porastu, nech ta dlhsie stimuluju a vyssimi davkami. Ja som mala tiez velmi vysoke davky, ale zda sa mi, ze ma tiez mohli dlhsie nechat stimulovat, lebo ich kludne mohlo viac dorast, takto som mala ledva dve zrele vajicka a vraj aj to druhe este nechali par hodin dozrievat nejakymi hormonmi, kym ho oplodnili...ale vdaka bohu aspon za tie dve! Nevesaj este hlavu, urcite sa to na dobre obrati 😉

nadis, to sa teda riadne taha, ale "nastastie" som zacala dnes znova robit, a mam strasne fofry a stres, tak nemam cas ani na to mysliet... i ked by som z tej prace najradsej zutekala 😠 Inak aj mna boliva chrbat a mala by som castejsie cvicit, ale som leniva 😝 Zajtra idem k fyzioterapeutovi, tak som zvedava, ake cviky mi zas nakaze cvicit...

Inak, ja som nastastie ziadneho takeho magora, co by ma bil, ziarlil, ci prenasledoval nastastie nemala...ale kamoska tu mala tiez minuly rok docinenie s jednym stalkerom...zmenila vsetko, co sa da a kezde je z Egypta a nema to do Svajcu len tak naskok, tak ma uz pokoj. Ale raz sa jej pokusal volat niekde z Belgiska, potom z Nemecka...kedze je lekar, tak casto cestuje.

nadis.h
17. lis 2009

Ahoj holky, 🙂

to je hnus venku co. 😝 To Rosi má určitě pěkněji ve Schweizu. 🙂 Což?

Rosi to je šílené co. 😒 Prostě český chlapi jsou magoři. Řekla bych, že to dělají hodně komplexy,že chlapovi takhle hrábne.

Gabi jak píše Rosi. Pokud to půjde ať Ti stimulku nestopnou a nechají Tě píchat déle než je běžné. Já píchala těch 15 dní což taky není moc standartní, jen za Gonal jsem dala přes 10 tisíc, ale výsledek stojí za to.

Rosi kolikátý den cyklu jsi byla na OPU? A jak se cítíš? 😎

Já Rosi také našla včera práci. Byla jsem taak ve stresu, že budu muset spoléhat jen na pracák tak mi to přišlo jako spadlé z nebe. Ráno jsem zavolala, ve 4 šla jen jakoby na pohovor, ale odcházela už se smlouvou. 🙂 Byl to inzerát jen na brigádu na jeden měsíc, ale domluvily jsme se s paní,že by mě chtěla na déle jako výpomoc. Je to pro server stejně jako je třeba Seznam, tak toto je stejný server,ale jen pro Liberec. A budu dělat z domova na PC pěkně v klidu. Tak jsem moooc ráda. Majlant za to není, ale k pracáku k podpoře je to fajn. A hlavně se zabavím a nebudu se nudit doma jako do ted a vymýšlet blbosti. 🙂

Takže buď ráda, že do práce chodíš. Utíká to lépe a nesleduješ se tak.

Já jsem v létě od července do září chodila na Mojžíšovou. Nejdříve mě můj gyndr poslal na rehabilitaci do špitálu k nám, ale to byl hnus. nejsem nějaká fajnovka, ale musím se cítit dobře v určitém prostředí a tohle byla rehabka ve sklepě,vše takové šedivé a zbourané,smradlavé...A dodělala to typická nepříjemná stará hlavní sestra. Tak to mi stačilo a utekla jsem. A ještě mi řekli no joo přijdte až v říjnu někdy. Prostě ochota. 😝
Tak jsem si pak náhodou zašla do nového rehabilitačního centra co je tady v centru jestli tam Mojžíšku cvičí a měla jsem štěstí. Skvělá mladá doktorka,krásné nové prostředí. Tak jsem chodila k ní. Každou středu vždy na hodinku. Dostala jsem cviky na doma a vždy mi jich pár přidala občas. Byla úžasná. Nerovnala mě přes konečník jak se to dělá. Asi to pro mě nemělo význam,když nemám vejcovody. Ale vždycky mě na každé té schůzce dělala nějakou zvláštní masáž jakoby zad ..Jee já zapoměla jak se jmenuje ta číst zad kousek nad zadnicí... 😀 Tak tam prostě. No a byla to masáž,že mi jezdila strašně jemně a pomalu prstama po tom místě na zádech.Bylo to taaaak příjemné. A najednou vždy jsem cítila takové brnění v nohou apak v hlavě a vždy jsem jakoby usnula až. Krása. Ale pak jsem musela přestat, protože se prý cvičit nemá při IVF pak. Tak nevím zda mi pomohla i ona. Možná ano. Cvičila jsem poctivě. I na záda moje křivá mi dala cviky.

Šiš prostě magoři ti chlapi. 😝 Já taky vždy změnila telefon,pak se i dostěhovala a on mě stejně našel. Ale klepu na dřevo ted. Je klid co jsem pryč. Snad už bude klídek. 😝

Jejda jsem se rozepsala.. 😀

Hezký den sváteční děvčata.

gabikri
17. lis 2009

Ahojky holky 😵

Tak jsem dneska byla na sedmé injekci..málem jsem udusila sestru..hi, hi.. když jsem přišla, začala strašně kašlat, schovávat nos do pláště a pak najednou letěla k oknu a tam dýchala čerstvý vzduch. Pak z ní vylezlo, že je těžká alergička a já zrovna měla na sobě parfém, který ty látky obsahuje....trochu jsem to asi přehnala 😝

nadis.h. : to už jsem chtěla dávno tu Mojžíšovou, mám doma knížku a je to fakt zajímavé, ale cviky
mi někdo musí ukázat. Mám vyhřezlou ploténku, málem jsem šla s tím na operaci, ale pak jsem sehnala takovou úžasnou doktorku, která mi to zpravila rehabilitacemi..pak to na čas dalo pokoj. Když jsem k ní chtěla asi po pěti letech zajít, zjistila jsem, že už šla do důchodu. Budu si muset někoho za ní najít, mám ty záda v hrozném stavu.

Zítra jdu na UZ..tak jsem zvědavá, co mi zase řeknou.

Dnes jsem byla za babičkou v nemocnici..nosím jí tam jídlo, krmím ji a ona mi řekla " jé, ty jsi nějak strašně přibrala" Já vím, že to tak nemyslela, ale já mám po náladě. Kdyby to aspoň k něčemu bylo 😒

Jinak by mě zajímalo, kolik lidí musí ještě umřít, aby byl stalking trestný jako v USA.

rosienka: jak je to u vás ve Schveizu? Když tě někdo obtěžuje, řeší to policie, nebo se ti vysmějou jako u nás?

jdu žehlit, moje nejneoblíbenější práce... 😖 😖

Zatím paaaa a hezký večer 😉

rosienka
17. lis 2009

ahojte baby 🙂 vzdy sa tak strasne tesim do tejto temy, ze sa tu stretneme a pokecame o vselicom moznom 😉

nadi, pekne si sa nam tu rozklabosila, ale super, mam co citat. Gratulujem k praci, to je pohodka, tak z domu pracovat a este k tomu vtedy, ked s tym ani neratas, vtedy to vyjde. To je jasny zakov schvalnosti. ja nadobudem presvedcenie, ze vzdy dostaneme to, s cim bud nepocitame, alebo to nechceme...keby sa tak dalo nechciet mat deti, tak to tak urobim a akoze potom ako naschval ich dostanem 😀 😝 ...lenze ani s tym sa tak neda ratat, to potom asi neplati, lebo ten hore vie, ze to som ich len akoze nechcela 😉 Inak je fakt, dobre sa pri praci odreagujem, ale potom ma to chyti...dnes ani neviem preco, ked som odisla z kanclu ma pochytila strasna depka ☹ uz v elektricke som zacala plakat a nemohla som sa este aspon hodinu doma utisit, prepadol ma taky hrozny pocit beznadeje a zufalstva, zeby sa to nemuselo podarit a ze sa asi zrutim... taka som bola nestastna...chytilo ma za srdce to, ze nemam ziadne latentne priznaky a ze "urcite" z toho nic nie je...a tak 😒 no ale snad som len taka precitlivela a nie je to pravda a...uvidim v nedelu.

Co sa tyka tych krizov a chrbta...sa mi zda, ze sa mi to tymi cvikmi u fyzioterapeuta trochu zlepsuje, i ked ich necvicim az tak pravidelne, ako by som mala 😉 Ozaj, je nejaka skladba tych Mojziskinych svikov aj s obrazkami niekde na internete? v com su ine ako tie "normalne" cviky na chrbat a bedrovu cast chrbtice?

gabi- 🙂 🙂 😀 zevraj "udusila sestru"...ja ze co si take mohla vypararit 😀 Drzim palce zajtra na UTZ, dufam, ze folicky uz pekne porastu... 😅
Kasli na to, ze si pribrala...to asi väcsina z nas, co sme tu a okrem toho, my "mame na to uz vek", hehehe My na ziadne diety ist nemôzeme 😉 super vyhovorka, ze?

Neviem, ci je tu stalking trestny, ale obtazovanie urcite hej. Ta kamoska s tymbola vazne na policii a mala vraj dobre stastie na taku zanietenu polocajtku, ktora bola z toho pripadu na vetvi a vsetko pekne zapisovala a vypytovala sa uz riesila velky "pripad" 😀 Takze podala na neho trestne oznamenie a mohol by byt zatknuty, keby dosiel do Svajcu a ona by sa ozvala na policii. Inak ho samozrejme nehladali a ani by nezistili kde je, co je...ale ajtak to bolo pre nu ukludnujuce a odvtedy mala normalne pokoj.

tak som sa tu tiez nejako rozpisala...zatial papa

nadis.h
17. lis 2009

Ahoj děvčátka, 🙂

Gabi teda chudák sestra. 😀 To musí být nepříjemné mít nějakou takovou alergii. Neumím si to představit dávat si pořád pozor kam jdu a tak. 😝

Holky Mojžíška je skvělá, ale bacha. Nějaké ty cviky prý by měly opravdu být naordinované "na tělo"..Prý někdo něco má na co nemůže ten či onen cvik apod. Takže je určitě lepší jít si ke gyndr pro žádanku a najít si fyzioterapeutku,která Vám ukáže cviky přesně pro Vás. Je to to samé jako ve fitku,kdy by měl cviky a posilování ukázat profík,abyste to dělaly správně. Můžete si zničit tělo. Proto se ty cviky ukáží a pak na dalších hodinách je zase té fyzioterapeutce ukážete zda je cvičíte správně.

Gabi na zítra držím moc palce na utz! 😉 Už to zas bude vypadat jinak. Ten první utz je vždy takový nijaký. Proto si myslím,že mi to v tom červnu stopli brzy. Právě hned na tom 1 utz a nenechali tomu šanci. 😝

S tou váhou si nedělej hlavu. To jsou hormony. Řekla bych že to dělá konkrétně ten Fostimon. Já jsem ho měla v tom červnu a mám nahoře 10 kg za cca 4 měsíce.

Jinak stalking je trestný už i u nás mám za to. Od letošního roku či možná už minulého. Na základě toho už táta můj přišel s tím, že pokud ten můj ex nedá pokoj tak ho dáme k soudu.Blba.

Mě žehle čeká zítra. Taky to nenávidím. Mám plný sušák a už něco i suchého.Takže zítra se těším. 🙄

Rosi díky. 🙂 Tady u nás je to strašně na prd s prací. Už s ní mám potíže od března. Vždy za jeden den co je vystavený inzerát...Když už nějaký je...tak už je třeba 80 zájemců na to jedno místo. 😝 Takže ani "blbá" prodavačka prostě není. Takže tohle byla opravdu náhodička o to víc, že to mohu dělat z domova. Takže doktora si můžu zařídit a nemusím se uvolňovat a i když mi bude špatně tak budu doma a v klidu.

Takové smutné nálady mě také chytají. Ale mě to chytá i normálně. Jsem strašná citlivka. A vše skrývám za smích. Problémy,naštvanost a vše. Ale pak to jednou za čas přeteče a já taky takhle pláču. Můj chlap to nechápe. Až mi to je občas ještě víc líto. Že jiný chlap by mě chytil do náruče a můj nic skoro. 😒

Jinak ty cviky Mojžíšky..Tam v některých cvikách je rozdíl v tom,že procvičuješ jen spodek.Kyčle apod.Že to na záda nemá účinek. A roztahuješ si svaly dole. Ale některé ty cviky i na záda jsou to ano. Já to měla takovou směsku, jak na spodek tak i na záda. Ale cviky Mojžíšky i cviky na záda najdeš na sto péro na netu,když si zadáš třeba na google do vyhledávače.

A s tím stalkingem ve Schweizu byych řekla,že trestný bude. Však ve Schweizu je trestné snad vše.

😀 Můj ex šel čůrat u baráku ke stromu a někdo ho viděl ze sousedů a přišla mu pokuta na 600 CHF... 😀 Je to dobře,že je to ve CH tak přísné.Aspoň je tam jakž takž pořádek. A ne jak tady u nás. 😒 Však celníci na hranicích nám čechům dělali nejvíc kontroly jak v jiných státech Evropy kam jsme jeli.

rosienka
17. lis 2009

nadi - ono blbe je to, ze tu sa ziadna Mojziska nikde necvici a pochybujem ze by vedeli o com hovorim...a ani neviem, kam by som sa mala na take cviky obratit. A zese povedat fyzioterapeutovi, ze viete co, je sice pekne, co mi tu na ten chrbat ukazujete, ale ja chcem otehotniet, tak hodte nieco na pavnu a tak 😉 no dobre by na mna kukal 😀 Ale nebadi, uz to mam tak.ci tak len za par, uz by mi to ajtak nepomohlo. Ale inak chodila som tu posledne 2 mesice na akupunkturu, ta vraj tiez moze pomoct k otehu, tak som zvedava. Idem teraz vo stvrtok asi naposledy, nech sa maternicka pekne prekrvi a pampusikovia dostanu vyzivu...ak tam este vôbec su a nevzdali to uz...

Pravdepodobne je ten stalking trestny, inak by o tom neribila ta policajtka zapis. Ono sa take veci takzo dokazuju, ale v dnesnom svete, ked su zaznamniky na telefonoch sa da dobre dokazat, ked nas niekto obtazuje a sleduje. Lenze väcsina zien si to necha a nekona nic proti tomu, to je problem...

to mas teda recht, ze je to zregulovane skoro vsetko a pokutu dostanes pomaly za prdnutie na verejnosti 😀 ...len zatial sa mi dari sa dekovat 😉

gabikri
17. lis 2009

Holky tak abych tomu nasadila korunu, tak jsem před chvílí sežrala ( jinak se to nedá říct) celou čokoládu na posezení. A je mi dobře... 😵

nadis : když říkáš 10kg, tak místo těch super krásných džínů, co jsem si nedávno koupila a vůbec je nedostanu ani přes stehna si půjdu koupit kalhoty na gumu k vietnamcům 😀 😀

Holky doktor říkal, že pak když ty folíky nenarostou, tak je ještě jedna možnost, nějaké drahé injekce, co si platím sama a nemám ani jistotu, že zaberou. Nemáte tušení o čem mluvil a jak drahé to je?

rosienka
17. lis 2009

gabi 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 tak koruna jak svina...tie vietnamske vrecia na zemiaky su dobreeee 😅 😅 😅 😅 sa smejem jak blba, si mi zlepsila naladu. Inak ja som si tiez minuly rok veeelmi neprezieravo kupila take samtove zlate nohavice c.36...myslite, ze som si ich raz obliekla? to som akoze chcela schudnut do nic a teraz som rada, ked sa este vpracem do 38-iek 😅 😅 😅
tiaz som tu zozrala jednu cokoladovu tycinka a to som sa este krotila 😉 V skrini na mna ciha jedna superiska cokina 😨

gabi, neviem co mal doky na mysli, ked nepovie nazov toho zazraku tak sa nedovtipime... 😲 Inak vyzeras na tej tvojej fotke strasne pekne a mlado...teda ved mlada si, ale tak na 25 😉

gabikri
17. lis 2009

rosienka : jééé, díky, to je fotka vloni ze svatby, máme na beremese.cz celé album, ale to jsem
nebyla takhle vypasená, ty kila strašně přidávají věk 😒

Zítra písnu, co a jak.

Holky dobrou 😉

nadis.h
17. lis 2009

Rosi to máš vlastně pravdu. 😅 Mojžíška bude "česká specialita"... Ale tak možná na netu se podívat zda existuje u Vás nějaké rehabko pro neplodnost. Já koukala do Google,ale nic moc tam není. To se chce fakt zeptat konkrétně. Ale však už to není potřeba. Teď si budeš max hledat těhucvíčo. 😎
Hlavně já nevím no. Já bych řekla,že možná to občas pomůže některé,že se povede doma tím,že uvolní nějaké ty křeče nebo co se tam může dělat,ale konkrétně mě bez vejcovodů,nebo když má chlap špatné sperma tak nepomůže ani svěcená voda. 😅
Ona mi sama ta fyzioterapeutka řekla. Že určitě není 100% to,že by k těhu pomohla právě jen Mojžíška, ale jako spíš i to,že ženská začne přemýšlet nad tím cvičením,že jí určitě pomůže a vypustí z hlavy určitý blok psychický jiný,který jí může v otěhu bránit.
Asi na tom něco bude.

A ta akupunktura bolí? 😕 Já jsem takový poseroutka. 😀

Gabi já jsem chodila každou chvilku kousat do řízků a sežrala jsem 2 a další 2 a půl jsem měla k večeři. 😀 Takže kalhoty na gumičku od rýžojedů budu také potřebovat. 😝 😀 Na konci srpna jsem si koupila dvoje kalhoty nové velké a jedny už mi zase jsou fest a druhé jen tak tak. Jako za chvilku asi budu chodit jen v teplákách a at si každý trhne. Si nebudu přece každé 2 měsíce kupovat nové kalhoty. 🙄

Gabi ty drahé injekce o kterých doktor mluvil... To jsou Gonal a Puregon. Já měla Gonal a pojišťovna Ti na ně pouze přispívá a Ty doplácíš. Dávka na pojišťovnu je 2250 a za tuhle dávku jsem já konkrétně doplácela 5680,- a dalších cca 6000,- už za dávky co jsem musela mít za plnou cenu bez pomoci pojišťovny. Byla to rána za to,ale vyplatilo se. Měla jsem 300 jednotek denně a 450 jednotek stojí plná cena 3437,- Ale vzhledem k tomu, že Fostimon jsem měla předtím a to mi stopli tu stimulku,tak jsem na ten Gonal reagovala o trochu lépe jak na ten Fostimon. Tak by Ti to taky třeba pomohlo. Ale ještě to nevzdávej teď. kdyby to bylo úplně blbé,tak by Ti to už stopli,kdyby viděli že to na Tebe nemá žádný účinek.

Rosi jsi jak moje mamka. 😀 Ta má ráda moderní modu sexi tak vždy něco úžasného našla a když to nebyla její velikost tak vždy,že do toho zhubne no a samozřejmě jsem to pak zdědila po ní. 😀

nadis.h
18. lis 2009

Gabi tak jsem prisla na celkem nahodicku! 🙂 nemuzu usnout tak jsem Ti sla omrknout Tvou svatbu a predstav si,ze hotel kde jsi mela hostinu je firmy pro kterou jsem skoro 5 let delala. Akorat ze v hotelu na letisti. 🙂)) a kazdy rok na te Kampe byl Vanocni vecirek pro nas. Ta fotka co mam v albu je zrovna z nej focena. 🙂)

rosienka
18. lis 2009

nadis- to teda este dufam, ze budem hladat tehucvico 😉 , minuly rok som dostala od rodicov DVD yoga v tehotenstve...snad ho aj vyuzijem... Ta psychika robi vela, ale da sa v tomto stadiu, v ktorom sme my pocas IVF nemysliet na vysledok??? Je uplne samozrejme, ze sa upiname len na to, ze to vyjde... to nie je ako keby som mala sancu kazdy mesiac si zadara posexovat... 🙂
no, akupunktura- ked som tam sla, ani ma len nenapadlo, ze by to mohlo bolet. Az tam som sa tak trochu "prebudila" ze "a sakra, ved to su ihly! 😀 Ale je to urcite mensia bolest, ako tie injekcie, co sme si teraz pichali, niektore ani len necitis a na niektorych miestach je to take bodnutie...da sa vydrzat.

Toto s tymi gatami, to bolo 1.krat, co som si kupila nieco take trochu mensie ako nosim, ako motivaciu...ale nazabralo 😅 Inak tiez casto "zdedim" po maminke nove handry 😝

nadis.h
18. lis 2009

Ahoj Rosi, si piš že budeš! 😵 Listopad je plodný. Daří se všude kam chodím na diskuze i třeba jen číst. 😉
Já se chystám na těhu cvíčo jestli to klapne. Od včera mám nějakou "depku". Tak jak jsem se předtím nesledovala tak teď jsem čím dál nervoznější,že se nic neděje v mém těle. 😒 Je mi lépe jak na začátku. Tak snad je vše jak má být.

Jejda tak jsem si to myslela správně, že to asi "píchá"... 😀 Mě to tak nějak nikdy nedocvaklo,když jsem to viděla třeba v TV. A říkala jsem si, jakto tam hezky drží. 😀

Jojooo motivace. Ale dělá to asi hodně ženských a že do toho zhubne. No ne vždy je posvícení. 😀

nadis.h
18. lis 2009

Jsem chtela napsat tehu plavco. Ne cvico. 😝