Mykóza, čípky jsem brala jen 3 dny. Nebyla to chyba?

peeetha
16. črc 2012

Ahojky holky chtela jsem se jenom zeptat co mam delat.. Minule pondeli jsem byla na gynde kvuli paleni tam dole pan doktor mi dal nejake cipky a prohledl me rekl ze mam zvetsenou sliznici ze bych to zachvili mela dostat. Cipky jsem brala 3 dny protoze me paleni potom prestalo a menstruce mela dojit ve stredu, menstruace porad nedorazila akorat trochu spinim delala jsem si tehotensky test byl negativni.
Tak nevim jeslti jsem neudelala stemi cipkami chybu a mela jsem je dobrat v sobotu jedu na tyden pryc tak nevim jak to mam ted vyresit jestli pockat a nebo zavolat na gyndu? Moc dik

pavlina26
16. črc 2012

Ahojík, s mykózou mívám taky potíže...:( a copak Ti to dal za čípky? Clotrimazol?...mno, já bych klidně i navázala a ty čípky "dobrala". Nebo jestli nejsou žádné potíže, tak kup v lékárně takové ty preventivní čípky- prodávají volně vše možné čípky- s laktobacily a kys. mléčnou, občas to použiju jako prevenci a je to fajn. Jen pro jistotu, aby se to nevrátilo.

peeetha
autor
16. črc 2012

no mela jsem globulus cum natrio jsou i pry volne prodejne to mykozu jsem mela poprve a nebyla nejak silna tak prave nevim jesltli jsem neudelal chybu a zdali mam znovu navazt?