Mohu být těhotná?

simona2690
1. kvě 2019

Ahoj všem 🙂 popisu vám svoji situaci a rada bych znala vás názor , takže budu rada za každou radu či zkušenost.
Poslední ms jsem měla 30.3 (mám nepravidelný cyklus +- v dnech ) takže nevím kdy byla ovulace. Sex proběhl 16.4 , ale přítel se do mne neudělal , takže by muselo k oplodnění dojít z preejakulatu další sex byl až 26.4 a 27.4 ráno a to se do mě přítel udělal , podle menstruačního kalendáře co mám v telefonu jsem měla 27.4 dostat menstruaci ta ale nepřišla. V pondělí 2 dny po zpoždění jsem si dělala test přišlo mi ze tam prosvita 2carka tak jsem šla hned ten den k doktorce na ultrazvuku nic vidět nebylo , ale vzala mi krev a zítra by mi měla volat ohledně výsledku jediné co mi řekla je ze vidí zvětšenou sliznici. Dnes jsem si dělala další test jelikož menstruace pořad nedorazila tak jsem doufala ze třeba už by mohl ukázat něco víc , ale test je úplně prazdej co se druhé čárky tyče. Příznaky žádný moc nemám jediný co tak mě bolí prsa trochu a občas mi je tak nějak “divné” . Chtěla bych se tedy zeptat vás zkušenějších ať už maminek nebo snazilek myslíte ze kdyby došlo k oplodnění ze sexu 16.4 ze by test pořad nic neukazoval ? A pokud by k oplodnění došlo 26.4 den před menstruaci (což mi přijde nepravděpodobné , ale náhoda je blbec zejo) tak myslíte ze je možné ze by menstruace už nedorazila kvůli tomu , ale jelikož je to brzo tak test proto nic neukazuje ? Vím ze zítra už budu moudřejší díky výsledkům z krve , ale i tak mi to nedá abych nad tím nepremyslela tak snad to pochopíte a předem všem děkuji za každou odpověď 🙂

sangina
1. kvě 2019

ahojky..podle mého mužeš být i nemusíš být těhotná..zvětšená sliznice značí bud ranné těhotenství nebo stav těsně před menstruací...pokud by jsi těhu byla tak předpokládám,že test by ukázal něco již tento pátek s jistotou...oč běží

simona2690
autor
1. kvě 2019

@sangina moc děkuji za reakci 🙂 a myslíte ze v pátek by to ukázal ze sexu 16.4? Nebo 26.4 ?

chumlee71
1. kvě 2019

@simona2690 ahoj, moc neporadím jsem na tom úplně stejně jako ty. Sex byl 18.04. a měla jsem to dostat 25.04. a pořád nic. Test jsem si ještě nedělala, ale už jsem si ho dneska koupila tak jsem zvědavá jak to dopadne. Já stále doufám, že menstruace dorazí.....

sangina
1. kvě 2019

teoreticky by měl ukázat bezpečně ,zda jste otěhotněla 16.4......a k tomu druhému datumu...v době kdy si budete dělat test by jste měla být těhu..pokud to vyšlo v tomhle období pouze osm dnu....to je podle mne brzo na test

sangina
1. kvě 2019

@chumlee71 to já si užívala 19.4 a test je pozitivní a není to duch
ted jen čekám,zda matka příroda zavelí...zustan

chumlee71
1. kvě 2019

@sangina gratuluji 🍀 a přeji ti ať "zůstane" 😉. Když jsi to měla jasně pozitivní, tak si taky zkusím dneska udělat test ať vím na čem jsem

sudylichozrout
1. kvě 2019

@chumlee71 tak pak napis, jsem zvedava 🙂

chumlee71
1. kvě 2019

@sudylichozrout tak jsem si udělala test a negativní. Jen je divné proč jsem to nedostala.

danca2719
1. kvě 2019

@chumlee71 Může to být jenom hormonální vykyv, občas se to stává. Menstruace přijde bud dřív nebo také později. Každopádně ať to dopadne tak jak si přeješ , držím palce. 😊

chumlee71
1. kvě 2019

@danca2719 děkuji 😉

chumlee71
2. kvě 2019

@simona2690 ahoj, jak ti dopadly výsledky?

simona2690
autor
2. kvě 2019

@chumlee71 ahoj tak podle výsledku z krve prý těhotná nejsem , dnes ráno jsem si dělala test a také negativní . No menstruace ale pořad nikde tak nevím ..

chumlee71
2. kvě 2019

@simona2690 to jsi na tom stejně jak já. Test negativní a menstruace nikde, ale bolí mě břicho jako kdybych to měla dostat....

klchudik
5. kvě 2019

Já to měla také tak....jeden měsíc jsem to měla ok a pak třeba 3 týdny zpoždění, pak 2 týdny, pak zase normálně.....jen maličkatá rada...jestli někdy chceš miminko, začni řešit včas...já to 4 roky neřešila a teď je problém...

valerienatalie7
21. led 2020

1.12.2019 jsem měla menstruaci celej prosinec jsem ale s přítelem neměla nic jelikož pracuje v zahraničí na túry a byl tam tedy celý měsíc
Takže další ms tedy 1.1.2020 bych měla dostat ms maximálně o dva tři dny později jenže nedorazila přítel tedy 4teho 5teho a 6teho to prostě udělal do mě takže tedy před tou ms která prostě do dneška nedorazila .. je možné že bych byla těhotná? Test jsem dělala ale negativní asi je brzo nebo za jak dlouho zkusit ? Dr.ma teď dovolenou proto se ptám tady .. bohužel své plodné dny neznám :D
A poslední otázka je ta že kdybych byla těhotná je automaticky císař ? Když mám za sebou už dva ? Děkuji a omlouvám se za Roman :D jestli příspěvek vadi smazu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru