• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

18. ledna 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
myslíte že bych se mohla taky přidat? nevěděla jsem dlouho kam se zařadit a tak jsem dlouho jen tak šmejdila a četla :slight_smile:
Chtěli jsem letos od ledna začít se snažením, ale rozhodli jsme se že nejdříve předěláme domeček aby naše miminko mělo pokojíček a pak se do toho pustíme - takže počítám tal za půl roku :wink:
No tím páden jsem se rozhodla že musím ještě něco udělat s mojí postavou. Je děsná a vůbec se mi nelíbí :frowning2:
30. led 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ajas,ale na foto vyzeráš super!!! :slight_smile: ,a jasné,že sa pridaj,nás,baculiek je tu dosť,niektoré už poriadne schudli!!! :sunglasses:
30. led 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aohojky kerenka: jj to jsem hubla - zhubla jsem 10kg - a nechala jsem se pro manžela nafotit. ALe tak najěka jsem se zase rozežrala a něco nabrala - takže teď to chci dát zase dolů. A fotky zkreslují víš :grinning: když fotograf ví jak si tě postavit aby určité věci nebyli vidět tak to jde a vypadá tam každá super :wink:
30. led 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže len veľa cvičiť a papať zdravo!!!
ja konkrétne držím 90-dňovú diétu,podľa ktorej varia oproti mojej práce,čiže sa nemusím o nič starať
a cvičím už o dušu,rána a 3x do týždňa aerobick :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
tak ja dneska dostala MS, tak sem zvědavá na zítřejší váhu....
těším se na IP :slight_smile:
2. únor 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ranajsie vazenie 90kg.som nesmierne rada ze uz za chvilu budem pod 90
3. únor 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bré ránko, tak já snad díky mrše 100,5 kg ale snažím se držet :slight_smile:
3. únor 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som sa nejako dostala do bludneho kruhu medzi 73 a 72, uz chcem z neho voooooon. koncom buduceho tyzdna mame ist lyzovat a ja sice lyziarske gate zapnem ale nedokazem v nich potom dychat, pomoooooc :grinning:
korenka ta 90 dnova je super, aj ja chcem taku jedalen :grinning:
3. únor 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa zabudla odvažiť - takže pošlem vahu zajtra :grinning:
3. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som rada,že aspoň toto.........ale váhu mám rovnakú a cítim sa nejak nafúknuto,asi z Duphastonu,nejak sa nalievam,a to chodím cvičiť a držím diétku.......... :angry:
3. únor 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bré ránko, zachvílu valím na tu gyndu, tak doufám, že až se vrátím tak budou v IP ještě nějáké váhy :grinning:

zatím :slight_smile:
4. únor 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
odpoledne spracuju tabulku :slight_smile:

Jinak sem dostala od Dr. clomhexal a utrogestan, clomhexal mi museli objednat z jiné lékarny, prý je to teď dost nedostatkový zboží. :confused: nevím proč.

zatím pááá páááá :grinning:
4. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK Sa skoro uzdrav
4. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
na čo je ten clomhexal?
4. únor 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
omlouvam se, ale tabulka bude později, nestíhám :grinning:

miriam: nejsem nemocná :grinning: byla jsem na gyndě si pro léky na ovu

a clomhexal je to samy co clostylbegyt - na ovulaci a ten utroš na udržení případnýho těhu :grinning: :slight_smile:
4. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepac :sweat_smile: v tom sa neviznam :sweat_smile:
5. únor 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v poho :slight_smile:

nic jdu udělat tu tabulku, než pudu do práce :slight_smile:
6. únor 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2009 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
super tabulka :grinning: ,ja akurat jem ananasovo-mrkvovy salat,ked som ho vcera robila ,tak som musela aj synovi milanovi na prax :grinning: ze sa s konmi podeli :sweat_smile:
6. únor 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňam,ja zbožňujem ananás,aj mrkvu.........čo tam ešte dávaš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
trochu citronovej stavy :grinning: ,nic ine
6. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani cukor vôbec?..............si ma dobre motivovala.......... :sunglasses:
ja som nedávno dusila kur.prsia na ananásovej šťave,aj s ananásom a hrozienkami,k tomu ryžu,mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a naco cukor-aj ananas aj mrkvy je sladka-ryzu s hrozienkami milujem a detom to zalievam vanilkovym pudingom
6. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaaaaaaa,bože,ale mi robíš chute.......a ja mám dnes škrobový deň......mala som zemiačiky s lečom,dobré to bolo
6. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takto by som stravu nevedela dodrziavat :sweat_smile: ze kedy co :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja nemusím podľa nej variť našťastie,mám oproti jedáleň,v ktorej varia podľa 90-dňovky.
6. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! to ste moc nepopisali :slight_smile:
9. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,

jak se vede??? zítra je váženíčko :grinning:

Holky, já sem teď věčně v práci, ale na poslední týden v únoru mám dovolenou, tak tu budu psát častěji slibuju :grinning: :grinning:

a co je jinak nového????
9. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tiez kopec roboty :frowning2: ale aspon ubehne cas a buduci tyzden mam dovcu,pobeham si preventivky a pojdeme k babke -dufam ze bude akotake pocasie chceme sa ist kupat na termalne :grinning:
9. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
všatky máme kopec roboty.....ja som bola v sobotu na Donovaloch,na psích záprahoch,tak sme mali aj turistiku,aj celkovo dobre vyvenčení :sweat_smile: ......len po dobratí D mi nejak neprichádzajú MS,už piaty deň čakám,tak som nafúknutá a čo je najhoršie,mám tie predmrchovské chute,vkuse niečo musím vyjedať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale spoň cvičím stále rána,aspoňže to..........
9. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek