• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nemůžu otěhotnět kvůli nadváze. Je tu někdo takový?

18. ledna 2010 
já jsem zhubla z 3 měsíce 13 kg... i když 1,5kg +- mě lítá v rámci cyklu...
28. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
elenko díky! :slight_smile: Já se jen bojím, jestli to zase vydržím, nemám prostě vůli :frowning2: . Ale miminko pro mě právě bylo taky velkou motivací, takže sem loni v létě zhubla taky nějakých 15kg, ale bohužel se to pak díky stresu zase vrátilo :frowning2: , pak sem se střídavě snažila a nesnažila hubnout a dolů tedy nešlo nic, až sem se přihlásila i do klubu Diana a tam sem zhubla asi 5,5kg, ale i ty i víc už mám zase díky nervům zpět :frowning2: , už nevím jak na sebe :cry: .
28. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem užívala Meridiu, a trochu jsem upravila stravovací řežim a i když zhřeším, tak se váhá relativně drží... mimčo je vždy velká motivace :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
elenko Meridiu neznám :confused: .
28. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to lék na snížení chuti k jídlu a zrychlení metabolismu, musí být krytý antikoncepcí/jakoukoliv... ale mě to hodně pomohlo..
28. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
elenko aha. Je dobře že ti pomohl, moc gratuluju ke kilům dole, máš můj obdiv :wink: . Ale kvůli HA bych do toho tedy nešla, ta ne mě způsobila takovou paseku, že tu sem se zařekla že už nikdy :frowning2: .
Holky já nedočítala moc dozadu, ale neházíte sem i nějaký tipy na dietní jídla? Já musím mít předem naplánováno co uvařím, jinak pak skončím zase u chleba, tak si tu sepisuju pár dietnějších jídel, ale zrovna moc mě jich teď nenapadá :grinning: .
28. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě poradili.. žádné dietní jídla, vymýšlení, prostě jíst normální v menších porcích 5-6x denně, pít alespo%n 1,5 l denně.. a více zeleniny a nějaký pohyb.. mě přes zimu pomohlo plavání 2x týdně na hodinu-
28. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
elenko já taky plavání moc ráda, a dostáváme i od přítelovo táty zadarmo permice do bazénu tak sme taky chodili, ale teď to máme daleko, takže budu muset vymyslet jiný pohyb...
28. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! Koukám, že diskuze opravdu moc nežije :frowning2: a to sem měla takovou radost když sem na ní narazila :frowning2: .
Jinak já sem včera ráno vlezla na váhu, a šli na mě mdloby :confounded: . Ale zase mě to tedy ještě víc nakoplo :grinning: , takže se dneska druhej den krásně držím :sweat_smile: .
30. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dako nam to tu pustne? kde ste vsetci?
18. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako sa vam dari???? dievcence ja mam 2 kg dole hurraaaaa :slight_smile:
18. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, plavání je jediný, k čemu jsem se kdy dokopala... při jakémkoliv jiném sportu je mi ze sebe zle a nejde mi to, obdivuju silnou vůli ostatních..
Příteli se daří, zhubnul asi 15 kg, stepování, fitko, vstává o hodinu dřív, aby cvičil, přiznám, že mi tou "dokonalostí" šel na nervy, on to zamýšlel jako motivaci, ale mě to spíš nasr.... pardon. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo zamenit ta brucho za brusko to by bolo neco .....
6. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jery ahoj :sunglasses:
17. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dufam ze sa pridas :slight_smile:
17. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne
aj ked ako dopadne moje 867 chudnutie to neviem :grinning:
17. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje tiz neviem ako ale za snahu to stoji ako si teraz natom myslim zo snazenim a tak?
17. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som teraz fajne pribrala po tych transferoch a vianoce dali tomu krasnu bodku jednoznacne premna plati cica nezer :grinning:
17. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ixi - no ja som na tom tak že čakam laparku - najskôr som myslela že skusim schudnuť ap otom pojdem na laparku - ale to by som sa načakala - tak som dokimu povedala až to vybaví :sweat_smile:
17. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ixi kam si sa stratila snad si sa nezľakla :grinning:
18. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja som bola v praci :slight_smile:
18. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som si kupila caj hanasaky na spalovanie tukov :wink:
18. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ixi - ja to moc neuznavam - čo poznam čo ho pili tak moc nepomohol :unamused:
ja sa snažim aspon pravidelne jesť a trocha sa hybať
aj dnes sme sa boli spustiť parkrat z kopca a potom odhrabovať sneh spred dverí :grinning:
18. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to chcem koli tomu vyskusat lebo mam vela triglyceridov v krvi aj vysoky cholesterol necakam ze z toho schudnem al ak tak sa potesim ja som sa konecne dokopala k delenej strave :sunglasses:
18. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by som ja vôbec nezvladla - proste mi bolo za dva dni ťažko od žaludka tak som sa na to vykašlala. ja si idem podla sipeky :grinning:
18. led 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zvladla ved pri delenej strave papkasvsetko len nie dokopy :grinning:
18. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jery a kolko chces schudnut :sunglasses:
18. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no idealne všetko čiže tak 30 ale v prvej fáze bude stačiť aj 10 :grinning:
to by som chcela zvladnuť do mája
18. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze do maja 10 to aj ja tak drzim nam palce ale potom este aspon 5 :wink:
18. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jery a nieze ma v tom nechas samu :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí