• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nemúžu otěhotnět kvúly nadváze. Je tu někdo taký?

18. ledna 2010 
ahoj peti
baby to budu vysledky zajtra :grinning:
26. říj 2008 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ja sa zajtra nejdem vazit, lebo mi prila menstr. a brucho mam ako balon, mozno v utorok alebo stredu, lebo to je skreslena vaha. a po dnesku, som obzrata...takze az v utorok. zajtra chcem ocistny den, len ananas, jablka a pomarance, dufam ze to vydrzim, lebo len ovocny den je velmi tazky...tak zatial
27. říj 2008 ve 02:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojkaj
peti ja som mala ms minuly tyžden :slight_smile:
mala som sice 0,5 dole a myslela som že po mrche aspon kilo dole pojde a prd
takže teraz sa važim aj cez nu - je to jedno ved sa to na tej vahe uvidi
27. říj 2008 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko ako som tak citala vikend bol vseliaky
inneska gratulujem a priberania sa neboj ja som pribrala v poslednom tehu iba 10kg :grinning: a po porode ostala iba polovica teraz sa pekne snez primerane priberat nie ale moc
Moja dnesna vaha nastastie ostava nezmenena 86kg, cez vikend som celu sobotu betonovala s troma chlapmi a pitny rezim bol des 1,5l kofoly ranajky prazenica, obed mäso na stave a ryza, kolacik a chlebicky. Kde je moj cajícek a 4hodinove intervali? Ale nastastie vaha je dobra
27. říj 2008 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som sa ešte nevažila - vaha je u tatina v izbe a on spí takže tak o hodku dve :grinning:
27. říj 2008 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, takze baby 2 kila dole :dizzy_face: tento tyzden plan dalsie 2 dufam, ze splnim
27. říj 2008 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
kikina ty si sa do toho nejak pustila tyždenne 2 kila :grinning:
27. říj 2008 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
hej to je take rozumne, uvidime kolko mi to vydrzi keby sa mi tak do decembra podarilo 10 kil tak to by som bola stastna prestatna
27. říj 2008 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kikina to je super aj som chcela chudnut tyzdenne 2kila, ale akosik mi to nevyslo
ja mam pocit ze ked som na stavbe a makam tak namiesto chudnutia priberam na svalovej hmote ved cely den makam a vecer zaspim jak batola
ja som chcela mat na vianoce 80kg ale to sa mi asi nepodari, ale budem skusat ved 6kil nie je az tak vela :grinning:
27. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
petrahy - ja by som bola brala aj 1 kilo tyždenne a ja ani to :frowning2:
ak nezačnem čosi robiť tak na vianoce budem mať viac ako na začiatku :rolling_eyes:
27. říj 2008 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak smelo do toho zacni hned ja som minule vypla konika a pustila DVD a cvicila sice iba 20minut ale cvicila tak vypni kona a sup cvicit
27. říj 2008 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
peti - vypinam konika a šup ešte spať paaaaaaaaaaa :grinning:
27. říj 2008 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
petrahy nesmies to vzdavat, ja sa snazim obmedzit sladke, nepit alkohol a hlavne sa neprezierat a jest vela ovocia a ziadne pecivo, ziadne hranolky a hamburgery a snad to pojde dole, skratka som zmenila zivotospravu ... a kazde kilo dole ma pozitivne naladi
27. říj 2008 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj spolutrpiteľky :grinning:

Inesska, gratulujem k paličkám :dizzy_face:

Ja som tento týždeň zhodila ani nie pol kila... brrr.. a to som sa vôbec neprežierala, len budem musieť obmedziť jedlo po šiestej hodine, asi mi to nerobí dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2008 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
bihan - každe deko dole je lepšie ako hore :wink:
27. říj 2008 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja sa snazim obmedzit po 16.00 a funguje a ked uz nieco tak pomaranc alebo jablko alebo slnecnicove semiacka a caj na odburanie tukov alebo mineralku s citronom bez cukru to pomaha ... skus, vyskusane
27. říj 2008 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jerry, ale nie, keď ideš na víkend na túru, celý týždeň si odtŕhaš od huby a nakoniec tam nie je ani pol kila :sweat_smile: :angry:
27. říj 2008 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jeryjanka co tu este robis? :angry: a co ma znamenat ze idem spat :angry: to teda nie je moc ukazkove na chudnutie :grinning:
27. říj 2008 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kocky, ja by som sa k vam chcela pridat...citala som si vas kusok dozadu a myslim, ze sa vazite kazdy pondelok. Ja zacinam kazdy pondelok, a potom cez vikend koncim :slight_smile: ked som doma, nedavam si vobec pozor a navstevy u nasich su pre mna nocna mora, mamina super vari...ale ak by som bola pod dohladom, snad to pojde.
Kazda ma vlastny rezim a vlastnu dietu, ci nieco mate aj spolocne?
27. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj a vitaj medzi nami spolocny mame predsa ciel :grinning:
Tabulku mame v albume valentovasasa takze staci poslat co tam vidis a ide sa na to
27. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dakujem, idem to pozriet a poposielat a snazit sa! :slight_smile:
27. říj 2008 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
petrahy :grinning:
no čo som bola nevyspata dosť neskoro sme šli spať s mm
ja sa odvažim zajtra dnes som sa nestihla odvažiť pred ranajkami :sweat_smile:
27. říj 2008 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
caute. tak ja sa zabijem, mam 81. otrasny vikend. v piatok zur do rana a v sobotu svadba. kedy bol vikend?
uz nepijem a nezerem! tak!
27. říj 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
shaarka - to znamena + kilo?
neboj to pojde dole - maš asi plne čreva skus zajtra rano :wink:
27. říj 2008 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babuľky moje!!!
hlásim ďalšie kilo dole!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: ........teším sa veľmi,síce to nevidieť,ale cítim sa lepšie!!!Sú to 3 kilá dole za 2,5 týždňa,takže je to tak akurát,nie?
27. říj 2008 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
korenka akurat, tak to ma byt! super!
jerryjanka, no neviem, ci to bude crevami. v kazdom pripade sa odvazim aj zajtra a asi dam tu zajtrajsiu vahu, lebo dnes to bolo asi skreslene... aj min. tyzden som sa vazila v utorok, lebo vaha blbla. tak neviem.
nechcem to v ziadnom pripade zvalovat na vahu. ale tak pekne som sa drzala, uz dva tyzdne - a jeden vikend secko zbabral... :unamused:
27. říj 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
korenka to je uplne užasne
neboj ked schudneš čo tyžden kilečko tak do vianoc maš -10
:dizzy_face:
27. říj 2008 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
saši - vieš čo - ja to kašlem napiš tam vahu 89,2
ved to uvidime buduci tyžden - že či to pojde znova dole alebo nie
pondelok sme povedali tak pondelok :wink:
27. říj 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééééjo,čo to čítam,ineska!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je super správa!!!tak moja,opatruj sa,veľmi ti to prajem,nech ste hlavne zdravííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!Aj my sme sa brali v októbri 21.10.2006.Tak máš krásny darček k výročiu!!!ach jáááááááááááááj,dúfam,že už aj mne sa aspoň do vianoc podarí!!!!!!! :dizzy_face:
aspoňže v chudnutí robím pokroky,ale nieje to len tak baby,cvičím mojžišové poctivo každé ráno a popri tom si dávam aj brušáky a už druhý výkend sa zaoberám obývačkou,takže kopu práce,upratovania...........a vo štvrtok chcem ísť na aerobick,ak ovšem príde MS,tak nie..........ešte stále neprišla,aj napriek vyvolávačke :confounded:
27. říj 2008 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kde sa vlastne zapisuje tá váha?
27. říj 2008 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek