Příliš husté sperma, má někdo zkušenost?

prisscilla
24. čer 2013

Ahojky všichni,

děvčata, mám dotaz. Mám přítele, který se v minulém vztahu pokoušel s partnerkou o miminko. Oba prodělali řadu vyšetření s tím, že jsou oba dva v pořádku, jen příteli řekli, že má hustší sperma. Má s tím někdo zkušenost ? Nějak tak začínáme uvažovat o miminku a zajímalo by mě, zda tento problém jde nějak řešit, třeba bylinky, čaje nějaké vitamíny…atd ?
Díky za jakékoliv info.

sonka.77
24. čer 2013

@prisscilla proč chceš řešit "problém", když doktoři řekli, že je přítel v pořádku? Užívejte si a mimi přijde. 🙂

prisscilla
autor
24. čer 2013

Snad máš pravdu . Mám docela strach, protože přítel je z toho docela špatný a dost nad tím přemýšlí. Já mám z předchozího vztahu 5ti letého synka, ale taky až po operaci - jen diagnostické laparoskopii. Miminko bysme chtěli začít zkoušet až příští rok, jsme spolu teprve přes půl roku, ale myslela jsem si, že třeba do té doby by mohly pomoct nějaké čaje nebo doplňky stravy.
Nebo čím by to mohlo být, protože tím pádem jsou spermie méně pohyblivější a bojím se, že to třeba mohla být příčina proč se jim miminko nedařilo. Víš, začít s tím něco dělat už teď, ať máme "náskok", už nejsme nejmladší, mě příští rok bude 35 a příteli 37.

rozkosnica1
2. srp 2020

@prisscilla skuste folandrol pre muza a pre teba inofolic...neuskodi, iba pomoze...vlastna skúsenosť...uz sme chceli riesit po 3 rokoch snazenia sa umele, no poradili nam este toto a pomohlo...teraz mame dievca i chlapca