PREDIKO ZLÍN - Doktoři. Máte zkušenost s p. Kovaříkovou?

jarushine
20. črc 2020

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jakou máte zkušenost s doktory ve zlínském Prediku. Ve 13.tt jsem byla na screeningu u paní Havalové a vzhledem k tomu, že jsem nebyla úplně spokojená - tloukla mi do břicha, aby se miminko otočilo, což se mi úplně nelíbilo a to nejsem úplně z cukru a když jsem jí požádala o záznam utz na flashku, moc nadšená nebyla a spíš mi to vymlouvala, že líp to jde vidět na druhém screeningu a že se za to platí a prý jestli vím, kolik to stojí atd. Ale tím, že to bylo letos v květnu a nemohla jsem s sebou mít doprovod (opatření kvůli covidu), chtěla jsem to nahrát pro přítele... Nakonec jsem jí řekla, že pokud ji to nebude zdržovat od práce, budu ráda, když mi to nahraje.
Dnes jsem tedy volala do Predika a chtěla se zeptat, kdo ordinuje zítra (úterý 21.7.20) a bylo mi řečeno, že paní doktorka Kovaříková. Máte s ní někdo zkušenosti?

veritanas
20. črc 2020

Ahoj, já jsem byla u Dr. Kovaříkové... Docela příjemná paní, nejdřív se mě zeptala jestli chci vědět pohlaví, potom všechno pečlivě prohlédla... Většinu mi i vysvětlila, akorát nešel vidět obličej miminka... A taky to bylo v době covidu, takže se ani nesnažila to nějak zkusit rozhýbat...

luciemarcinkova
19. srp 2020

@jarushine asi pozdě, ale paní Kovaříková je skvělá. Byla jsem u ní 14.

jarushine
autor
19. srp 2020

@luciemarcinkova v pohodě, taky jsem se mohla podělit o svoji zkušenost z 21.7.20. Paní Kovaříková je naprosto báječná ❤️. Hrozně milá, všechno nám ukázala, mně všechno vysvětlila jako bych tam byla poprvé. No, já i přítel jsme byli nadšení. Moc milá paní.