Zubař ve Zlíně. Kdo bere nové pacienty?

vivi0
29. led 2024

Prosím nevíte o někom ve Zlíně nebo blízkém okolí, kde bere zubař/ka nové pacienty? Jezdím za zubařkou 50 km autobusem a jelikož mě zlobí jeden zub a už to bylo na 6 návštěv, tak to časově už nedávám a potřebovala bych někoho blíž. Našla jsem na pojišťovně, že by měli brát - paní Šmejdovcovou, ale ta teď nebere, volala jsem. Pak paní Škubalovou, tam se nemůžu dovolat, asi mají teď dovolenou, vyvěšené telefony. Pak paní Zatloukalovou, ale tam se mi po přečtení recenzí moc nechce, prý nedodržuje čas, člověk čeká i hodinu v ordinaci a dává zbytečně velké plomby, což pak dělá problémy.

Nevíte ještě o někom normálním, kdo je šikovný, člověk tam nenechá balík peněz, dodržuje objednací dobu a bude brát nové pacienty?

sorboni30
29. led 2024

@vivi0 tady nikde nic není..můj muž jezdí k zubaři 150km 🤷 Jedine se obrátit na pojišťovnu aby pomohla najít

vivi0
autor
29. led 2024

@sorboni30 Trochu doufám, že třeba časem najdu. Když člověk jede jednou nebo dvakrát za rok, tak je to v pohodě, ale teď fakt jak jsme jela 6x během 4 měsíců, vždy hodinu a půl tam, pak zubař, hodinu a půl zpátky, děs. A to mám štěstí na tolerantního zaměstnavatele.