icon
1 / 30
hra motýlek
avatar

Líbila se mi tato hra
http://www.branakdetem.cz/dotazy/didakticka-hra...
a tak jsme si ji vyrobily...🙂

9. dub 2012
avatar

Takže to je skládání podle vzoru? Paráda. Jak máte ty PET u sebe. Jen špejle?

11. dub 2012
avatar

@si ano,skládání podle vzoru...🙂 Nemohla jsem doma nic vhodného najít,až jsem našla lepící tyčky do velké tavné pistole,která se mi rozbila,tak jsem jednu rozstříhala...🙂

11. dub 2012
avatar

S dovolením okopčíme a vyrobíme si🙂

8. kvě 2012
avatar

@petapete klíďo....já to okopírovala z originální hračky....i když jsem si to nakonec udělala trochu po svém....😀

8. kvě 2012
avatar

parádní 🙂

11. kvě 2012
avatar

super nápad,vždycky se mi tady ty posunovačky líbily třeba na těch dětských prolézačkách na hřišti... 🙂

22. kvě 2012
avatar

@2d Děkuji,ale není můj...🙂 Je to první pokus, má své "mouchy",ale postačí a je to levnější než originální hračka...😀

22. kvě 2012
avatar

ale našla jsi ho ,a zprovoznila 🙂

22. kvě 2012