Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Nízké kozačky na podpatku

Kozačky jsou kupované v prodejně obuvi. Jsou extravagantní, semišové s podpatkem 9 cm, a výška boty je 26 cm ,zapínání na zip. Měla jsem je jen párkrát, nošení je znát pouze na podrážce. Vnitřní stélka je 28 cm až do špice. Tudíž pro nohu tak 27 cm.
PC 1790,-
Aktualizovaný před 4 dny
62 zobrazení od 24. říj 2017
699 Kč599 Kč
bunicka    Brno-střed
Milé maminky, nakupující,

Máte-li zájem o něco z mého bazárku, klidně pište dotazy, ráda vše zodpovím či přeměřím.
A prosím o aktivní komunikaci.

Při nakupování vás prosím, aby jste odpověděli na každý inzerát zvlášť, než všechno zboží vypisovat do jednoho.
Je to pro mě i pro vás přehlednější a inzeráty uvidíte, i když je pozastavím.


Často se tu stává, že zájemce projeví zájem (což beru jako závaznou objednávku), ale dále už nekomunikuje. Vždy se pak ptám znovu a většinou, když už zájemce odpoví po několika dnech, tak koupil, sehnal, nebo dostal jinde. Rozhodla jsem se za toto jednání přidávat hodnocení, ať ostatní prodávající ví, a mohou si udělat obrázek.

Platbu přijímám předem na účet a jakmile se peníze připíší, odesílám balíček co nejdříve, výjimkou je nemoc v rodině, dovolená, či jiná svízel kdy se odeslání balíčku opozdí. O tom vás, ale informuji. A čekám, že i vy budete komunikovat.

Balíčky posílám doporučeně. Pokud však budete chtít zaslat menší zásilky obyčejně, tak není problém, ale je to pak na vaše riziko.
Na dobírku zašlu pouze po zaplacení poštovného a dobírkového předem na účet z České pošty.

Zboží zpět neberu, peníze nevracím. Vše bývá popsáno či nafoceno. Nebo máte možnost se před koupí zboží o věci více informovat.
Pokud však něco přehlédnu a chyba bude výhradně na mojí straně, určitě se domluvíme. Ale uvědomte si, že nakupujete v bazaru a pokud není v inzerátu napsáno "nepoužité" , jsou věci použité ;-)

Ceny u inzerátů jsou bez poštovného. Poštovné vám napíši, až balíček změřím.

Pokud budete s obchůdkem spokojení, budu ráda za hodnocení nákupu. Sama pak též uložím ;-)

Bazárek MK mění pravidla, tudíž ve složce "DARUJI" nesmí být napsáno : "daruji k objednávce" a proto zahrnuji do podmínek prodeje, že věci co daruji, jsou převážně k objednávce určité hodnoty. Tj. jako dar k nákupu.

Inzeráty mám i na dalších serverech, tak se může výjimečně stát, že o jednu věc bude současně zájem i jinde. Samozřejmě rozhoduje časová posloupnost a komunikace.

Díky za pochopení.

Pěkný den :-)
Zobraz celé podmínky
Nízké kozačky na podpatku, 40
Nízké kozačky na podpatku, 40
Nízké kozačky na podpatku, 40
Nízké kozačky na podpatku, 40