Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Klučičí žabky z Pepca

Klučičí žabky s páskem za nohou, aby botky lépe seděli. Vel. 27, délka ca 18,1cm.
Jsou maličko zašpiněné, ale syn je měl jen párkrát na noze pouze pár minut, tak mi je záhadou od čeho :-) Ale je to klasická špína od prachu atd., nic zvláštního.
Prodávám protože syn má velkou tlapu a ta vnitřní strana jeho nohy už mu z botek vylézala, syn má celkově problémy s botami a je mu jen velmi málo typů bot, takže pokud máte dítko s normální nožkou tak by neměl být problém, že by boty nebyly.
Aktualizovaný před 1 týdnem
69 zobrazení od 6. srp 2018
70 Kč40 Kč
Oznámení od prodejce: Min. částka nákupu 40Kč. Pošta zdarma při nákupu nad 350Kč.
sarkar    Třebenice (region Litoměřice)
Nabízím oblečení po dceři a synovi, i malinké velikosti. Většina z věcí je bez flíčků, jen občas u větších velikostí se mi podařilo něco zaprat, ale to vždy uvádím a odráží se to i na ceně.
Poštovné dle tarifů ČP, doporučený dopis 50Kč, cenný balík 70Kč, balík do ruky/na poštu 105Kč. Osobní odběr je možný v Litoměřicích nebo Lovosicích, případně v Praze (ale nic neslibuji, záleží na mém programu). Č. účtu 3056274063/0800 .
V případě, že pospícháte s odesláním balíčku, nastavte si při zadávání platby v internetovém bankovnictví u položky "Odeslat potvrzení/notifikovat na email" email: sarka_neumanova@atlas.cz a balíček odešlu hned jak Vám platba odejde z účtu.

V každém případě však prosím napište, až zadáte platbu, protože některé dny sama od sebe email nebo banku nekontroluji, pouze, když něco čekám!

Při odběru většího množství věcí dám ráda slevu (většinou na poštovném), při nákupu nad 350Kč je poštovné úplně zdarma.
Zobraz celé podmínky
Klučičí žabky z pepca, pepco,27