Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kvalitní peřinka a polštářek

Česká výroba Klinman.
Polštář je v obalu na zip. Polštář je na zip, vyplň lze podle potřéby odebrat nebo doplnit. Peřinka je teplá, vhodná na zimu.
Rozměr peřinky 120 x 85 cm.
Rozměr obalu polštáře 60 x 35 cm, polštáře 55 x 35 cm.
PC 1.200,-
Aktualizovaný před 6 hodinami
52 zobrazení od 3. únor 2019
390 Kč
Oznámení od prodejce: SLEVA 25% NA VŠE KROM JIŽ ZLEVNĚNÉHO A BALÍČKY OBLEČENÍ
zdenkag    Žďár nad Sázavou
Milé maminky,
děkuji za Váš zájem o nabízené věci. Nabízím oblečení po mé holčičce do velikosti 110 (postupně doplňuji) a boty do velikosti 30.
Plenky a botičky jsou kupované všechny nové. V případě koupi 3 a více párů botiček doprava zdarma (zde si sama volím způsob dopravy).
Oblečení je také téměř všechno kupované nové.
Všechny oblečky se snažím popsat dle reálného stavu. V případě zájmu Vám ráda oblečení přeměřím, případně detailně dofotím.
Pokud budete mít o věci zájem, rezervuji Vám je dle domluvy (vždy uvedu v inzerátu - "rezervace"). Do té doby, prosím, o uhrazení platby na účet. PŘI NÁKUPU NAD 1000,- (krom celkové ceny za balíčky) POŠTOVNÉ ZDARMA.
Na vyjádření ohledně Vašeho zájmu čekám max. 2 dny, pak přenechávám dalšímu zájemci. Platbu očekávám do 2 dnů, jinak rezervaci ruším. Děkuji za pochopení.
Odesílám po připsání peněz na účet. Dopisy vždy doporučeně poštou a balíky přes Zásilkovnu (po dohodě poštou s vyšším poštovným než přes zásilkovnu). Odesílám pouze 1x týdně (většinou čtvrtek), případně po dohodě mohu poslat dříve. Ceny pokud není uvedeno v inzerátu jsou vždy bez poštovného. Cena dopravu je podle tarifů ČP nebo Zásilkovny. Na dobírku posílám pouze po zaplacení poštovného (včetně čáskty za dobírku) předem na účet. Děkuji za pochopení. Obyčejně již nezasílám.
V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, ozvěte.
Zobraz celé podmínky
Kvalitní peřinka a polštářek, 85,120
Kvalitní peřinka a polštářek, 85,120
Kvalitní peřinka a polštářek, 85,120
Kvalitní peřinka a polštářek, 85,120