Žďár nad Sázavou    14     Profil uživatelky
Žďár nad Sázavou    14     Profil uživatelky
Milé maminky,
vzhledem časovým možnostem se snažím odpovídat nejpozději do druhého dne.
Děkuji za Váš zájem o nabízené věci. Nabízím oblečení po mé holčičce do velikosti 122/128 (postupně doplňuji) a boty do velikosti 35.
Plenky a botičky jsou kupované všechny nové. V případě koupi 3 a více párů botiček doprava zdarma (zde si sama volím způsob dopravy).
Oblečení je také téměř všechno kupované nové.
Všechny oblečky se snažím popsat dle reálného stavu. V případě zájmu Vám ráda oblečení přeměřím, případně detailně dofotím.
Pokud budete mít o věci zájem, rezervuji Vám je dle domluvy (vždy uvedu v inzerátu - "rezervace"). Do té doby, prosím, o uhrazení platby na účet. PŘI NÁKUPU NAD 1000,- (krom celkové ceny za balíčky)
DOPRAVNÉ ZDARMA.
Na vyjádření ohledně Vašeho zájmu čekám max. 2 dny, pak přenechávám dalšímu zájemci. Platbu očekávám do 2 dnů, jinak rezervaci ruším. Děkuji za pochopení.
Odesílám po připsání peněz na účet. Dopisy vždy doporučeně poštou a balíky přes Zásilkovnu (po dohodě poštou s vyšším poštovným než přes zásilkovnu). Odesílám pouze 1x týdně (většinou čtvrtek), případně po dohodě mohu poslat dříve. Ceny pokud není uvedeno v inzerátu jsou vždy bez poštovného. Cena dopravu je podle tarifů ČP nebo Zásilkovny. Na dobírku posílám pouze po zaplacení poštovného (včetně čáskty za dobírku) předem na účet. Děkuji za pochopení. Obyčejně již nezasílám. Pokud se balík nebo dopis vrátí nevyzvednutý, není možná náhrada za dopravu. V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, ozvěte.
Zobraz celé podmínky
zdenkag: PŘI KOUPI 2 KS OBLEČENÍ SLEVA 15%, 5 KS 25%, 8 KS 30%, 12 KS 35%, U BALÍČKŮ SLEVA 10%
Zobrazit hodnocení:
marcik75
7. lis 2022
Rychlé jednání. Děkuji.