Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Brno-Vinohrady    7     Profil uživatelky
Brno-Vinohrady    7     Profil uživatelky
Vítám Vás na svém bazárku. Z časových důvodů přijímám veškeré objednávky až od celkové částky 100,- Kč. Uvítám osobní návštěvu, protože vystaven mám jen zlomek oblečení a ne všechny hračky, které bych ráda poslala dál - nestíhám fotit a popisovat - zejména poslední velikosti dětí (dcera 92, syn 110) a batolecí hračky. Při objednávce více položek, příp. dražších či objemných věcí jsem ochotná domluvit se na slevě - klidně navrhněte, určitě se domluvíme;) Nabízím také několik věcí zdarma k nákupu - řekněte si o ně:) Vše se snažím co nejlépe popsat, případné vady vždy uvádím. Jsme nekuřácká rodina bez zvířat.
Ceny jsou bez poštovného, preferuji osobní odběr v Brně (možnost domluvit se na místě předání), abyste si zboží mohli předem prohlédnout. Posílám také přes Zásilkovnu za 65,- Kč - pozor, max 5kg, max 50cm hrana a max součet délka+šířka+výška 120cm, rozměrnější také Českou poštou - cena dle ceníku ČP od 120,- Kč (takže si prosím rozmyslete, zda se Vám nákup vyplatí, než mi napíšete, ať zbytečně neplýtváte mým ani Vaším časem). Při osobním odběru platba při převzetí, při zasílání poštou požaduji nejprve platbu na účet, na dobírku nezasílám. Zásilky posílám 1-2x týdně. Přeji příjemné nakupování:)
Nebráním se také výměně celé své výbavy (nebo jen části) po synovi (vel. 80 - 110) za oblečení pro holčičku (velikost 104) či nějaké hezké figurky do domečku pro panenky, atd., případně moje oblečení po dceři (vel. 74 a 92) za oblečení na kluka (vel. 116) či stavebnice - ale pouze osobně v Brně.
Zobraz celé podmínky
jitulasek: Přijímám objednávky od částky 100,-, výjimečně od 50,-, když si přijedete na Vinohrady. Posílám Zásikovnou za 69,-
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

43 inzerátů

Aktualizováno