Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Ulož - uložené 1×

Cestovní postýlka

Připravuji k prodeji tuto postýlku, starší, ale dobře se skládala, bohužel praskly rohové části, jeden roh mi kamarád opravil - nafotila jsem, takto používána (opravená) jako plnohodnotná cestovní postýlka, bohužel praskl i druhý roh, šikovný tatínek by mohl opravit po vzoru prvního rohu. Manžel to stále odkládá, tak zatím v tomto stavu. I takto prasklé jsem postýlku používala na chalupě, ale již jsem neskládala a nepřevážela. V tomto stavu sem používala jako příležitostnou postýlku na chatě - viz fotky. Součástí postýlky je i obal na převážení, cestovní slabá skládací matrace, mohu přidat i oranžovou molitanovou matraci pro pohodlnější spaní. Takto používáno na chatě. V současné době je postýlka na chatě na Nové Živohošti, možno vyzvednout přímo tam, nebo mohu se zpožděním přivést do Prahy. Postýlku jsem nepřeměřovala, ale vzhlede k tomu, že do ní lze vložit klasickou matraci do malé postýlky, tak rozměr matrace je asi 60x120cm, 700kč i s molitanovou matrací.
Aktualizovaný včera
728 zobrazení od 21. kvě 2017
700 Kč
ivo7814    Praha 5
Milé maminky, vítám Vás v mém obchůdku.

Při nákupu více věcí (2 a více) nad 1000 Kč, 10% sleva, sleva neplatí pro věc která samotná je dražší než 1000kč. Věci, které zde prodávám, jsou použité, takže opotřebené (některé jako nové - nebo nové a vyprané třeba jen jednou, některé jsou více používané se žmolečky). Snažím se věcičky vždy co nejlépe nafotit napsat skutečný stav věcí.
Věci jsou vyprané, ale některé nejsou vyžehlené, to už nestíhám :-) Flíčky možná některá maminka dopere, dětské věci vyprané v jemném prášku, bez použití agresivních bělidel. Nekuřácké prostředí.

POZOR!!!: inzeruji i na jiných serverech, takže se občas může stát, že než se dostanu k aktualizaci, tak věci rezervuje někdo jiný.
Pokud sháníte něco pro kluka, tak hledejte v kategorii pro kluky i unisex, většinou si nejsem jistá, jak zařadit. Mám kluka i holčičku, tak vím, že některé klučičí věci, nosila i naše Klárka (např. v kombinaci s růžovým oblečením), mohou být tedy i unisexové. :-)

Podklady k platbě odesílám do druhého dne. Pokud bych se neozvala, prosím, písněte. Pokud budete chtít počkat s platbou, piště, a nějak se určitě dohodneme, ale čekám nejdéle týden.

Balíčky posílám doporučeně Českou poštou po připsání peněz na účet. V případě, že budete mít zájem o více věcí, poštovné se samozřejmě upraví. Na dobírku obvykle nezasílám!!
Poštovné připočítám ze sazebníku České pošty. Nově posílám i přes Zásilkovnu ( od 1.5. 2021 standartní balíček: s maximální váhou 5 kg a rozměry 50 x 40 x 30 cm, +75kč)

Do zahraničí posílám pouze po vzájemné domluvě a kupující musí očekávat o dost větší poštovné!

Možný osobní odběr P5-Barrandov nebo Semily,
Přeji krásné nakupování :-)
Zobraz celé podmínky
Cestovní postýlka, 60,120
Cestovní postýlka, 60,120
Cestovní postýlka, 60,120
Cestovní postýlka, 60,120
Cestovní postýlka, 60,120
Cestovní postýlka, 60,120