Používáme cookies. Více informací zde. OK
Inzeráty > Dětské oblečení > Spací pytle
Použité zboží

Smetanový spací pytel

Smetanový spací pytel s medvídkem kvalitní tradiční britské značky Grobag. Střední hřejivost 2,5 tog (tj. celoroční), patenty na ramínkách, celopropínací po straně a dole, takže se dá úplně rozložit. Používaný, ale ve výborném stavu bez vad. Doporučuji, měli jsme ho i ve větší velikosti a byli jsme moc spokojeni.
Aktualizovaný před 4 dny
109 zobrazení od 5. bře 2018
120 Kč
klubiko    Brno-Bystrc
Dobrý den,
vítejte v mém bazárku! Věci, které zde prodávám, jsou po dcerce. Oblečení je vyprané v Lovele a vyžehlené. Prodávám oblečení ve stavu a za ceny, za které bych si je sama koupila. Velikosti jsou uvedeny dle údajů od výrobce, v případě zájmu ráda přeměřím. Na vyjádření zájmu čekám 24 hodin od zodpovězení Vašeho případného dotazu, poté je uvolním pro další zájemce. Zboží rezervuji a na platbu čekám po dobu tří dnů od zaslání čísla účtu a částky k platbě, poté je uvolním pro další zájemce. Pokud na základě závazného vyjádření zájmu zašlu zájemci platební podmínky/návrh místa a času k předání věcí a zájemce ani po urgenci nereaguje, dávám negativní hodnocení.
Ceny nezahrnují poštovné, není-li uvedeno jinak. Poštovné účtuji dle tarifu České pošty, zásilky zasílám doporučeně, na výslovnou žádost a odpovědnost kupujícího mohu zaslat obyčejně.
Zboží zasílám obvykle do tří dnů po připsání kupní ceny a poštovného na můj bankovní účet. Na dobírku nezasílám.
Možnost osobního předání věcí v Brně - Bystrci.
Přeji Vám příjemný nákup!
Zobraz celé podmínky
Smetanový spací pytel, the gro company (grobag)
Smetanový spací pytel, the gro company (grobag)