Praha 9    24     Profil uživatelky
Praha 9    24     Profil uživatelky
Vyrábím kvalitně (strojově) vyšívané oblečky na děti (body, trička atd...), s možností vyšít i váš osobní text - vše je na domluvě. Dále vyrábím naprosto originální deky do kočárků se jmény vašich miminek (lze sladit přímo s barvou vašeho kočárku), památeční polštářky a spoustu naprosto originálních věciček. Ptejte se - vše se dá domluvit. Věcičky se jménem nebo osobními údaji pouze po platbě předem na účet. Prosím všechny kteří po mě chtějí spoustu info a detailů které u mě lze v pohodě vyčíst aby šetřili čas sobě i mě a vše vyčetli, naprosto zbytečná-sáhodlouhá konverzace je pro mě zbytečně promrhaný čas, který mohu věnovat zákazníkům kteří si u mě věcičky zaplatili a vyrábět pro ně. Bohužel je tu stále víc ,,zájemců" kteří se odmlčí ani by poděkovali a už vůbec neozvou...
Pokud vám u mě padne do oka víc věcí - vždy to domluvíme za jedno poštovné (jako při odběru jednoho kusu :)
Díky za návštěvu a přeju fajn den, ráno, nebo večer - prostě se mějte fajn vždy ...
Takže POZOR - čtěte prosím...!!!!!!! - DĚKUJI :)
Zobraz celé podmínky
steh: Při odběru nad 1000,- je pošta GRÁTIS.!!
Zobrazit hodnocení:
petraaji
3. čer 2022
Skvělá komunikace, rychlé dodání. Doporučuji
havja1
26. kvě 2022
Neodpovídá uvedený rozměr dámských džínů, po přeměření úplně jiné rozměry, druhé dívčí džíny- nohavice úplně ušlapané, rozpárané, tričko s flíčkem, u ničeho žádné poničení uvedeno nebylo, jiné rozměry dětských džínů a mikiny. Špatná komunikace. Fotky vypovídají, paní chybu neuzná, vstřícně nekomunukuje, rozhodně NEDOPORUČUJI!!!
steh
27. kvě 2022
Pochopila bych,že se vám nebude něco líbit na jednom kousku,ale co kus - to špatně ..??? ... na to fakt nehraju. Chápu že někdo na to má a chce vše super kvalitní ale rozhodně to nebude na bazaru a za pár peněz. Doporučuju Pařížskou. Kdybych neměla všude hromady spokojený zákazníků,tak ok. Takto bohužel... toto byla má odpověd´ na které si trvám.... Dobrý večer, jelikož věci jsou bazárkové - všechny v sekci použité, nevztahuje se na ně reklamace - možnost vrácení.. Pokud jste chtěla věci úplně nové, musíte počítat s cenou za věci nové a nakupovat v obchodech, ne na bazárku . Pokud se vám zdají TOP Levisky za 390,- drahé, bohužel nevím kde džíny nakupujete ale je to cena s bídou 1/4 -1/3 za nové z obchodu. Mám bazárek na MMB a Vintedu, kde jsou věci stejné jako zdem za stejné ceny a vše je Ok - hodnocení v pohodě a věci dle mnou uvedených rozměrů sedí.. https://www.vinted.cz/member/75152754-ezzity?ta... U všeho uvádím rozměry a věci vkládám do velikostí, kterým opravdu odpovídají. Proto jsou u všeho rozměry od - do a dodatek prosím měřte.!! Pidi flíčku (pokud tam při odeslání na tričku byl) jsem si opravdu nevšimla (to se omlouvám) ale i tak je triko krásné. Myslím si, že všichni si věcičky vyperou a cena 45,- odpovídá a pokud to není styl dcerky, asi jste jí špatně vybrala a příště musí vybírat sama - pokud není styl dcerky triko, které jsem vám přibalila jako triko zcela grátis, není nic jednoduššího, než ho hodit rovnou do popelnice... Koukala jsem že ceny zhruba odpovídají i cenám za které nabízíte i vy věci po svých dětech.. Tady i v profilu na Vintedu mám - věci na ozkoušení neposílám (míry figuríny cca.90-68-90,vel.S-M) - můžete dorazil ozkoušet osobě a pokud se neumíte přeměřit, no pak je mi líto... 🤷.. Do hodnocení mi napište to, co uznáte za vhodné - já do odpovědi na vaše hodnocení zkopíruju tuto mou odpověd´.... M.Š.