Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Kniha - Jak vybírat víno

Prodám. Skoro nepoužitá. Byl to tak trochu nevhodný dárek.

Popis:
Objevte úplně nový svět vína s Vincentem Gasnierem. S francouzským šarmem a nadšením se s vámi Vincent Gasnier podělí o svoji vášeň pro víno, odhalí vám nečekané bohatství chutí a druhů vín a přesvědčí vás, jak málo znalostí stačí, abyste nesrovnatelně změnili kvalitu vína, které pijete. Provede vás světem vín, nabídne odborné rady a povede vás od vyzkoušeného, osvědčeného a předvídatelného k novému, odvážnému a neobyčejnému. Představí vám širokou škálu druhů vín a ukáže, jak je nejlépe vychutnat. Co je to druh vína? Dozvíte se, co odlišuje jednotlivé druhy vín - od vlivu odrůdy révy, půdy a podnebí po charakteristické barvy a struktury. Nebojte se ochutnávat. Poznáte chutě různých druhů vín - od kořenitých červených až k suchým, tvrdým a osvěžujícím bílým. Najděte své oblíbené druhy. Na dvaceti dvou srovnávacích ochutnávkách se naučíte cítit a odlišit aroma, chutě a struktury různých druhů vín. Vyberte si ze světa vín. Výstižné a srozumitelné popisy vín z celého světa - od svěžích australských bílých, vážných francouzských červených a tradičních italských až po vitální vína z Nového světa - vám pomůžou objevit vína, která skutečně stojí za to pít. Informace od pramene. Jako mistr someliér se seznamem prominentních klientů a s bohatými vlastními zkušenostmi se s vámi Vincent Gasnier podělí o tipy pro nakupování, skladování a podávání vína, včetně kombinování vína s jídlem. Gasnierova filozofie vína je jednoduchá - je na pití, pro lidi a pro radost. Jeho vášeň můžete teď sdílet i vy.
Aktualizovaný před 6 dny
142 zobrazení od 9. led 2016
219 Kč
jitkakubalova    Kutná Hora
Zdravím všechny!!!
Nabízím k prodeji oblečení po mém synovi. Řekla bych, že většinou ve velmi pěkném či TOP stavu. Dále nabízím nějaké věci, které mi již nejsou, ale někomu třeba ano.
Pokud mám u inzerátu uvedeno, že je pozastavený, je možné, že tuto věc mám v kamenném bazárku v Kutné Hoře. Není problém popř. oblečení vyzvednout a zaslat.
Upřednostňuji platbu předem na účet (včetně poštovného). Zasílám ihned po připsání platby.
Předem děkuji za případné obchůdky :-).
Zobraz celé podmínky
Kniha - jak vybírat víno,
Kniha - jak vybírat víno,
Kniha - jak vybírat víno,
Kniha - jak vybírat víno,