Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Luxusní starorůžový společenský overal UK 8

JAKO NOVÝ - NOŠENÍ SKORO NEPOZNÁTE. KRÁSNÝ - ELEGANTNÍ - VELMI SLUŠIVÝ. KRÁSNÁ STAROŽŮVOVÁ BARVIČKA. LUXUSNÍ MATERIÁL - 62% PES, 35% VISKOZA A 5% ELASTEN. PŘÍJEMNÝ - PRUŽÍ A PŘIZPŮSOBÍ SE. NAHOŘE SAMODRŽÍCÍ - OTVOR - PĚKNĚ TO VYPADÁ. VZADU ZIP PRO LEPŠÍ OBLÉKÁNÍ. V PASE PŘEDĚL A OD PŘEDĚLU MÍRNĚ NABÍRANÉ KALHOTY - PO STRANĚ DVĚ OTEVŘENÉ KAPSY. ZEVNITŘ NAHOŘE NAŠITÁ POUTKA PRO PŘÍPADNÁ RAMÍNKA , ALE DRŽÍ TO I BEZ NICH. PŘEDNÍ I ZADNÍ SEDÝLKO JE JEŠTĚ PODŠITÉ A ZE STRANY VYZTUŽENÉ. DOPORUČUJI - KVALITNÍ A VELMI SLUŠIVÝ KOUSEK.
ROZMĚRY: DÉLKA UPROSTŘED AŽ DOLŮ 129 CM, DÉLKA UPROSTŘED AŽ K PŘEDĚLU 23 CM + 4 CM PŘEDĚL, VNITŘNÍ DÉLKA NOHAVICE (MÍRNĚ SNÍŽENÝ POHODLNÝ SED) 80 CM, ŠÍŘKA MEZI PRŮRAMKY V KLIDU 2X39 CM - MAX 2X43 CM PO NATAŽENÍ, ŠÍŘKA V PŘEDĚLU V KLIDU 2X32 CM -MAX 2X34 CM
POŠTOVNÉ: 65 KČ POŠTOU NEBO 70 KČ ZÁSILKOVNOU
Aktualizovaný včera
1 zobrazení od 7. únor 2021
360 Kč
Oznámení od prodejce: NOVÉ ZIMNÍ I PODZIMNÍ ZBOŽÍ VLOŽENO, ,KRÁSNÉ DĚTSKÉ ZIMNÍ OVERALY A KOMBINÉZY, JUKNĚTE... ZÁSILKOVNOU ODESÍLÁM KAŽDÝ DEN
davydek    Trutnov
Milí nakupující, vítám Vás ve svém obchůdku a děkuji za Váš zájem. Na dotazy ke zboží ochotně a obratem odpovím, rezervuji jen do 24 hod. od uvedeného dotazu, poté dávám dál do prodeje !!!! Snažím se nabízenou věc podrobně popsat a nafotit, pokud něco přehlédnu, může se stát, jsem jenom člověk a určitě se spolu domluvíme na dalším postupu :-)). Zakoupenou věc odesílám obratem, to je nejpozději druhý den po připsání peněz na účet. Pokud napíšete informaci o odesílané platbě (případně zašlete potvrzení o platbě), jsem schopna odeslat ještě týž den nebo hned druhý den. Nabízené zboží rezervuji i na jiných stránkách, tak se může stát, že i když budete první zájemci, může být zboží již zamluvené jiným zájemcem. Za to se předem omlouvám, ale to neovlivním, proto v případě zájmu neváhejte a rezervujte!!!!! Nemám problém s vrácením peněz pokud nebudete spokojené, ale v případě že chyba nebude na mé straně nevracím poštovné !!!!! V případě nákupu více věcí najednou počítám pouze jedno poštovné !!!!! O poštovném nesmlouvám, nedá se dopředu určit, jak která paní na poště zrovna zásilku zhodnotí - zda jako dopis či balíček :-)). Proto poštovné nevracím a v opačném případě nepožaduji jeho doplacení. Bohužel nám pošta opět zdražuje, poštovné uvedené v inzerátu nemusí odpovídat aktuálnímu poštovnému, musela bych už každého inzerátu opravovat - děkuji za pochopení. Nově mohu poslat přes zásilkovnu, pokud si to budete přát.
Pokud jste dočetli až sem velmi děkuji a těším se na obchůdky s Vámi.
Milí nakupující, hojně se mi stává, že si někteří rezervují věc, vyžádají podklady a potom na nic nereagují. Pokud zašlu podklady k platbě a Vy se mi do tří pracovních dnů neozvete ani na mou urgenci, zruším rezervací, nabídnu věc dalším zájemcům a píši negativní hodnocení. Děkuji za pochopení.
Bohužel mám špatnou zkušenost s jednou kupující, takže i když jsem to pokládala za samozřejmost, tak Vás moc prosím, abyste si zboží po doručení prohlédli. Paní psala po třech měsících, že má bunda vady i přesto, že po doručení byla spokojená, takové jednání není fér.
Opět jedna špatná zkušenost, paní se svetr nelíbil, nemám problém s vrácením peněz, ale je to již 14 dnů, mám pocit, že paní si svetr pěkně unosí a potom možná zašle zpět, nejsem charita, takto ne!! Respektujte prosím tuto podmínku prodeje, pokud nevrátíte zboží do týdne, již nebudu balíček vyzvedávat a penízky nevrátím, děkuji za pochopení.
Naštěstí drtivá většina jsou maminky férové a pohodové, děkuji.

Pohodové sluníčkové dny Vendul
Zobraz celé podmínky
Luxusní starorůžový společenský overal uk 8, 34
Luxusní starorůžový společenský overal uk 8, 34
Luxusní starorůžový společenský overal uk 8, 34
Luxusní starorůžový společenský overal uk 8, 34
Luxusní starorůžový společenský overal uk 8, 34
Luxusní starorůžový společenský overal uk 8, 34