Nové zboží

Luxusní bílé slavnostní šaty

NOVÉ - JEN BEZ CEDULKY. SNĚHOVĚ BÍLÉ. 65 % PES A 35% BAVLNA. KRÁSNÉ VYŠÍVANÉ PŘEDNÍ SEDÝLKO. VZADU DVA KNOFLÍČKY PRO LEPŠÍ OBLÉKÁNÍ. OD SEDÝLKA NABÍRANÉ - VELMI PŘÍJEMNÝ VZDUŠNÝ MATERIÁL - SUKÝNKA MÁ SPODNIČKU. OKRAJE MAJÍ BÍLÝ SATÉNOVÝ PROUŽEK - MOC PĚKNÉ. DOPORUČUJI - LUXUSNÍ KOUSEK.
ZNAČKA: SARAH LUISE
ROZMĚRY: DÉLKA 41 CM, RUKÁV OD LÍMEČKU 36 CM, ŠÍŘKA POD PRŮRAMKY V KLIDU 2X31 CM - POTOM ROZŠIŘUJÍCÍ STŘIH
POŠTOVNÉ: 65 KČ POŠTOU NEBO 70 KČ ZÁSILKOVNOU
Aktualizovaný před 8 hodinami
55 zobrazení od 22. bře 2021
120 Kč
Oznámení od prodejce: 80 KČ ZÁSILKOVNOU, 65 KČ BALÍKOVNOU (ČESKÁ POŠTA), 30 KČ OBYČEJNÝ DOPIS, 100 KČ BALÍK NA POŠTU
davydek    Trutnov
Milí nakupující, vítám Vás ve svém obchůdku a děkuji za Váš zájem. Prosím, čtěte pečlivě moje podmínky prodeje!!!
- Na dotazy ke zboží ochotně a obratem odpovím, rezervuji jen do 48 hod. od uvedeného dotazu, poté dávám dál do prodeje !!!!
- Snažím se nabízenou věc podrobně popsat a nafotit, uvést míry. Pokud něco přehlédnu, může se stát, jsem jenom člověk a určitě se spolu domluvíme na dalším postupu :-)). Není potřeba hned psát negativní hodnocení nebo vyhrožovat. Přeci jenom jde o obchod na dálku a na stav věci můžeme mít jiný názor - většinou jde o subjektivní pocit. Ve většině mých inzerátů však platí, že pokud se jedná o věcičky do cca 50 Kč (s výjimkou věcí kojeneckých do velikosti 98 - ty mívají nižší cenu i v luxusním stavu), bývají to věci nošené více, jeví běžné známky praní nebo nošení. Neměly by však mít žádné velké díry či velké nevypratelné fleky. S ohledem na cenu, nepopisuji každou piditečku a u těchto věcí vzhledem k ceně, nepřijímám reklamace - vždy jde o věci unositelné. Samozřejmě věci, kde uvedu nové, nebo jako nové (mají také většinou větší cenu nad 80 Kč), tam se snažím uvést sebemenší vadu, abyste věděly. Z toho plyne, že pokud chcete pěkné kvalitní věci musíte si připlatit :-)) Toto jsou moje podmínky prodeje, pokud nesouhlasíte, tak u mne nenakupujte !!! Nebudu brát zřetel na tvrzení, že jinde nakupujete věci hezčí a levnější !!
- Nevyčítejte mi prosím, že na fotce vypadá věc jinak, fotky nepřikrášluji a za výsledný efekt nemohu.
- Ještě nedávno jsem vše prala a žehlila, ale vzhledem k drahým energiím a jejich úspoře, toto nechávám na Vás, většina maminek stejně přepírá a běžné ušmudlání neřeším a nebudu brát jako reklamaci.
- Zakoupenou věc odesílám obratem, to je nejpozději druhý den po připsání peněz na účet. Pokud napíšete informaci o odesílané platbě (případně zašlete potvrzení o platbě), jsem schopna odeslat ještě týž den nebo hned druhý den. Nabízené zboží rezervuji i na jiných stránkách, tak se může stát, že i když budete první zájemci, může být zboží již zamluvené jiným zájemcem. Za to se předem omlouvám, ale to neovlivním, proto v případě zájmu neváhejte a rezervujte!!!!!
- Nemám problém s vrácením peněz pokud se předem domluvíme, ale pokud nebude chyba na mé straně, nevracím poštovné !!!!! Zboží musíte vrátit nejpozději do dvou pracovních dnů od převzetí zásilky, jinak nebudu již přebírat !!! Proto si zboží po převzetí pořádně prohlédněte.
- O poštovném nesmlouvám, nedá se dopředu určit, jak která paní na poště zrovna zásilku zhodnotí - zda jako dopis či balíček :-)). Proto poštovné nevracím a v opačném případě nepožaduji jeho doplacení. Bohužel nám pošta opět zdražuje, poštovné uvedené v inzerátu nemusí odpovídat aktuálnímu poštovnému, musela bych už každého inzerátu opravovat - děkuji za pochopení. Nově mohu poslat přes zásilkovnu nebo balíkovnu, pokud si to budete přát.
Pokud jste dočetli až sem, velmi děkuji a těším se na obchůdky s Vámi. Obchoduji již dlouho, ale asi vzhledem k drahotě začínají být maminky náročnější a agresivnější, což moc nechápu, vždyť jde jen o hadýrky :-)) Naštěstí většina maminek je pohodová a férová.
Pohodové sluníčkové dny Vendul
Zobraz celé podmínky
Luxusní bílé slavnostní šaty, 68
Luxusní bílé slavnostní šaty, 68
Luxusní bílé slavnostní šaty, 68