Je možné se rozkojit pomocí odsávačky, když je miminko zvyklé na flašku už z porodnice?

Zodpovězené
30. led 2024

Dobrý den,

je možné se rozkojit pomocí odsávačky, když je miminko zvyklé na flašku už z porodnice?

Děkuji

Dobrý den,

nevím, jak je mimnko staré, čím mladší, tím větší šance. Také záleží, zda se miminko přisává a saje prs. Pokud ano, začněte normálně kojit, tak často a tak dlouho, jak mimi chce.

Můžete si udělat takový restart a udělat si pelíšek, být zde s miminkem nonstop a co nejvíce kojit, být v kontaktu kůže na kůži a opět kojit, kojit a kojit. Nepoužívat lahvičku a pokud by bylo třeba, můžete dokrmovat cévkou přímo při kojení.

Jak na to najdete na www.infookojeni.net.

Moc držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová