Agresivní 4letý syn. Jak to řešit?

Zodpovězené
24. říj 2019

Dobrý den,

syn má 4 roky a je druhým rokem ve školce. Problém je, že ve školce vůbec neposlouchá, zlobí, ubližuje druhým dětem a bere jim věci. Byli jsme i v pedagogické poradně a tam nic nezjistili. Poraďte, prosím, co s tím.

Děkuji.

Dobrý den,

v poslední době se na mne zde v poradně často obracejí pro rady tohoto typu. Ovšem je to, jako byste napsali např. do autoservisu, že Vám auto nejede a aby Vám poradili, co s tím.
Vhodná rada v případě Vašeho chlapce může vycházet jen z podrobného rozboru situace / situací ze života dítěte a rodiny. Proto se prosím obrat'te na psychologa a ev. psychoterapeuta, který tuto analýzu může s Vámi provádět a interaktivně nabízet řešení.

Přeji Vám krásný zbytek dne.
MUDr. Lenka Emmerová