Hipp Combiotik + Swiss laktobacílky. Lze kombinovat?

Zodpovězené
5. kvě 2023

Dobrý den,

malému jsou 3 měsíce a od začátku je na UM Hipp Combiotik 1. Hodně trpěl na prdiky a na to nám vcelku zabíral Balonix + cvičení s nožičkami, nošení na tygříka, koupel a masáž bříška, ale dnes jsou to tři dny a malý pořád tlačí a místo stolice si jen prdne. Nic nezabírá.

Před 14 dny jsem vysadila Vigantol na radu lékaře, že ho již obsahuje Hipp (vitamin D) . Současně dobral i Biogaiu a všechno vypadalo jako zlepšení ohledně prdíků.

A má otázka konečně zní, zda mám koupit laktobacílky Swiss a zda je mohu kombinovat s UM Hipp Combiotik 1.

Děkuji za odpověď.

Jílková

Dobrý den,

laktobacílky lze kombinovat s jakýmikoli umělými mléky. Hipp combiotik sice již obsahuje jeden kmen L. Fermentum, ale chcete-li to kombinovat s tímto přípravkem-Swiss NatureVia Laktobacílky baby, tak tato probiotika obsahují ještě další kmeny, které by mohly pomoci.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Pavlína Koucká